Ciekawe Miejsca Podkategoria: Ciekawe Miejsca

 • Wczasy w Górach. AgroSport. »

  W Beskidzie Zachodnim znajdują się jedne z najogromniejszych beskidzkich jaskiń, skalne grzyby także ambony, baśniowe jeziora skryte wśród lasów. To ewidentnie w tej okolicy, u podnóża wierchów rozsiały się szlachedzkie dwory, liczne drewniane kościoły oraz legendarne opactwo cystersów. O starych i ciężkich historiach owej ziemi, świadczą prastare fortece w kotlinie Dunajca, gruzy starych fortalicji ponadto zamków. Zapraszamy wobec tego na niepowtarzalne wczasy w górach, wszystkim żądnym atrakcji, życzymy wiele słońca, zachwycających wrażeń dodatkowo wiele zadowolenia ze zwiedzania owej pięknej grupy górskiej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Wisła - oferty noclegowe w Wiśle »

  Każdy kto planuje wypoczynek w Wiśle powinien odwiedzić Noclegi Wisła. Są tutaj przewodniki, porady i informacje na temat Wisły. Serwis dla osób szukających noclegów w Wiśle. w serwisie oferty noclegowe podzielone są na typy obiektu, agroturystyka, apartamenty, domki letniskowe, domy wczasowe, hotele, pensjonaty, pokoje, wille i kwatery

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nepal - informacje »

  Nepal jest krajem niezwykłego piękna, czaru i niepowtarzalności. Stanowi dom dla 8 z czternastu najwyższych szczytów świata.Pomimo niewielkich rozmiarów, powierzchnia Nepalu w osiemdziesięciu procentach jest naszpikowana ogromnymi szczytami Himalajów. Nepal jest jednym z najbogatszych państw pod względem zróżnicowania fauny i flory oraz różnicy w wysokościach.
  Strona oferuje sporą ilość istotnych informacji dla turystów planujących wyjazd na wczasy do górzystego Nepalu. Priorytetowym zadaniem serwisu jest przedstawienie praktycznych rad oraz uprzyjemnienie i ułatwienie, planowanego lub nie, pobytu w Nepalu turystom mającym w planach urlop, wraz z wyczerpującym opisem najważniejszych atrakcji, życia codziennego miejscowej społeczności oraz występujących tam warunków atmosferycznych.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda na minorce »

  Hiszpańska wyspa położona na Morzu Śródziemnym jaką jest Majorka, corocznie zwabia do swoich hoteli rzesze turystów, chcących poznać czym są prawdziwe wczasy. Na Majorce cieszyć się mogą z gwarantowanej, pięknej pogody a także niepowtarzalnej tradycji i kultury. Więcej o tej wyspie dowiedzieć się można z serwisów internetowych, które mogą zaprezentować Ci nie tylko zdjęcia krajobrazów wyspy ale również wiele interesujących wiadomości, które mogą cię przygotować na wyprawę na Majorkę.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciekawe Miejsca

Ciekawe Miejsca - nowa strona:

Adres: