Strony związane z hasłem 'ogrody zimowe':

 • Okna, drzwi, ogrody zimowe BYDGOSZCZ »

  Okna i drzwi drewniane są ozdobą każdego mieszkania i budynku. Walory użytkowe drewna są znane od lat i w dobie konieczności dbania o środowisko naturalne są coraz bardziej istotne. Firma POLIS produkuje i montuje okna, drzwi, ogrody zimowe z drewna klejonego ? sosna, meranti, dąb, modrzew. Posiadane ponad 15 letnie doświadczenie, stosowane technologie oraz dobór odpowiednich materiałów pozwalają spełnić wymagania nawet wybrednego klienta. Naszym długoletnim doświadczeniem dzielimy się z klientem, dzięki czemu uniknie on błędów popełnianych przez innych. Na naszej stronie prezentujemy szeroką gamę produktów wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły oferty produkcyjnej spółki POLIS. Firma POLIS kompleksowo zaopatruje budynki w drewnianą stolarkę budowlaną. Na nasze wyroby i usługi udzielamy gwarancji. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, ogród zimowy »

  Przedsiębiorstwo Anta z pewnością nie sprawi Państwu zawodu. Firma obsługująca firmy, osoby prywatne cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Ma ogromne doświadczenie w tym, co robi. Specjalnością firmy są ogrody zimowe. Zapraszamy na Anta.pl. Wykończenie domu to przede wszystkim zapewnienie dla własnego bezpieczeństwa odpowiednich okien, kupno dobrych antywłamaniowych drzwi. Firma Anta zajmuje się także projektowaniem i realizacją ogrodów zimowych.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna energooszczędne »

  Okna które posiadamy w swojej firmie są bardzo cenione przez klientów, którzy mieli okazję sięgnąć po naszą ciekawą propozycję. Proponujemy każdą pomoc w selekcji odpowiednich okien i profesjonalny montaż za bardzo małe pieniądze. Posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy pracują dla firmy od kilku lat, więc znają doskonale swoje umiejętności. Oprócz zwykłej oferty tworzymy również ogrody zimowe i okna pasywne, które w ostatnich latach cieszą się niesłychanie dużą popularnością. Doświadczenie zyskane przez poprzednie dziewięć lat działalności, procentuje obecnie w relacjach z kolejnymi odbiorcami.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Warszawa »

  Oferujemy Państwu całościowe, profesjonalne usługi w zakresie inwestycji obejmujące kompletne projekty aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami i kompleksową ich realizację pod naszym nadzorem autorskim. W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych i rezydencji oraz lokali komercyjnych (restauracje, hotele, biura). Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów i ich realizacji w zakresie stolarki meblowej, mebli wolnostojących oraz niestandardowych elementów wystroju wnętrz, takich jak: fontanny, kominki czy ogrody zimowe.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »