Dobry psycholog Wrocław

Dobry psycholog Wrocław
Obecnie na rynku jest duże zainteresowanie psychoterapią. w
tym artykule opiszemy powody motywujące Kobiety i mężczyzn do odwiedzin psychologa.

Bardzo często do nas zgłaszają się pacjenci którzy potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń i badań np.

Badań dla kierowców
Badań psychotechnicznych,
Pozwoleń na broń

Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci którzy wymagają skutecznego leczenia i pomocy w zakresie:

* Pomocy psychologicznej
* Leczenia depresji
* Treningu interpersonalnego

ale także

* Podnoszenia poczucia własnej wartości.

Szczegóły strony www.introwertus.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.introwertus.pl:

Dobry psycholog Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 205

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającymi się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra wrocław »

  Mieszkasz we Wrocławiu? Poszukujesz specjalisty psychologa lub psychoterapeuty? Przyjdź do nas, w naszej poradni pozbędziesz się nawet najbardziej skomplikowanych problemów związanych z własną osobowością, skończysz z udrękami, które Ciebie trapią i rozpoczniesz nowe życie. Nasza grupa zaawansowanych i wykształconych specjalistów pomoże Tobie stanąć na nogi. Gwarantujemy, że nasz psycholog, psychiatra czy też psychoterapeuta pomogą skutecznie i będziesz z tej pomocy zadowolony.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robert Rutkowski Psychoterapeuta »

  Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psycholog z tej placówki w Poznaniu pomaga się oswajać z trudnymi wypadkami i wyeliminować utrudniające działanie emocje. Jeśli dopadła cię depresja czy bezsenność, nie radzisz sobie z utratą bliskiej osoby, przyjdź do Humani. Instytucja wspiera w konkretnych problemach oraz w kłopotach związków lub rodzin. Zależnie od sprawy w jego usuwaniu pomaga nie tylko psycholog, ale również psychiatra i seksuolog.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm u kilkuletniego dziecka »

  Przedstawiany zakład pomocy psychologicznej funkcjonuje na obszarze Warszawy. Organizowane są tutaj terapie dla dzieci i dorosłych. Pracują tu posiadający doświadczenie profesjonaliści w tej branży. W gabinecie ASYSTA leczone są takie choroby jak autyzm u dziecka. Terapeuci oferują konsultacje psychologiczne oraz indywidualne warsztaty. Podstawowym założeniem Asysty jest stworzenie więzi z pacjentem i jego rodziną. To idealna oferta dla tych, którym autyzm u dwulatka nie jest sprawą nieznaną.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa psychoterapia Poznań »

  Profesjonalny psychoterapeuta ma przyjemność przedstawić Państwu swą ofertę. Psychoterapia Poznań zapewnia Ci najwyższą klasę swoich usług. Możesz skorzystać z mojej pomocy w każdej chwili, kiedy tego potrzebujesz. W przypadku uzależnienia od alkoholu oferuję specjalistyczną terapię. W celu lepszego poznania się z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy na witrynę.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - leczenie, przyczyny »

  Choroby fizyczne nie są największym problemem, dotyczącym znacznej grupy polskiego społeczeństwa. Dość wielu Polaków popada w depresję. Jest to choroba nadal traktowana nieco pobłażnie i nie koniecznie serio. Przy czym jest ona niezwykle problematyczna, ponieważ znacząco upośledza egzystowanie, tak samo w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ponadto zignorowana potrafi doprowadzić do niektórych, jeszcze gorszych chorób natury psychicznej. Utworzyliśmy tą stronę, aby dokształcić społeczeństwo, czym jest depresja, jak ją rozpoznać i jak kurować. Zapraszamy również do naszej podstrony z artykułami.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par »

  Poznan-psycholog.pl to strona WWW istniejącego od paru lat w Poznaniu ośrodka Altea, na którą zapraszamy osoby szukające pomocy psychologa lub psychoterapeuty. Wykwalifikowany zespół psychologów prowadzi w naszym ośrodku konsultacje psychologiczne oraz seksuologiczne, a także psychoterapię. Terapia par oraz osób indywidualnych jest głównym celem naszej działalności. Co więcej, oferujemy możliwość najmu gabinetów do terapii grupowej oraz grup wsparcia. Wypisujemy również opinie oraz zaświadczenia psychologiczne.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Gabinet lekarza psychiatry, Warszawa Praga Południe.
  W ramach oferty badanie, leczenie chorób również zaburzeń psychicznych w trybie ambulatoryjnym. Konsultacje w gabinecie, w gwałtownych przypadkach przedkładam odwiedziny domowe. Pozytywem gabinetu jest możność natychmiastowej diagnozy w prywatnej klinice pod Warszawą, której jestem właścicielem.
  Specjalizuję się w leczeniu:
  - zakłóceń psychotycznych (schizofrenii tudzież podobnych)
  - zaburzeń depresyjnych (choroby afektywnej jednobiegunowej, dwubiegunowej, depresji poudarowych również pozostałych)
  - uzależnień (alkoholizmu, narkomanii, uzależnień od leków)
  Praktykę prywatna prowadzę już od 1999 roku, mam kilkunastoletnie doświadczenie kliniczne. Proponuję konsultacje w gabinecie na terenie: Warszawy, Otwocka tudzież Pomiechówka.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Diagnozy i Terapii Psychologicznej »

  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Skuteczna pomoc psychologiczna. Certyfikowany terapeuta. Terapia indywidualna, par i małżeństw. Rehabilitacja neuropsychologiczna i psychoprofilaktyka kliniczna.

  Powodem zgłoszenia się po pomoc często są trudności związane z aktualną sytuacją życiową, jak i bagaż wcześniejszych doświadczeń, z którymi trudno sobie radzić. Wyznajemy regułę że: … każdy z nas rozwija się przez całe życie, każdy ma prawo nie wiedzieć, nie umieć, nie tyle ważne jest co nas w życiu spotyka, ile to co staramy się z tym zrobić.

  Warto nieraz skorzystać z rozmowy z drugą osobą – neutralną i bezstronną, która dzięki wiedzy i umiejętnościom pomoże zrozumieć niejasną sytuację, trudną relację, doświadczenia i przeżywane uczucia.


  Gabinet powstał w 2011 roku w ramach Krakowskiego Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii NZOZ Carint Scanmed sp. z o. o., w Szpitalu św. Rafała w Krakowie.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »