Telefony Podkategoria: Telefony

 • Forum Sony Ericsson »

  Twój Sony Ericsson -Forum o Sony Ericssonie, duży download, tapety, wygaszacze, dzwonki, motywy, gry java na Twojego Sony Ericssona wszystko za darmo. Forum GSM w całości poświęcone marce telefonów komórkowych Sony Ericsson informacje, pomoc techniczna. Tuning, modyfikacje, dodatki. Odpowiadamy na każdą prośbę o pliki multimedialne które można używać w telefonie.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Główna strona Sony Ericsson Polska to newsy o najnowszych telefonach komórkowych »

  SE produkuje najlepsze telefony komórkowe. Na głównej witrynie Sony Ericsson Polska znajdziesz szczegółowe informacje jak również masz możliwość skontaktować się z nami lub podzielić się swoim doświadczeniem związanym ze sprzętem i firmą Sony Ericsson. Poznaj nasze testy i dowiedz się, dlaczego nasze smartfony z androidem są tak inteligentne. Zobacz całą gamę naszych produktów Xperia™ i wybierz ten, który idealnie pasuje do Ciebie.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum telefony komórkowe »

  Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne poświęcone tematyce GSM. Pisz, czytaj i dodawaj swoje opinie. Pomożemy rozwiązać Ci każdy problem. Znajdziesz u nas porady dotyczące popularnych telefonów i smartphone'ów ale również wiadomości ze świata telekomunikacji. Czytaj o systemie Android, telefonach Nokia i wszystkim innym co związane z tematyką gsm.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smartfony ZTE - Portal i Forum »

  Strona i forum ZTE, w Polsce ta marka jest mało znana, lecz po ostatnich sukcesach ZTE staje się coraz bardziej niebezpiecznym rywalem popularnych producentów telefonów komórkowych. Smartfony ZTE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, oraz przede wszystkim niską ceną, dzięki czemu szybko zyskują popularność. Forum zrzesza posiadaczy tych telefonów, którzy mogą wymieniać się poradami oraz plikami związanymi z smartfonami ZTE.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe »

  Na świecie jest więcej telefonów komórkowych niż ludzi, co zostało już sprawdzone. Mimo to nie każdy posiada telefon. W biednych krajach jest teraz tak, jak u nas 15 lat temu. U nas z kolei jest teraz tak, jak 10 lat temu na Zachodzie. Telefony komórkowe są tanie i ogólnodostępne. Nasza strona prezentuje dane techniczne wielu modeli takich firm jak Sony Ericsson, HTC i wielu innych.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe, telefony dotykowe »

  Telefony komórkowe, dotykowe: szukasz testu interesującego telefonu Zajrzyj na Testy-GSM.pl! Na stronach naszego serwisu znajdziesz opisy telefonów gsm Nokia, telefonów LG, telefonów Sony Ericsson, HTC, iPhone, Samsung, BlackBerry. Przetestowaliśmy już wiele modeli telefonów. Sprawdź nas!

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

Telefony - nowa strona:

Adres: