Strony związane z hasłem 'nowotwór':

 • Ośrodek hydrokolonoterapii »

  Bio-Medicus to centrum medycyny naturalnej, w którym można uzyskać pomoc w zakresie wielu dolegliwości i poddać się terapii za pomocą hydrokolonoterapii lub biorezonansu. W naszym ośrodku bazujemy na metodach medycyny chińskiej, ziołolecznictwie, homeopatii. Pomagamy w diagnozowaniu i leczeniu takich chorób, jak: alergia, miażdżyca, zespoły bólowe stawów i kręgosłupa, nałogu nikotynowego i alkoholowego, nowotworów (wspomagająco), chorób odzwierzęcych i pasożytniczych, toksoplazmozy, glistnicy, boreliozy, brucelozy, opryszczki, chorób nerek,wątroby. Nasz zespół lekarzy z troską i doświadczeniem podejdzie do Państwa problemów zdrowotnych. Posiadamy jako nieliczni najnowszą aparaturę medyczną do przeprowadzania zabiegów hydrokolonoterapii włoskiej firmy CleanColon 004RA. Zabiegi hydrokolonoterapii odbywają się ponadto w gabinecie zabiegowym połączonym bezpośrednio z łazienką wyposażoną w prysznic i bidet. Zapraszamy do Bio-Medicus w Łodzi, ul. Gdańska 23. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym ośrodku hydrokolonoterapii

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór - niedokrwistość »

  Anemia, zawroty głowy, brak apetytu, problemy z koncentracją, nasilona duszność - to mogą być objawy niedokrwistości. Sprawdź już dziś czy jedna z najczęściej niepozornych dolegliwości nie zwiastuje choroby nowotworowej? Jak przebiega leczenie niedokrwistości? Portal wiedzy dla chorych i nie tylko! Zapraszamy do oglądnięcia serwisu poruszającego schorzenia występujące z nowotworami i niedokrwistością.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ból kręgosłupa może dać w kość »

  Przyczyny bólów krzyża mogą posiadać podłoże zazwyczaj ortopedyczne w których występują zmiany kręgopochodne, wrodzone zmiany kręgosłupa, kręgi klinowe. Ból kręgosłupa jest schorzeniem kręgosłupa takim jak osteomalacja, osteoporoza, zmiany pourazowe, nawet nowotwór. Przyczyny bólów krzyża mogą wprawdzie być pozakręgowe miedniczo pochodne. W rzeczy samej,więc zmiany wywołujące takie bóle w dolnym odcinku kręgosłupa są zwykle uwarunkowane czynnikami zewnętrzno-wewnętrznymi. W takim razie najrozsądniej będzie wejść na stronę centrumreh.pl ściągnąć numer telefonu oraz dryndnąć do nas o każdej porze dnia.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowotwór profilaktyka »

  Nowotwór - groźna choroba cywilizacyjna. Począwszy od 20 wieku nowotwór stanowi coraz powszechniejszą przyczynę cierpienia wielu chorych.
  Podczas późnego wykrycia tej przypadłości szanse na skuteczne wyleczenie niestety bywają niewielkie.
  Każdy z nas może zrobić coś co w większym, lub mniejszym stopniu obroni przed tą groźną chorobą.
  Należy stosować do kilku reguł w codziennym życiu.

  Zachęcamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy dobre i skuteczne metody na profilaktykę
  anty nowotworową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Przychodnia MEDICOR świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie. Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą skorzystać z różnych świadczeń medycznych. Dzięki naszej przychodni wykonasz bezboleśnie takie badania jak gastroskopia oraz kolonoskopia czy rezonans magnetyczny. Oferujemy również usługi medyczne realizowane w ramach programów profilaktycznych refundowanych przez Ministerstwo Zdrowia, których celem jest wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie chorób nowotworowych.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »