Strony związane z hasłem 'zamówienia publiczne':

 • Przetargi drogowe »

  Serwis internetowy specjalizujący się w branży budowlanej, umieszczając ogłoszenia budowlane oraz przetargi i zamówienia publiczne. Eurobudowa.pl zamieszcza tylko aktualne oferty na wszelkiego typu roboty budowlane, prace wykończeniowe, przetargi drogowe, instalacje elektryczne, rozbiórki, adaptacje budynków itp. Serwis publikuje również propozycje kupna i sprzedaży materiałów czy urządzeń budowlanych. Ogłoszenia przetargowe pochodzą ze spółdzielni, urzędów jak także tyczą się zamówień prywatnych na terenie całej Polski. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe doradztwa i wsparcie w procesach windykacji wierzytelności. Prowadzimy postępowania zarówno na etapie przed sądowym, sądowym jak i egzekucyjnym.

  Zapraszamy
  www.kancelaria-ssp.pl
  biuro@kancelaria-ssp.pl
  510-328-596

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności, prawo cywilne, prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień. Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji. Doradzamy w takich sprawach jak: prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy, prawo nieruchomości i prawa budowlanego,prawo zamówień publicznych, karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek). Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe i arbitrażowe, prowadzimy szkolenia.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zamówienia publiczne »

  Kiedy masz niepokój, że twoja działalność się nie rozwinie, nie zpominaj, że sukces zależy od recenzji delikwentów. Jeśli pomimo tego nie wiesz, jak podchodzić do klienta, aby był zadowolonym, zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia obsługa klienta, których stanowi profil. Rozumiejąc całkowicie, co stanie się dla ciebie idealnym sposobem na osiągnięcie uznania, jesteśmy optymalną opcją.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »