Strony związane z hasłem 'podkarpackie':

 • Developres »

  Spółka Developres z Rzeszowa od paru już lat działa na rynku nieruchomości. Obecnie zajmuje się budową nowoczesnego kompleksu budynków wielorodzinnych, występującego pod nazwą osiedle Zawiszy. Znajdą się tutaj budynki o wysokości od czterech do piętnastu pięter, wyposażone w bezpieczne windy. Osiedle cechuje się świetną lokalizacją, gdyż dysponuje dogodnymi powiązaniami komunikacyjnymi z centrum miasta. Na miejscu dostępna jest też niezbędna infrastruktura, z której korzystać będą przyszli mieszkańcy.
  Mieszkania budowane są na podstawie funkcjonalnych projektów, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości wykończenia lokali. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano przestronne parkingi podziemne. Mieszkania występują w wielu najczęściej poszukiwanych metrażach, dzięki temu każdy będzie mógł wybrać lokal odpowiedni do swoich potrzeb.
  Deweloper udostępnia również możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić się jak najszybciej. Klienci, którzy skorzystają z wykończenia pod klucz, mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru materiałów wykończeniowych i nadzór inspektorów budowlanych. Przewidziane zostały również udogodnienia w zakresie finansowania zakupu poprzez udostępnienie programu rządowego Rodzina na swoim oraz zapewnienie możliwości wymiany starego mieszkania na nowe.
  Nasze inwestycje mieszkaniowe to miejsca przyjazne i bezpieczne. Dbamy o dobre wkomponowanie ścieżek pieszych i rowerowych w architekturę osiedla, jak również pamiętamy o budowie placów zabaw dla dzieci. Wszystkie osoby, które interesuje sprzedaż mieszkań zapraszamy do naszej siedziby.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia okolicznościowa - Krosno, Podkarpacie »

  Klasyczna fotografia ślubna – naturalne, piękne ujęcia i kolorystyka w połączeniu z artystycznym spojrzeniem. Zdjęcia ślubne w bardzo dobrej jakości: wyraziste, czyste, jasne. Zdjęcia ze ślubu i plenerowe prezentowane w formie fotoksiążki lub w tradycyjnym albumie ślubnym. Fotograf na ślub z terenu: Rzeszów, Przemyśl Krosno, Jasło, Sanok, Gorlice, - podkarpackie. Także reportaże z komunii, studniówki, chrztu, retusz i obróbka zdjęć.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Rzeszów »

  Nasza firma oferuje kredyty i profesjonalne doradztwo finansowe zarówno dla firm jak i indywidualnych klientów. Znajdziesz tutaj ofertę na min.: kredyt inwestycyjny, obrotowy czy też dla firm. Obsługujemy Rzeszów oraz woj. podkarpackie. Na stronie firmowej znajdziesz więcej szczegółów, zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby »

  Wnętrza Polaków ulegają zmianie. Brzydkie farby są zajmowane przez niecodzienne kompozycje. Tikkurila bezbłędnie odnajduje się w takiej sytuacji. Tikkurila proponuje swoim klientom efekty dekoracyjne, pozwalające na odcięcie się od szarzyzny. Oferta tej firmy dobrana jest oczywiście również do osób z alergią. Na stronie internetowej udostępniany jest specjalny program pozwalający na przetestowanie rozmaitych rodzajów kolorystyki. Tikkurila Polska S.A. znajduje się na ulicy Ignacego Mościckiego 23 w Dębicy.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »