Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i równocześnie jest jednym z bardziej prężnie rozwijających się firm komputerowych w Gliwicach. Firma istnieje już kilka lat na rynku, oferując wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL a także CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest kompleksowym, zintegrowanym programem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Składa się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych newralgicznych działów przedsiębiorstwa.
  Z kolei Comarch Optima to aplikacja dla firm, klasy ERP przeznaczona dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej konstrukcji jest niedrogie jak również łatwe w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia firmy.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy magazynowe »

  Prowadzenie niewielkiej dwu osobowej firmy nie jest wymagającym zadaniem, dlatego że większość rzeczy można samemu ogarnąć. Trudności zaczynają się w momencie gdy rozporządzamy dużą liczbą mienia trwałego jednak nie możemy sobie pozwolić na nowego pracownika który byłby w stanie zająć się tylko inwentaryzacją. Tutaj nasza firma przychodzi Państwu z pomocną dłonią. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach takich jak program do inwentaryzacji bądź zarządzania czasem pracy pracowników. Nasze aplikacje dedykujemy zarówno niewielkim przedsiębiorstwom jak i dużym zakładom pracy zatrudniającym ponad tysiąc pracowników. Dostosowujemy je do tak niestandardowych zadań jak kierowanie ruchem lotniczym bądź składowanie nieczystości. Nasze oprogramowanie działa również w starostwach. Nie ma lepszego potwierdzenia jakości i niezawodności aniżeli wygrane przez nas przetargi.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • SoftManager oprogramowanie dla biura rachunkowego »

  SOFTMANAGER S.C. jest autoryzowanym serwisem zintegrowanego systemu zarządzania przedsiębiorstwem RaksSQL, czyli integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy.


  RaksSQL Biuro Rachunkowe

  System dedykowany Biurom Rachunkowym którego funcjonalności i cene ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

  RaksSQL stworzony z myślą o księgowych to nowoczesny, kompleksowy i zintegrowany system który powstał na bazie 20-letnich doświadczeń firmy Raks. Z oprogramowania RaksSQL korzysta ponad tysiąc biur rachunkowych, w tym od 8 lat Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

  http://www.softmanager.pl/

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla małych i średnich firm »

  Jesteśmy jedną z najlepszych firm informatycznych na rynku wdrażającą rozwiązania dla przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej korporacji: systemów ERP, MES czy Business Intelligence. Firma nasza powstała w 1992 roku, i od samego początku świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, a oprócz tego wdrażaniem systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu, oprogramowania i jego implementacją, a oprócz tego dostarczaniem elementów aktywnej sieci. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki Kodów Kreskowych »

  Na rynku działamy już od przeszło dekady, przez ten czas zdobywając olbrzymie doświadczenie w obszarze zapewniania przedsiębiorcom urządzeń oraz aplikacji upraszczających prowadzenie obiektu handlowego. Naszą działalność prowadzimy w wielkopolskich obiektach handlowych oraz poprzez witrynę www. Zamówienia można składać różnymi drogami, tak on-line, jak też w naszym sklepie stacjonarnym. Tolerujemy rozmaite formy uiszczenia zapłaty również przy odbiorze. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz świetnie wyedukowana załoga pracowników gwarantuje sprawną dostawę oraz pierwszorzędną jakość wyrobów.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • InsERT GT »

  Programy Insert GT to zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem. Wysoki stopień zintegrowania modułów pozwala znacznie ograniczyć czas niezbędny na jego obsługę. System jest bardzo łatwy w użyciu, większość niezbędnych funkcji jest dostępna w sposób bardzo intuicyjny. Insert GT daje się prosto modyfikować poprzez możliwość tworzenia własnych zestawień, oraz specjalizowanych modułów w oparciu o pakiety Sfera dla Insert GT. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System CDN Optima »

  Podnieś wydajność i optymalizuj działania w firmie, zmniejszaj koszty co więcej kieruj w wydajny sposób swoimi relacjami z klientami i z kontrahentami za pomocą programu CDN Optima. Dzięki temu zdołasz w efektywny sposób kierować swoim biznesem a także ubiegać się, aby wszystkie prace były realizowane na wysokim pułapie. Wypada napomknąć, iż sporym zapotrzebowaniem cieszą się takie towary jak: oprogramowanie dla firm: CDN Optima, CDN XL. W ofercie handlowej odkryjesz produkty mające atesty i certyfikaty. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Serdecznie zapraszamy do poznania się z nowości na rynku w dziedzinie obsługi informatycznej firm, zarówno tych małych, jak również tych dużych. Świadczone są rzetelne świadczenia w zakresie serwisu oraz sprzedaży sprzętu komputerowego o bardzo pozytywnej jakości, który ma certyfikaty i wszystkie niezbędne atesty.
  Klienci prywatni i firmowi, zapraszani są do korzystania z takich usług i artykułów jak: oprogramowanie dla firm, programy dla firm, oraz obsługa informatyczna, outsourcing IT, oraz odzyskiwanie danych a takżeprzywracanie plików.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »