Strony związane z hasłem 'roll up':

 • Systemy wystawiennicze »

  Dzisiaj w takich miejscach jak agencje reklamowe, czy tez wszelkiego rodzaju agencje i biura projektowe, zajmujące się aranżacją wnętrz i tym podobnych nie mogą się już obyć bez urządzenia zwanego roll up. Oczywiście można dokonać prezentacji poszczególnych projektów dla każdego klienta tylko i wyłącznie przy pomocy laptopa, jednak nie każdy lubi patrzeć w monitor. Poza tym, jeśli wykorzystamy do tego celu roll up to wszystko jest widoczne niemal jak na dłoni

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Roll up »

  Firma Techkom zajmuje się sprzedażą produktów reklamowych dla firm. Bogata oferta produktów pozwala nam zadowolić każdego klenta i zapewnić wszystkie rzeczy jakich wymaga w dobrej cenie. Naszym głównym produktem są systemy wystawiennicze tzw. roll up, za pomocą których możemy prezentacji oferty bądź logo samej firmy na różnego rodzaju targach bądź też konferencjach. Inne towary z naszego sklepu jakie są dostępne w naszej ofercie to: stojaki reklamowe, potykacze, namioty reklamowe, wydruki wielkoformatowe a także stoiska degustacyjne. Firma Techkom działa już ponad 10 lat i zaufało już ponad 1500 klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi doradcami.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki reklamowe »

  Nasza firma to pretendujący do miana lidera rynku zespół aktywnych ludzi, działający w obszarze systemów wystawienniczych. Zajmujemy się produktami mobilnymi, które wzmacniają przekaz wizualny Firmy. Współpracujemy z Klientami Ostatecznymi, jak również z wieloma agencjami reklamowymi, wspierając je w dziedzinie naszej specjalizacji. Oferowane przez nas systemy są niezwykle funkcjonalne. Podczas minimalnego nakładu pracy a także w niezwykle krótkim czasie można je rozłożyć i złożyć, co powoduje, że ich przenoszenie jest wygodne. Dodatkowo proces jest bardzo bezpieczny dla grafiki i systemu. Firma Avilo to wspaniała szansa na rozwój Twojej Firmy!

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »