Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Test ciążowy on-line »

  Proponujemy Państwu zupełną nowina w polskiej przestrzeni internetowej jest nią wortal o nazwie Zrob-test.pl. Jeśli pragniesz mieć dziecko i chcesz się dowiedzieć jakie ono będzie w przyszłości proponujemy skorzystać z profesjonalnie przygotowanego testu online. Sprawdzian został przygotowany dzięki pracy czołowych specjalistów z medycyny genetycznej, dietetyków oraz astrologów. Do tej pory w żadnym wypadku aż do teraz tak różne zgromadzenie specjalistów nie pracowało przy tworzeniu podobnego testu. Przy udziale zespołu polskich ginekologów został opracowany również niekonwencjonalny internetowy test ciążowy, to nie jest dowcip, wyniki tego testu mają dość wielki poziom prawdopodobieństwa nie spotykany do tego czasu w podobnych testach. Planowanie rodziny to niezmiernie odpowiedzialna część naszego życia z naszą pomocą możecie Państwo dokonać to szybciej i skuteczniej. Na początek wystarczy wysłać SMS o cenie podstawowego SMS-a u operatora przed korzystaniem z naszego serwisu radzimy przeczytać regulamin jak również odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą tylko w takim wypadku można liczyć na wiarygodne wyniki naszych testów. Zaufało nam już wiele osób, wielu rodzinom pomogliśmy. Zaufaj legalnie działającej firmie, która gwarantuje nie przekazywanie danych osobowych oraz nr telefonu osobom trzecim. W naszej ofercie możecie Państwo odkryć test ciążowy on-line, test ile test ile dzieci, test -Jaka pleć?czy będziesz miała chłopca, czy dziewczynkę! Zachęcamy do korzystania z usług portalu Zrob-test.pl - z nami przybliżasz swoją przyszłość

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Klinika leczenia bezpłodności INVICTA oferuje prawie że wszelkie usługi związane z leczeniem bezpłodności zarówno damskiej, jak i męskiej. Oddziały naszej firmy można znaleźć w Warszawie, a dodatkowo w Gdańsku. Oferta klinik jest zrobiona tak aby leczenie niepłodności przynosiło jak najlepsze efekty. Znajdują się w niej między innymi takie metody jak zapłodnienie in vitro, w tym jej nowa unikalna odmiana IVF czyli „in vitro do skutku”. Jest to metoda niebywale skuteczna, co potwierdziły liczne badania i efekty jakie udało nam się zaobserwować. W dodatku w naszej klinice można przeprowadzić badania dotyczące diagnostyki z zakresu płodności, w wypadku mężczyzn jest to na przykład badanie nasienia, natomiast pośród kobiet szereg badań płodności. Nasi pracownicy mają wieloletnie wiedzę praktyczną i są jednymi z najlepszych profesjonalistów w państwie. Z nami niepłodność przestanie być kłopotem. Przyjdź do nas już dzisiaj i pozwól sobie pomóc w walce z niepłodnością!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usg i Badania Prenatalne »

  Pomysł utworzenia tych stron powstał w kontaktach z pacjentkami, które miały problemy z dotarciem do pełniejszej informacji dotyczącej terminów oraz celu badań prenatalnych jeszcze przed pierwszą wizytą w gabinecie. Wiedza na temat rodzajów, przebiegu badań prenatalnych oraz możliwość samodzielnego wyznaczenia terminu wizyty pomaga lepiej zaplanować oraz przygotować się do badania. Strony zawierają również opis działania aparatu USG, podstawowych terminów genetycznych i najczęściej diagnozowanych chorób.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Brzusio Mamy - Moda dla przyszłej mamy »

  Brzusio Mamy to modna i markowa odzież ciażowa dostępna w Bielsku i Katowicach, a także w sklepie internetowym. Ubieramy panie w rozmiarze xxs ale i w rozmiarze xxxl. Na nasze klientki czeka też szeroki wybór bielizny. Zawsze mamy eleganckie sukienki, w których wygląda się i czuje naprawdę zjawiskowo. Nasze klientki doceniają jakość, którą im oferujemy, bo dzięki temu, że mamy najlepszych producentów problem reklamacji w naszym salonie praktycznie nie istnieje. Mamy świetne ceny i ogromny wybór. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spodnie ciążowe »

  „Babski świat” to renomowany sklep internetowy i stacjonarny oferujący stylowe ciuchy dla kobiet w każdym okresie życia. Sprzedawane przez naszą firmę ciuchy to wyroby tekstylne o markowej trwałości i jakości niezbyt często spotykanej u innych sprzedających. Prócz zwykłej odzieży używanej na co dzień, sprzedajemy również ubrania ciążowe dla pań. Korzystne ceny i dobra jakościowo odzież - między innymi takie atuty posiada nasz sklep z odzieżą ciążową. Serdecznie zapraszamy na zakupy odzieży ciążowej.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Objawy ciąży »

  Objawy zapłodnienia, jak je rozpoznać? Odkryj pierwsze objawy ciąży, które pomagają odkryć czy doszło do zapłodnienia. Czy odczuwasz już u siebie wczesne objawy ciąży? Kiedy wykonać test ciążowy? Czy brak krwawienia oznacza, że prawdopodobnie jesteś w ku nadziei? Ja czytać test ciążowy by wiedzieć, czy będziesz nie długo mamą? Jak dbać o dziecko na starcie ciąży, jak się odżywiać, co przyjmować w pierwszych chwilach ciąży? Kiedy pójść do lekarza ginekologa, gdy zaobserwujesz u siebie początkowe objawy ciąży? Jak wyznać swojemu mężowi o ciąży?

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemowlę, karmienie piersią, rozwój dziecka »

  Jesteś w ciąży lub planujesz ciążę? Portal eMaluszki jest idealny dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele praktycznych rad na temat dolegliwosci i chorób w ciąży, niezbędnych badań, rozwoju dziecka, zdrowiu oraz wychowaniu dzieci. Ponadto comiesięczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla mam i dzieci oraz bazę placówek medycznych, szkół rodzenia, żłobków i przedszkoli. Polecamy!

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Kobieta spodziewająca się dziecka zawsze ma jakieś pytania związane z tym stanem. Wejdź na naszą stronę ciaza.pila.pl my ci pomożemy w rozwiązaniu pytań lub wątpliwości. Na stronie znajdują się informacje związane z przebiegiem 9 miesięcy ciąży, porodu. Każda matka spodziewająca się dziecka chce się dobrze przygotować do porodu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i na pewno znajdziesz odpowiedz na twoją niepewność.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża tydzień po tygodniu »

  Serwis ten chce przybliżyć kobiecie, która spodziewa się dziecka informacji w temacie przebiegu ciąży tydzień po tygodniu od momentu poczęcia do urodzenia zdrowego dziecka. Wskazówki matek, zdjęcia, wyjaśnienia - wszystko to tutaj znajdziecie. Stopniowo i nieprzerwanie będą umieszczane dodatkowe materiały na temat przebiegu samej ciąży. Będą to wskazówki przede wszystkim od matek. Wyczekujesz na dzidziusia? Nie wiesz czego możesz spodziewać się w okresie ciąży? Nie szkodzi - wejdź, a wszystko zrozumiesz.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża tydzień po tygodniu »

  Nie długo zostaniesz mamą dlatego czytasz wszystko co dotyczy ciąży i dziecka. Cieszysz się z nowego stanu w jakim jesteś. Prezentowana strona ciaza-objawy.pl omawia poszczególne etapy ciąży. Opisuje objawy ciąży jakie towarzyszą przez 9 miesięcy. Strona pozwala kobietom lepiej przygotować się do porodu i do późniejszego macierzyństwa. Zachęcamy więc do zajrzenia na prezentowaną stronę bo trzeba się odpowiednio przygotować do tak ważnego dnia jakim jest poród, a później macierzyństwo. Czekamy na wszystkie przyszłe mamy.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: