Strony związane z hasłem 'odbiornik':

 • Internet satelitarny »

  Oferta dostawcy internetu satelitarnego, oferującego szybką transmisję danych wszędzie tam, gdzie niepraktyczna jest budowa infrastruktury naziemnej i komówrkowej. Oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych i firm oraz wszędzie tam, gdzie liczy się rzetelność i bezpieczeństwo. Wszystko czego potrzebujesz, to antena z odbiornikiem oraz satelitarny IP-modem. Aby używać usługi wystarczy zamontować antenę, podłączyć przewody i ustawić czaszę za pomocą sensora akustycznego. Pamiętaj, że nie trzeba czekać na instalację kablowego łącza DSL, które w niektórych rejonach Polski, nigdy nie będzie dostępne. Propozycja dostępna jest w różnych pakietach i wariantach.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartament Kraków »

  Jeśli poszukujesz noclegu w okolicy Krakowa to chcemy udostępnić Ci jakiś z lokalnych apartamentów. Zaręczamy, że odnajdziesz tu dosłownie wszystko – satysfakcja kontrahenta to to czego oczekujemy. Oferujemy ogromne apartamenty zaopatrzone w odbiornik telewizyjny jak również z dostępem do internetu. Na naszej stronie znajdziesz mapkę, która uprości Ci dojazd. Nieustannie podnosimy standard naszego hotelu, ponadto organizujemy różnego rodzaju promocje. Jeżeli chciałbyś zamówić pokój to możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu. Jeśliby pojawiły się u was jakieś wątpliwości to proszę pisać. Mamy nadzieję, że obecność u nas będzie przyjemnie rozpamiętywana. Namawiamy do odwiedzin!

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble drewniane »

  Pomagamy naszym Interesantom otrzymać zadowolenie i satysfakcję z posiadania w swoim mieszkaniu nieprzeciętnych i niepowtarzalnych współczesnych sprzętów drewnianych. Niesiemy Im pełne przekonanie, iż są właścicielami wyjątkowych w swoim rodzaju mebli, które wzbudzą zachwyt ich samych oraz odwiedzających dom gości.
  Realizujemy meble pokojowe, takie jak na przykład:
  - komody,
  - krzesła,
  - witryny, stoliczki stoliki,
  - szafki rożnego rodzaju (pod odbiornik telewizyjny i inne).
  Nasze meble cechują się tym, iż korzystamy przy ich produkcji kreacyjne rozstrzygnięcia. W ten sposób tworzymy ich specjalny również ponadprzeciętny styl.
  Jako jedyna fabryka w Polsce w polskich sprzętach montujemy wstawki z czarnego dębu (wyjątkowy rodzaj drzewa, jaki w przemyśle jubilerskim łączony jest ze złotem, srebrem i platyną).
  W blaty stoliczków z litego, nie klejonego drzewa wstawiamy szkło optyczne 3D, marmur (dzięki czemu mogą stać się dobrze pasującym uzupełnieniem marmurowego kominka). Nogi stołów są solidne, dzięki czemu stają się potężną oraz wytrzymałą podstawą.
  Osiągnięte doświadczenie na rynku angielskim i naszym owocuje tym, że zaspokajamy potrzeby w największym stopniu potrzebujących Klientów.
  Klient dostaje wybór:
  - zapotrzebowania sprzętów pod swój rozmiar,
  - wizualizacja swojego zarysu, wizji,
  - wyboru pigmentu drewna, skór spośród próbek.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPS - Nawigacja satelitarna »

  Kompendium wiedzy o systemach nawigacji satelitarnej. Zasady działania systemu GPS, Galileo i GLONASS. Opis urządzeń od pozycjonowania i ich praktycznych zastosowań. Opisy urządzeń do nawigacji. Porównanie wyrobów różnych firm.

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • GPS ? przewodnik po nawigacji GPS »

  Czy technologie kosmiczne mogą być dostępne dla przeciętnego człowieka? Oczywiście, że tak. Technologie, które były jeszcze niedawno dostępne dla wojska, dziś mogą być wykorzystane przez cywilów. Dokładniej mam na myśli amerykańską nawigację GPS. Jest to nowa oraz niezwykle zaawansowana technologia. Co może nam dać? Odpowiedź jest prosta. Możliwość bardzo precyzyjnego pomiaru pozycji. Ponadto, pomiar czasu zsynchronizowany z zegarami atomowymi, a także w przypadku przemieszczania się ? pomiar prędkości.

  Jednak faktem jest, że wybór odpowiedniego odbiornika do nawigacji satelitarnej GPS nie jest wcale proste, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy nie miał styczności z tą technologią. Na rynku istnieje wielu producentów. Możemy tutaj wymienić chociaż firmę Garmin, Lark, TomTom czy Mio. Którą jednak wybrać? Problemy narastają, gdy ktoś niedoświadczony zagłębi się w parametry urządzenia do nawigacji GPS. Dlatego zachęcam do zapoznania się z zawartością prezentowanej strony. Znajdziesz na niej m.in. parametry jakie posiada nawigacja do samochodu.

  Jednak odbiornik GPS, to nie wszystko. Aby nawigacja spełniała swoje zadania, musi być wyposażona w odpowiednie mapy cyfrowe (obecnie najpopularniejsze mapy stosowane w nawigacji samochodowej, to mapy firmy AutoMap). Na prezentowanej stronie znajdziesz podstawowe informacje na temat AutoMaty. Dowiesz jakie posiada parametry (poziom dokładności, procent odwzorowania).

  Nawigacja samochodowa nie jest jednak jedynym wykorzystaniem GPS. Na prezentowanej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze zastosowania nawigacji GPS. Poznasz m.in. zastosowania wojskowe, zastosowania na morzu, w archeologii, geologii, geodezji, rolnictwie, lotnictwie, transporcie drogowym, górnictwie oraz kolejnictwie. Poznasz również podstawowe odchylenia i błędy GPS, metodę fazową oraz kodową pomiaru pseudoodległości, rozmieszczenie stacji kontroli na Ziemi oraz rozlokowanie stacji monitorujących na kuli ziemskiej.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Decoupage Łódź »

  Niniejsza witryna napisana została z myślą o damach. Namawiamy do naszego klubu wszystkie dziewczyny, które pragną spędzić ciepło czas. Z nami potańczysz, zgubisz zbędne kilogramy i zyskasz więcej energii życiowej. Gorąco zapraszamy do skorzystania z tej oferty. Odwiedź naszą witrynę już teraz a odnajdziesz nas pisząc w google "decoupage łódź" lub "salsa łódź". Zobacz, że można spędzać czas lepiej niż przed odbiornikiem tv. Satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • GPS »

  Oferujemy bogaty wybór sprzętu, profesjonalne doradztwo i najniższe ceny w Polsce! Wysyłka w 24 godziny ubezpieczoną paczką kurierską! Sprzęt firm: Garmin, Navigon, Tomtom, Nokia, Sony, Navroad, Mio, Automapa, Gpmapa, President, Midland, Alan, Sirio, Nokia, Sony Ericsson, Samsung. Zapraszamy - nawigacja samochodowa, motocyklowa, turystyczna, rolna, treningowa, wodna, palmtopy, smarfony, mapy, odbiorniki, anteny.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »