Strony związane z hasłem 'pionizator':

 • Ortmedic - sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny - Strona główna »

  Spzrzedajemy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny taki jak łóżka rehabilitacyjne i łóżka ortopedyczne, podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, pionizatory,http://www.ortmedic.pl/oferta/lozka-rehabilitacyjne-i-ortopedyczne.html wózki inwalidzkie, ortezy i wiele innych . W ofercie posiadamy dziesiątki modeli łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych i szpitalnych . Wszystkie łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne są produkowane przez renomowane firmy czego dowodem jest trzyletni okres gwarancji. Najniższe w kraju ceny i dostawa gratis to argumenty, które przekonały już setki klientów. Doradzamy także jak zdobyć dofinansowanie do zakupu takich przedmiotów jak łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne, schodołazy, podnośniki kąpielowe i transportowe i innych nie refundowanych przez NFZ. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stół rehabilitacyjny »

  Pro-Lifes to jeden z czołowych dostarczycieli sprzętu rehabilitacyjnego. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, pionizatory oraz stoły do pionizacji. Ponadto posiadamy szeroki wybór urządzeń rehabilitacyjnych wykorzystywanych podczas kinezyterapii czyli rehabilitacji ruchem.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki inwalidzkie warszawa »

  Życie czasem płata przykre niespodzianki. Często osoba zupełnie zdrowa staje się niepełnosprawna. Taka sytuacja wymaga nie tylko wszechstronnej pomocy, ale przede wszystkim sprzętu rehabilitacyjnego. Rozumiejąc potrzeby w tym zakresie firma ort-care oferuje szeroki jego wachlarz a także doradza w profesjonalnym jego doborze. Tutaj nie tylko mogą Państwo zakupić specjalistyczne pionizatory i łóżka rehabilitacyjne czy też podnośniki łóżka rowery rehabilitacyjne, ale również wózki inwalidzkie czy też wózki inwalidzkie aktywne sportowe specjalne dziecięce, pozwalające na dostosowanie się do nowej sytuacji. Uzyskają Państwo także informacje na temat dofinansowania takiego zakupu z PCPR i NFZ.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »