Strony związane z hasłem 'rośliny lecznicze':

 • Witaminy Zdrowia, Witaminy, Witamina, Witaminka, Witaminy Dla Zdrowia, Witamina B, Witamina E, »

  Strona bogata jest w informacje dotyczące witamin, minerałów, makro i mikroelementów, ziół, antyoksydantów i składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowanie organizmu. Bogate opisy informują o skutkach niedoboru i przedawkowania poszczególnych składników, o roli jaką pełnią w organizmie. Zawiera informacje na temat norm spożywczych poszczególnych substancji. Proponuje naturalne suplementy CaliVita, będące świetnym uzupełnieniem codziennych potrzeb organizmu.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suplement diety - syrop na kaszel »

  Około 20-30% populacji ludzi odczuwa dyskomfort związany z uczuciem palenia w żołądku dwa razy w miesiącu, a aż około 9% społeczeństwa zgaga pojawia się niemal dzień w dzień. Zgaga, jak występuje często lub ma znaczne nasilenie, może wyraźnie pogorszyć jakość życia.

  Właściwe odżywianie może zmniejszyć występowanie złych objawów, dodatkowo doraźną ulgę i odzyskanie komfortu przynosi zastosowanie preparatów neutralizujących nadmiar kwasów w żołądku. Likwidowanie objawów zgagi wykorzystuje się naturalne rośliny lecznicze działające łagodząco na błony śluzowe układu pokarmowego oraz jako ich alternatywę - występujące w przyrodzie środki mineralne.

  Niemiłe odczucie pieczenia w żołądku pojawia się po zjedzeniu ostro doprawionych posiłków.
  Zgaga tyczy się ludzi w każdym wieku, przeważnie atakuje między 52 a 69 rokiem życia oraz u osób w okresie aktywności zawodowej. Bardzo często cierpią kobiety w zaawansowanej ciąży.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »