Strony związane z hasłem 'samochody zabytkowe':

 • Stare Samochody »

  Wszystko co musisz wiedzieć o klasycznych weteranach szos. Tylko na naszej witrynie przeglądniesz dziesiątki filmów z różnego rodzaju motoryzacyjnych imprez, które przypadną do gustu każdemu zapaleńcowi samochodów PRL. Znajdziesz tu także mnogie dane o modelach motocykli wytwarzanych przez wielbicieli miniaturowej motoryzacji, jak i produkowanych wyjątkowo dla tych, których nie stać na pełnowymiarowy automobil. Któż nie chciał mieć dawniej modelu Jaguara na biurku? Zarazem pasjonującą pozycją na naszej witrynie może być kalendarz spotów staromodnych motocykli. Jeśli przypadkiem prześlepiłeś jakiś zlot ? nie przytłaczaj się ? przeczytaj z niego sprawozdanie, obejrzyj fotosy i widea (Fiat 147, Nissan Auster, Honda Integra), a odniesiesz wrażenie jakbyś w realu tam był/a! Spotkaj się z historią motoryzacji!

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Samochody zabytkowe »

  Nie wszyscy lubują samochody XXI wieku czyli nowoczesne auta. Koneserzy zadziwiają się stare motocykle, i nie tylko oni ludnośc jakie nie znają się na samochodach znajdują w nich piękno. Często są wykorzystywane w weselach, imprezach okolicznościowych jako transport honorowych gości. Są one dośc nie dostępne dla normalnych kierowców szoferów, pomyśleć ze jeszcze nie tak swego czasu przeżywali swoją świetność. Ale o ile bardzo chcemy możemy zdobyć takie autko oczywiście nie za małą sumę ale gdy się coś popsuje sami poradzimy sobie z remontem.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód - Szarama.pl »

  Jesteśmy firmą, której tradycje sięgają 1973 r. Dzisiaj jest to przedsiębiorstwo nie tylko z bogatym doświadczeniem i tradycjami, ale również z nowoczesnymi technologiami i nowoczesnym spojrzeniem na dział obsługi klienta. Wielokrotnie byliśmy nagradzani przez swoich klientów ich lojalnością i uznaniem. W naszej firmie znajdą Państwo dla siebie usługi z zakresu rzeczoznawca samochodowy, mechanik. U nas Wasze samochody zabytkowe doczekają się takich usług jak wymiana szyb, likwidacja szkód czy gruntowna naprawa samochodu. Wyróżniona przez szereg firm ubezpieczeniowych, z pośród których najlepsze zaproponowały nam współprace i samolikwidację szkód.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »