Strony związane z hasłem 'wykrywacz':

 • Podsłuchy Zielona Góra »

  Nasz blog poświęcony jest informacjom ze świata podsłuchów. Na stronie szczegółowo opisujemy nowe modele kamer szpiegowskich, nadajniki radiowe, lokalizatory GPS. Jeśli jesteś ciekawy nowinek ze świata inwigilacji czy kontr inwigilacji zapraszamy do ciekawej lektury. Rzeczowe testy oraz analizy dokonywane przez specjalistów. Dzięki nam dowiesz się między innymi jak zabezpieczyć się przed niechcianą ingerencją w życie prywatne i zawodowe oraz jaki sprzęt jest godny polecenia. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.podsluchy.zgora.pl

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuch »

  Detektywistyczny sklep internetowy GERMANO ma do zaoferowania podsłuchy telefonu- spyphone, profesjonalne podsłuchy radiowe, zamaskowane podsłuchy GSM a także wykrywacz podsłuchów, zagłuszacz GPS czy też mini rejestrator i miniaturowe kamery szpiegowskie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aceco.otwarte24.pl wykrywacze podsłuchów »

  Wykrywanie podsłuchów to czynność mająca na celu wykrycie, zlokalizowanie i usunięcie wszelkiego rodzaju urządzeń szpiegowskich. Jeszcze do niedawna wykrywanie podsłuchów było możliwe jedynie dla osób z ogromną wiedzą na temat tego typu urządzeń. Dziś możemy dzięki dostępności wykrywaczy sami zlokalizować nadajniki radiowe nie angażując do tego innych firm.
  http://www.aceco.otwarte24.pl

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pluskwy, podsłuchy telefonu komórkowego »

  Sklep z akcesoriami detektywistycznymi i pokrewnymi. Spy shop posiada w swojej ofercie szereg specjalistycznych urządzeń typu podsłuchy, mikrosłuchawki, dyktafony, kamery, mikrokamery, pluskwy, wykrywacze podsłuchu, GPS, lokalizatory i zagłuszacze, czyli wszystko to, czego detektywi mogą potrzebować do śledzenia i zbierania informacji w czasie prowadzonych śledztw.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator uszkodzeń kabli »

  Detektor w wykrywaczu przekazuje informację o lokalizacji instalacji bardzo głośnym sygnałem dźwiękowym i wskazaniem wyświetlanym na dużym wyświetlaczu LCD, pozwala to na bardzo dokładne znalezienie lokalizacji szukanej instalacji razem z podaniem głębokości. Zestawy lokalizacyjne, podstawowe i te bardziej rozbudowane technologicznie, umożliwiają dokładne przeszukanie terenu i zlokalizowanie miejsca znajdowania się podziemnych kabli oraz rur żelaznych dla prowadzenia pewnych prac budowlanych.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy szpiegowskie o zróżnicowanej częstotliwości »

  Reklamowana witryna prezentuje asortyment sklepu detektywistycznego Cybertech. Specjalnością portalu stał się podsluch zamaskowany, np. w gniazdku. Wykrywacze z opisywanej oferty pozwolą wykryć zarówno podsłuch, jak również kamerę. Oferowane w sklepie podsłuchy szpiegowskie mają różnorodne częstotliwości. Dzięki Cybertech możemy się zaopatrzyć w mikrofony kierunkowe i inne. Dzięki urządzeniom ze sklepu możliwy jest przykładowo monitoring dziecka. Ponadto można tam kupić różne lokalizatory, chociażby GPS.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »