Dobry psycholog Wrocław

Dobry psycholog Wrocław
Obecnie na rynku jest duże zainteresowanie psychoterapią. w
tym artykule opiszemy powody motywujące Kobiety i mężczyzn do odwiedzin psychologa.

Bardzo często do nas zgłaszają się pacjenci którzy potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń i badań np.

Badań dla kierowców
Badań psychotechnicznych,
Pozwoleń na broń

Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci którzy wymagają skutecznego leczenia i pomocy w zakresie:

* Pomocy psychologicznej
* Leczenia depresji
* Treningu interpersonalnego

ale także

* Podnoszenia poczucia własnej wartości.

Szczegóły strony www.introwertus.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.introwertus.pl:

Dobry psycholog Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 205

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instytut Psychoterapii »

  Instytut działa od 1992 roku w Krakowie. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, małżeńską i rodzinną. Prowadzi także szkolenia certyfikacyjne i częściowe w psychoterapii i diagnozie klinicznej.
  Rocznie ze szkoleń, superwizji i konsultacji korzysta około 600 profesjonalistów, głównie psychoterapeutów, psychologów, socjologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów oraz studenci zainteresowani psychoterapią.
  W roku 2008 powstał przy Instytucie NODN, proponujący różnorodne formy doskonalenia zawodowego specjalistom zatrudnionym w oświacie.
  Instytut jest członkiem organizacyjnym European Association for Psychotherapy (EAP), Universite Europeenne Jean Monnet oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Jest akredytowany jako placówka szkoleniowa przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Jego przedstawiciele prowadzą badania naukowe, aktywnie rozwijają nowe obszary psychoterapii integratywnej i biorą udział w pracach legislacyjnych dotyczących zawodu psychoterapeuty.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robert Rutkowski Psychoterapeuta »

  Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie »

  Uzdrawianie duszy i ciała - tak najlepiej można podsumować sposób i zakres, w jakim leczę. Inspirację czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod leczenia, nie tylko z tych uważanych za niekonwencjonalne. W swojej pomocy łączę zdolności parapsychiczne z gruntowną wiedzą psychologiczną. Daruję energię zdrowia i miłości, pracując z pacjentem w gabinecie lub uzdrawiając na odległość. Udzielam pomocy między innymi poprzez regresywną terapię, chroniącą od balastu przeszłości, terapię słowem i dźwiękiem. Przynoszę ukojenie ofiarując pomoc energią i słowem poprzez zawarcie harmonii w czakrach, narządach i biopolu.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psycholog z tej placówki w Poznaniu pomaga się oswajać z trudnymi wypadkami i wyeliminować utrudniające działanie emocje. Jeśli dopadła cię depresja czy bezsenność, nie radzisz sobie z utratą bliskiej osoby, przyjdź do Humani. Instytucja wspiera w konkretnych problemach oraz w kłopotach związków lub rodzin. Zależnie od sprawy w jego usuwaniu pomaga nie tylko psycholog, ale również psychiatra i seksuolog.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Ceny oferowane przez psychologów nie zawsze są przystępne i wyważone, dlatego większość internautów szuka jak najtańszego rozwiązania dla siebie i swoich bliskich. Często wpisywaną frazą w wyszukiwarkach jest „psycholog Warszawa”, dzięki tej frazie jesteśmy w stanie wyszukać przedsiębiorstwa takie jak Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej. Psycholog główny w CDPP wspiera się głównie na testach psychologicznych uzupełnianych przez pacjentów, dzięki czemu poznaje dokładną mapę psychologiczną swojego pacjenta. Trzeba pamiętać, że psycholog to nie tylko osoba, która poradzi, w jaki sposób radzić sobie z chorobą, ale także osoba pomagająca w radzeniu sobie ze stresem w dniu codziennym oraz problemami pojawiającymi się na naszej drodze. Psychologowie w CDPP są w stanie zorganizować specjalistyczne grupy wsparcia dla osób uzależnionych lub nieradzących sobie ze stresem.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm u kilkuletniego dziecka »

  Przedstawiany zakład pomocy psychologicznej funkcjonuje na obszarze Warszawy. Organizowane są tutaj terapie dla dzieci i dorosłych. Pracują tu posiadający doświadczenie profesjonaliści w tej branży. W gabinecie ASYSTA leczone są takie choroby jak autyzm u dziecka. Terapeuci oferują konsultacje psychologiczne oraz indywidualne warsztaty. Podstawowym założeniem Asysty jest stworzenie więzi z pacjentem i jego rodziną. To idealna oferta dla tych, którym autyzm u dwulatka nie jest sprawą nieznaną.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Fachowa psycholożka proponuje specjalistyczne sesje terapeutyczne. Gwarantujemy pełną dyskrecję i kompetencję osoby prowadzącej. Psycholożka proponuje konsultacje, sesje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Psycholog Warszawa udziela konsultacji osobom mającym nierozwiązane problemy alkoholowe. Oferujemy pomoc osobom, które m. in. cierpią na depresję, mają problemy seksualne. Psychoterapia Warszawa to również możliwość indywidualnej terapii. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej różnorodnej oferty.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna szkoła psychoterapii »

  Promowana witryna www należy do warszawskiego Stowarzyszenia OPTA. Szkolenia przeprowadzane są przez doświadczonych ekspertów psychoterapii. Na witrynie www umieszczamy informacje o dostępnych publikacjach książkowych z zakresu psychoterapii. Nasza profesjonalna szkoła psychoterapii przekazuje niezbędną wiedzę o terapii rodzinnej. Szkoła psychoterapii przeznaczona została dla psychologów i pedagogów rodzinnych. Dokładne wiadomości o usługach umieszczone zostały na witrynie www.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - leczenie, przyczyny »

  Choroby fizyczne nie są największym problemem, dotyczącym znacznej grupy polskiego społeczeństwa. Dość wielu Polaków popada w depresję. Jest to choroba nadal traktowana nieco pobłażnie i nie koniecznie serio. Przy czym jest ona niezwykle problematyczna, ponieważ znacząco upośledza egzystowanie, tak samo w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ponadto zignorowana potrafi doprowadzić do niektórych, jeszcze gorszych chorób natury psychicznej. Utworzyliśmy tą stronę, aby dokształcić społeczeństwo, czym jest depresja, jak ją rozpoznać i jak kurować. Zapraszamy również do naszej podstrony z artykułami.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Zawiślak »

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog który nieustannie się rozwija, niesie pomoc pacjentom w Grodzisku oraz w Warszawie na Ursynowie. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i nauk o rodzinie. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ”Mimo Wszystko” w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, nieustanie, podnosi swoje kwalifikację, partycypując w sympozjach na temat ”Diagnozy i Terapii ADHD” i „Seksuologia – zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie”. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: zaburzenia erekcji, dyspareunia, dewiacji, transwestytyzmem o typie podwójnej roli oraz fetyszystycznym. Pani doktor, głównie, czerpie inspiracje z nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuje pod stałą opieką superwizyjną. W celu nawiązania kontaktu proszę o wpisanie w google następujące frazy: seksuolog warszawa ursynów, psycholog ursynów, seksuolog grodzisk lub psycholog grodzisk. I umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »