Lekarze Podkategoria: Lekarze

 • Zdrowie dziecka, pediatra »

  Portal internetowy zawierajacy porady pediatry udzielane w ciągu jednej godziny od zadania pytania internauty o zdrowie dziecka. Dostępna baza porad uwzględnia tysiące odpowiedzi dotyczących kataru, kaszlu, grypy czy różnych chorób.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Kraków »

  Nowoczesny Gabinet Stomatologii Aesthetica Dermadent przeprowadza kompleksowe zabiegi w zakresie ortodoncji, protetyki, endodoncji, wybielania zębów, stomatologii zachowawczej. Studio spełnia najostrzejsze światowe zasady, stosuje najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm a także współdziała tylko z doświadczonym personelem medycznym. Wszystkie usługi wykonywane są w sympatycznej, bezstresowej atmosferze. O zdrowie i piękny uśmiech klientów dbają wysoko wyspecjalizowani doktorzy oraz asystentki przyjmując własnych klientów w przestronnych, wygodnych gabinetach, których wystrój sprzyja dobremu samopoczuciu. Salon Aesthetica Dermadent zaprasza w Krakowie.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wrocław Margo Protezy »

  Prowadzona przez nas przychodnia stomatologiczna Margo Implanty Protezy to miejsce, w którym wszyscy ludzie mogą przeżyć chociażby leczenie kanałowe bez żadnego bólu, z kapitalnym efektem. Akurat co do tego nie mają żadnych wątpliwości ludzie, którzy już od dłuższego czasu regularnie leczą właśnie u nas o swoje zęby. Posiadamy nowoczesny tomograf komputerowy i wykonujemy zdjęcia panoramiczne zębów. Naturalnie protezy bądź implanty nie są drogie, co jest następnym atutem przychodni. Nie można zapominać, że każdy stomatolog jaki u nas pracuje to ta osoba, która doskonale wie w jaki sposób radzić sobie z nawet trudnymi przypadkami.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczne TM Trzcińska Monika - psycholog Toruń »

  CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM oferuje pomoc dla:
  dorosłych
  dzieci i młodzieży

  Oferta:
  diagnoza
  poradnictwo psychologiczne
  poradnictwo seksuologiczne
  poradnictwo wychowawcze
  pomoc psychologiczna Online
  terapia indywidualna, terapia par, terapia małżeńska
  diagnoza neuropsychologiczna (zaburzenia pamięci)
  diagnoza osobowości
  diagnoza intelektu
  terapia poznawczo ? behawioralna
  treningi efektywnej nauki dla młodzieży i studentów

  Specjaliści:
  * mgr Monika Trzcińska, psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym
  * mgr Joanna Świercz - Kalwas, psycholog dzieci i młodzieży

  Adres: ul. Kościuszki 51b, Toruń
  Kontakt: 504 188 263
  www.centrum-psychologiczne.com

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm dziecięcy »

  Autyzm wczesnodziecięcy to bardzo poważne schorzenie rozwojowe, które wpływa na dalsze życie naszej pociechy. Zespół Kannera polega na kłopocie z funkcjonowaniem mózgu dziecka. Do najważniejszych kłopotów związanych z Zespołem Kannera zaliczamy kłopoty ze związkami społecznymi lub komunikacją uczyć. Bardzo ciężko oszacować częstotliwość występowania tego zaburzenia u małych dzieci. Jest zależne w głównej mierze od położenia geograficznego czy wieku dzieci. Musimy zaznaczyć, że Zespół Kannera jest leczony farmakologicznie czy behawioralnie, ale nie jest uleczalny. Ponieważ na autyzm wpływają cechy, które są determinowane na bardzo wczesnym etapie rozwoju pociechy. Przyczyn autyzmu jest wiele. O to niektóre z nich: wiek ojca powyżej 40 lat, porażenie mózgowe, alergie, lub urazy okołoporodowe. Tym razem do zauważalnych objawów zespołu Kannera wliczymy miedzy innymi: rutyna, ciągłe powtarzanie tych samych gestów, brak inwencji podczas zabawy, izolacja lub brak mowy. Autyzm jest bardzo poważnym schorzeniem, które, nie leczone oraz badane poważnie utrudni życie małemu dziecku. Właśnie dlatego musimy jak najszybciej skontaktować się z odpowiednim lekarzem. Aby tego dokonać trzeba wstukać w google poniższe wyrażenia: dziecko z autyzmem, autyzm diagnoza, autyzm u dziecka, autyzm dieta, objawy autyzmu lub autyzm dziecięcy.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lasery frakcyjne »

  Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacją jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane są w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Rozstępy Poznań Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysiące malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te określa się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry właściwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona. Tak wybiórcze traktowanie skóry powoduje, iż można ją poddać intensywniejszej niż dotychczas przemianie oraz, że regeneruje się ona znacznie szybciej niż w działaniu na całą powierzchnię. Różnicę poczujesz już po pierwszym zabiegu z użyciem lasera Fraxel. Skóra stanie się stopniowo coraz bardziej miękka, gładka, napięta i świeża. Drobne zmarszczki wokół oczu staną się mniej widoczne. Kolor skóry stanie się jednolity i zdrowy. Po kilku zabiegach, jak wszyscy usłyszysz słowa zdziwienia od przyjaciół i bliskich: Kiedy Twoja skóra stała się tak młoda i zdrowa? I to będzie najlepszy dowód, że to działa.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  W dzisiejszych czasach można dostrzec skłonność do popadania w trudności, z którymi sobie nie radzimy. Zmagamy się ze stresem, problemami osobistymi, kłopotami z zasypianiem,depresją, poczuciem odosobnienia? Rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się skorzystanie z pomocy psychologa – coraz bardziej doceniane w ostatnich latach. Najważniejsze w zawodzie psychologa są kompetencje i zdobyte doświadczenie. Na stronie gabinetu psychologicznego Helianthus (Psycholog Mokotów)możemy dowiedzieć się, z jakiego powodu warto skorzystać z pomocy właśnie tego gabinetu terapeutycznego. Nową, ale zarazem naprawdę chętnie
  wybieraną formą konsultacji jest korzystanie z usług za pośrednictwem Internetu – wsparcie otrzymamy nawet nie wychodząc z domu.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog i badania EMG w Warszawie »

  Strona specjalisty neurologii dr Katarzyny Toruńskiej przyjmującej w gabinecie w Warszawie, w którym prowadzi badania emg. Zapraszam na stronę www.

  Gabinet neurologiczny mieszczący się w Warszawie. W gabinecie przyjmuje specjalista Neurolog Katarzyna Toruńska, która oferuję pomoc w chorobach oraz problemach neurologicznych takich min. jak: Polineuropatia, Tężyczka, SLA, SM, Padaczka .... . Odnośnie badania EMG: wykonywane jest na najnowszym aparacie EMG (wyprodukowany w 2010 r.) ponad dwunastoletnia praktyka w badaniach.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Kraków »

  Paramy się leczeniem ząbków zarówno u młodzieży jak też dorosłych. Jeśli odczuwasz ból w toku jedzenia to niezwłocznie powinieneś iść do lekarza. Staramy się ażebyś czuł się u nas komfortowo. Stosujemy najnowszy sprzęt przez to zabiegi są niezwykle bezpieczne i zupełnie bezbolesne. Informację uzyskiwaliśmy w najlepszych zagranicznych szpitalach. Na naszej witrynie odnajdziecie wiadomości o proponowanych przez nas usługach. W każdym momencie możesz zapytać o wsparcie naszego konsultanta. Gwarantujemy, że możemy Ci pomóc. Zachęcamy do obejrzenia naszej witryny! Pamiętaj, że zdrowie posiadasz wyłącznie jedno i należałoby o nie dbać.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OPTIMUM - Profesorskie Centrum Medyczne, Konsylium Medyczne »

  Zapraszamy do Profesorskiego Centrum Medycznego OPTIMUM. Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje u najwyższej klasy specjalistów: Profesorów, Doktorów Habilitowanych, Doktorów Nauk Medycznych pracowników Akademii Medycznej oraz innych wiodących szpitali Dolnego Śląska.W naszej ofercie posiadamy konsultacje specjalistyczne z następujących zakresów: otolaryngologia, okulistyka, urologia, ginekologia, chirurgia, neurochirurgia, neurologia, gastroenterologia, onkologia, immunologia, hematologia, reumatologia, nefrologia, audiologia, foniatria, chirurgia plastyczna oraz chirurgia naczyniowa.Oferujemy również szeroki zakres zabiegów operacyjnych w trybie jednodniowym w dziedzinach: otolaryngologii, okulistyki, urologii, chirurgii: ogólnej, onkologicznej, proktologicznej, plastycznej, naczyniowej; oraz specjalistyczne badania diagnostyczne: pełnozakresowe USG, endoskopia laryngologiczna, badania audiologiczne, badania okulistyczne.www.pcmoptimum.com

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krótkowzroczność »

  Krótkowzroczność to bardzo problematyczna wada wzroku.Powoduje dylemat z dalekim patrzeniem i niezbędne jest wdziewanie
  szkieł lub soczewek korekcyjnych, o dioptriach, zwykle zwanych minusami. Bez nich
  bowiem , osoby krótkowzroczne niczego nie będą zobaczyć.Chyba że, będzie się to zawierać blisko ich oczu .Osoby cierpiące na tę niepełnosprawność wzroku, oprócz problemów z widzeniem, biadają także na ukazanie się tzw. kurzych łapek. Wszystko od mrużenia oczu przy czytaniu
  czy nawet przyglądania się.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Warszawa »

  Oferujemy naszym klientom usługi stomatologiczne na wysokim standardzie dzięki wiedzy i zaangażowaniu naszych specjalistów i specjalistek. Nasza klinika oferuje m.in. implanty znanej firmy Ankylos, które dzięki śmiałym rozwiązaniom dają olbrzymie poczucie komfortu. Serdecznie zapraszamy. Ponadto oferujemy też całą gammę usług stomatologicznych i ortodontycznych. Gdy będzie jakiś problem, nasza kadra pomoże i doradzi. Mieścimy się w Warszawie na Tomcia Palucha.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień »

  Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Co zrobić, gdy trudności wciąż piętrzą się, a nam zaczyna brakować cierpliwości? Jak dowiedzieć się, gdzie w rzeczywistości leży przyczyna naszych trosk? Na te oraz inne pytania otrzymamy odpowiedź na stronie Centrum-Ja. Dowiemy się, jak psychoterapeuta może nam pomóc oraz jaką formę przybierze tego typu pomoc, w zależności od naszej sytuacji osobistej. Profesjonalny psycholog jest w stanie rozwiązać problem bezsenności, z którą się borykamy i depresji, z którą najczęściej walczymy od lat. Stres, fobie, niepokojące kłopoty małżeńskie – te mogą dotknąć każdego, lecz i każdemu można pomóc wyzbyć się ich.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Perspektywa wizyty u dentysty często wywołuj drżenie na całym ciele. Wyobrażamy sobie już nad wyraz będzie nas bolało borowanie. Jednak nie musi tak być. Dentysta Wrocław,swoim nastawieniem do pacjenta, wywołuje, że wszystkie zabiegi nie są tak kłopotliwe jak u innych stomatologów., materiały i {narzędzia są maksymalnej klasy, więc ewentualnymęka trwa tylko krótką chwilę, a zainstalowana trzyma się długie lata. wskutek temu stronimy się częstych spotkań z dentystą i możemy weselimy się zdrowymi zębami.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika weterynaryjna Warszawa »

  Jeśli przebywamy w Warszawie i mamy jakiegoś zwierzaka, prawdopodobnie nie raz chcieliśmy znalźć dobrego medyka. Fakt zdarzeniem, trudno jest osobnika z właściwym nastawieniem.
  Klinika weterynaryjna Warszawa, to to położenie, gdzie dokładnie takie właśnie osoby wykonują swoją prace. Są to medycy z dużym doświadczeniem i niezwykle ciepłym i niezwykle pracowitym podejściem do zwierząt. Dodatkowo, każdy kto ma psa, kota, chomika czy świnkę
  morską gładko może tę klinikę odwiedzić. Bo jak by nie było, zdrowie naszego zwierzątka jest dla nas niezwykle ważne, prawda?

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres: