Strony związane z hasłem 'odwrócona osmoza':

 • Odwrócona osmoza sklep »

  Sklep internetowy ultrafiltracja działa w sieci już od paru lat i z powodzeniem sprzedaje najprzeróżniejsze modele urządzeń filtracyjnych. Nasza oferta zawiera setki produktów, wśród których znajdują się przeróżne filtry do wody, membrany RO i akcesoria filtracyjne. Znajdziesz u nas również duże stacje uzdatniania wody i odmanganiacze wody. Transakcje wykonywane są w błyskawicznie, a dzięki wyszkolonemu personelowi masz pewność, że nabędziesz w naszym sklepie jedynie odpowiadające Ci filtry do wody oraz inne urządzenia uzdatniające wodę.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łazienkowe filtry wody »

  W swojej bardzo rozległej ofercie mamy zarówno domowe jak i przemysłowe filtry wody. Największą popularnością w naszym sklepie online charakteryzują się wkłady do filtrów oraz kuchenne filtry dzbankowe. Te pierwsze wymieniane są w miarę często, co tłumaczy najmocniejsze zainteresowanie tymi towarami. Urządzenia filtracyjne takie jak kuchenne filtry dzbankowe czy osmoza powodzenie zawdzięczają bardzo korzystnej cenie w porównaniu do jakości uzdatnionej wody. U nas pomimo znakomitych cen znajdziesz także liczne promocje cenowe na kuchenne filtry do wody.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry wody »

  Serwis SmacznaWoda.pl został stworzony z myślą o osobach chcących uzyskać czystą wodę. Oferta serwisu skierowana jest do właścicieli mieszkań, firm, jak i do akwarystów. Specjalnością serwisu są przede wszystkim różnorodne filtry wody. Podstawą omawianych rozwiązań technicznych jest odwrócona osmoza. Firma gwarantuje darmowy serwis urządzeń filtrujących dla swoich klientów. Osobną kategorię usług stanowią profesjonalne instalacje hydrauliczne. Ze strony można dowiedzieć się mnóstwo przydatnych rzeczy np. o wodzie mineralnej.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody Poznań »

  Eko-serwis Poznań promuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Filtry do wody, zmiękczacze oraz stacje uzdatniania wody to sztandarowe produkty tej firmy. Używając te urządzenia poprawiamy nie tylko stan swojej wody ale także stan swojego zdrowia. Dlatego warto zainteresować się swoją wodą, by później cieszyć długą i spokojną starością.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fontanny, odwrócona osmoza - Watersystem »

  Najcenniejszym skarbem na naszej planecie jest woda, bez niej nie istniała by na niej żadna zaawansowana forma życia. Dla dobra całej ludzkości i przyszłych pokoleń warto już dziś zadbać o jej jakość. Watersystems oferuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny oczyszczania wody. Nasze produkty to doskonałe narzędzia pozwalające na uzdatnianie wody. Demineralizacja wody czy też dezynfekcja wody z naszym osprzętem to nie problem. Czy to w zastosowaniach domowych czy też przemysłowych jesteśmy liderem w branży. Wykorzystywana w naszych urządzeniach filtracyjnych do zastosowań przemysłowych odwrócona osmoza oraz chloratory podnoszą dokładność filtracji. Nasze systemy uzdatniające wodę w domach mają wbudowane najnowsze zmiękczacze do wody które skutecznie hamują kamień kotłowy. Trudnimy się także projektowaniem i wykonawstwem fontann. Oddawane fontanny maja na wyposażeniu nowoczesne pompy dozujące dające możliwość oszczędnego gospodarowania wodą oraz filtry przeciw bakteryjne - dokładnie eliminujące legionellę. Zapraszamy na naszą stronę internetową po kompletną ofertę.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »