Fitness Podkategoria: Fitness

 • Masażysta Poznań »

  Innowacyjne podejście do masażu. Użycie rozmaitego typu metod oraz materiałów - także miodu i czekolady. Klienci mogą doznać niepowtarzalnej przyjemności. Każdy masaż likwiduje znużenie oraz ból. Możesz dostarczyć odprężenia całemu ciału lub zdecydować się na masaż odmładzający twarz czy na te partie ciała narażone na cellulit. Godny zaufania masażysta jest do twojej dyspozycji. Elastyczne terminy wizyt. Łatwy dojazd, dzięki usytuowaniu w środku Poznania.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ćwiczenia na nogi »

  Dzień dobry Państwu. Miło nam jest Państwa powitać. Jednocześnie chcieliśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.Trening15Minut.pl. Mamy nadzieję, że z chęcią skorzystacie Państwo z naszej oferty. Przedstawimy Państwu, jak ćwiczenia na nogi oraz pozostałe partie naszego organizmu wpływają na ogólną kondycję oraz na wspaniałe wyrzeźbienie sylwetki. Rezultaty są zaskakujące. To wszystko, przy naszej pomocy, możecie Państwo osiągnąć, ćwicząc w domu.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siłownia fitness aerobik Wrocław »

  FITNESS ACADEMY dba o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. Tworząc dla Państwa ofertę, zawsze mamy na uwadze myśl „… bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym”.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: