Strony związane z hasłem 'nauczyciel':

1 · 2 · następna strona »
 • Portal naukowy »

  Nauka nie powinna być żmudna oraz skomplikowana. Wystarczy jedynie znać porządne techniki nauki, mieć przygotowane materiały oraz znać parę tricków, jakie zezwalają znamiennie przyspieszyć proces nauczania. W tym celu powstała witryna internetowa szkolnawiedza.edu.pl, na jakiej znajdziecie fiszki oraz materiały dydaktyczne z wielu przedmiotów. Stworzyliśmy serwis internetowy przyjazny dla uczniów i wszystkich, którzy w darmowy sposób pragną pozyskiwać przydatne materiały do nauki. Fiszki z języka angielskiego, matematyki, fizyki i wielu innych. Praktyczne porady, zbiory dodatków i innych materiałów, jakie przyspieszają naukę. To właśnie dzięki takim dodatkom nauka skraca się chociaż o połowę. Z naszego portalu korzystają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz profesjonaliści, którzy potwierdzają, że tempo nauki zależy od przygotowania, materiałów i technik absorbowania wiedzy. Rady oraz tricki też się przydają. Krótko mówiąc - dobre materiały to krótszy czas nauki i lepsza przyswajalność wiedzy. Takie profesjonalne materiały znajdziecie na witrynie internetowej szkolnawiedza.edu.pl - uprzejmie zapraszamy do skorzystania z gratisowej pomocy szkolnej.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tango Querido - lekcje tanga »

  Tango Querido to strona warszawskich nauczycieli tanga argentyńskiego - Moniki i Przemka. Tańczą tango argentino od 2006. roku i w tym czasie intensywnie studiowali u wielu polskich i zagranicznych nauczycieli tego tańca, m.in. kilka razy uczyli się w stolicy Argentyny - Buenos Aires pracując z najbardziej znanymi nauczycielami.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy »

  Zatrudnienie pracownika, odpowiedniego pracownika wcale wbrew pozorom nie jest łatwe. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań to już się pewnie o tym przekonałeś. Gdzie zatem szukać pracowników? Najłatwiej opublikować ofertę pracy na stronach www z ogłoszeniami o pracę. Nasz portal 3minuty.pl umożliwia bezpłatnie dodać ogłoszenie o pracę, więc nic nie tracisz a masz pewność, że Twoje ogłoszenie zobaczy kilkaset potencjalnych pracowników każdego dnia. Jeżeli poszukujesz pracy a nie pracownika to tym bardziej musisz poznać 3minuty.pl. Tysiące ofert pracy z całego kraju czekają na Twoje aplikacje. Nie istotne czy interesuje Cię oferta pracy w Łodzi czy w Poznaniu, czy interesuje Cię oferta pracy dla studenta czy dla sprzątaczki, z pewnością w naszym serwisie wyszukasz coś co Ci będzie odpowiadać.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nadpobudliwość »

  ADHD owo choróbsko, odnośnie do którego musisz mieć pojęcie naprawdę dość dużo. Procent ludzi dotknięty tą chorobą jest znaczny - w bardzo wielu sytuacjach dosłownie nie zdajemy sovbie sprawy ze skali problemu. Całkiem możliwe, że także Twój znany, bądź nawet koligat choruje na tę chorobę? W naszym serwisie znajdziesz informacje o tym jakże zdekonspirować choróbsko, kiedy sobie spośród zanim sugerować, podczas gdy leczyć. Owo kompedium wiedzy, które przydatne będzie zarówno dla laika w tym temacie, jak i chłopcy i dziewczęta w wyższym stopniu doświadczonej.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Szczecin »

  Jeżeli myślisz o godziwej robocie albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to powinieneś umieć język obcy. W aktualnym świecie jest to bezwarunkowo wymagane – angielski należy znać. Jeśli sądzisz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie abyś to zmienił. Nasza szkoła oferuje naukę na wszelkim poziomie. Zatrudniamy tylko doświadczonych nauczycieli – w ten sposób możesz być pewien, że skutecznie spożytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do różnego rodzaju egzaminów takich jak choćby FCE. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – możesz napisać tam test i sprawdzić na którym poziomie się znajdujesz!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lingpedia - nauka języka angielskiego »

  Nauka języka angielskiego jest co raz bardziej popularna, a przedstawiane przez najróżnorodniejszych nauczycieli metody są od siebie bardzo różne. My postawiliśmy na standardowe, klasyczne rozwiązanie polegające na przedstawieniu materiałów do nauki gramatyki angielskiej, czasów czy odmiany czasowników. Dlaczego? Nie można nic osiągnąć bez pracy. Nauka języka angielskiego to praca i nie ma drogi na skróty.

  Jeśli jednak jesteś zdeterminowany do nauki, polecamy odwiedzić naszą stronę, którą można opisać krótko:

  maksymalnie uproszczona nauka gramatyki angielskiej, gdzie do każdej definicji znajdują się przykłady.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole piaseczno »

  Przedszkole Piaseczno, to siedziba, w którym praktykujemy autorski program dopasowany do umiejętności zarówno zainteresowań Twojego syna czy córki. Zapewniamy profesjonalną opiekę, również wyuczoną kadrę wychowawców i nauczycieli języka obcego. Oprócz tradycyjnych zadań, Twoje dziecko, w sposób naturalny i interesujący, pozna podstawy języka angielskiego, wyrobi sobie akcent i wymowę. Oprócz porozumiewania się w języku obcym, kształcimy również nieodkrytych muzyków. Stosujemy dobrany do poziomu i potrzeb, program artystyczny.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tango argentyńskie w stolicy »

  Tango argentyńskie rozwija się w stolicy w coraz szybszym tempie, coraz trudniej odszukać potrzebne informacje. Na naszej stronie dowiesz się co? gdzie? kiedy? w świecie warszawskiego tanga argentyńskiego. To najbardziej aktualna strona o tangu w stolicy, gdzie wyszperasz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Odnajdziesz tu również informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a poza tym sugestie gdzie najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, innymi słowy informacje o stałych milongach w stolicy.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Milongi, kursy tanga - Equilibrium »

  Strona warszawskiej środowej milongi w klubie Equilibrium. Klubowa, swobodna atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, wspaniała, z reguły klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najsilniejsze wartości milongi. Przed milongą oferujemy okazję ulepszenia swoich tangowych zdolności w czasie półtoragodzinnej praktiki prowadzonej przez najlepszych nauczycieli tanga. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu pomocne informacje o tangowym światku w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga zaczynające się w Warszawie kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, szkoły i nauczyciele tanga argentyńskiego w stolicy), stołeczne milongi (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Dzięki wiedzy zawartej na stronie wybierzesz najlepszą dla siebie szkołę tanga oraz znajdziesz milongę, kurs, nauczyciela.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, kurs prawa jazdy »

  W różnych ośrodkach na obszarze całego państwa odbywają się kursy prawa jazdy na wielorakie kategorie. Największym wzięciem ze strony kursantów cieszy się kultowa kategoria B, która pozwala posiadaczowi na prowadzenie po szosach publicznych pojazdu silnikowego o masie własnej nieprzekraczającej 3,5t. Dzięki witrynie internetowej dobraelka.pl mamy możliwość dowiedzieć się jak przebiega w dzisiejszych czasach kurs prawa jazdy. Informacja ta na pewno będzie atrakcyjna dla przyszłych kursantów, którzy ledwo co się zapisali, lub planują wkrótce wpisać się na listę uczestników konkretnego turnusu. W ogólności dobrze wiedzieć, jak mniej więcej przebiegają kursy jazdy w przeróżnych ośrodkach, by oszczędzone środki wydać możliwie poprawnie. Dużą wagę trzeba także przywiązać do nauczyciela, który nie może usypiać na prawym fotelu.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe »

  Wakacje są okresem, kiedy to wysyła się dzieci na wszelkiego rodzaju obozy zorganizowane. Obozy językowe są wspaniałym złączeniem nauki i odpoczywania za jednym zamachem. To nienadwyrężający potrfela sposób, aby zapewnić potomkowi wspaniałe wakacje, a przy okazji naukę języka, która jest tak ważna w dzisiejszym świecie. Specjalna opieka wychowawców i nauczycieli, pozwala na bardzo szybkie tempo pogłębienia znajomości języka, który w obecnym świecie stał się bardzo istotnym elementem.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Treningi piłkarskie Poznań »

  Klub UKS Kopernik stowarzysza uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków. W klubie funkcjonuje kilka drużyn wiekowych futbolu. Klub gra w zawodach ligowych dla młodzieży na terenie Poznania. Kluczowym zadaniem klubu jest szerzenie kultury przez sport. W klubie szkolenia prowadzą profesjonalni trenerzy.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław »

  Nauka Francuskiego Wrocław. Chciałbyś znaleźć nauczyciela, który nauczyłby Ciebie skutecznie i dobrze języka francuskiego? W takim razie powinieneś sprawdzić moją ofertę lekcji z języka francuskiego. Jestem, bowiem skutecznym i cenionym specjalistom, który na wysokim poziomie nauczy Ciebie języka francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, przyjazne nastawienie oraz duże doświadczenie, które zdobyłam podczas
  siedmio letniego pobytu w Francji . Wykonuję również tłumaczenia z języka francuskiego na polski oraz w drugą stronę w niezwykle szybkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Postaw na najlepszych.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Językowe Kraków »

  Szybko potrzebujesz poznać język obcy? Masz w planach wyjazd zagraniczny? Udajesz się na wakacje? Firma każe Ci jechać na zagraniczną delegację? Jeżeli tak to Szkoła Języków Obcych Poliglota to wyjście idealne dla Ciebie! Oferujemy kursy językowe, naukę wybranego języka od podstaw lub dołączenie do istniejącej grupy na określonym poziomie zaawansowania. Oferujemy też kursy dla firm oraz kursy zagraniczne. Nasi nauczyciele przekazują wiedzę bardzo szybko, skutecznie i w świetnej atmosferze. Mówią o tym setki zadowolonych uczniów. Zadzwoń i zobacz sam!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawa »

  Ciuchcia Puch Puch to zespół czterech przedszkoli znajdujących się w Warszawie na Bielanach, Zaciszu I, Zaciszu II i w Wawrze. To zarazem kontynuacja Ciuchci założonej w 1995 roku przez Agatę Wawer. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, lektorzy, metodycy, psycholodzy, logopedzi, instruktorzy, personel medyczny. Wspólnie realizujemy program dbający o prawidłowy i bogaty rozwój naszych podopiecznych. Wszechstronnie rozwijamy nasze maluchy zapewniając im edukację językową, matematyczną, przyrodniczą, społeczną, artystyczną oraz wiele innych. Od 2009 roku realizujemy Choo Choo Train, nasz autorski program nauki języka angielskiego. W Ciuchci Puch Puch nie brakuje dodatkowych zajęć dla najmłodszych. Są to m.in. rytmika, warsztaty teatralne, ceramika, klub sportowy, liczne turnieje i warsztaty integracyjne. Również w wakacje nie próżnujemy oferując program "Wakacyjna skrzynia skarbów" dla dzieci od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Sosnówce »

  Szkoła Podstawowa w Sosnówce mieści się na ul. Strażackiej 7. Szkoła położona jest nad zalewem w malowniczej miejscowości Sosnówka. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której znajdziemy między innymi: historię szkoły, informacje o patronie szkoły Marii Konopnickiej, informacje o uczniach, nauczycielach i pracownikach szkoły, zdjęcia z życia szkoły oraz ważnych uroczystości i konkursów szkolnych

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Poznań »

  Reklamowana witryna zawiera ofertę ośrodka szkolenia kierowców o nazwie Professional. Oferta o nazwie Prawo jazdy Poznań uwzględnia dostęp do materiałów dydaktycznych. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym, przygotowującym do właściwego egzaminu. Ośrodek oferuje kurs prawa jazdy kat. B rozdzielony na część teoretyczną i praktyczną. W opisywanej szkole pracują wyłącznie wykwalifikowani nauczyciele. Szkoła gwarantuje przeprowadzenie wymaganych badań lekarskich. Strona zawiera ważne informacje, np. dotyczące referencji ośrodka.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Warszawa »

  Firma Nauca proponuje profesjonalne usługi związane z udzielaniem korepetycji. Korepetycje udzielane są uczniom zarówno szkoły podstawowej, jak i studentom. Firmowi korepetytorzy to profesjonalni nauczyciele o solidnym wykształceniu. Do wyboru jest także oferta wakacyjna, ułatwiająca powtarzanie materiału. Specjalnością Nauca są przedmioty ścisłe i oferta pt. korepetycje matematyka Warszawa. Klienci firmy mają do dyspozycji doradców, pomagających określić cele i metody nauki. Na stronie znajduje się lista przedmiotów oraz opis zespołu.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - przyspieszony kurs angielskiego »

  Angielski jest językiem oficjalnym w wielu krajach. Jeśli macie problem z nauką angielskiego, nie pojmujecie gramatyki, ciężko Wam zapamiętać nowe słowa, mamy dla Was ekorepetycje! Nasi najlepsi nauczyciele wprowadzą Was w tajniki angielskiego! Ekorepetycje nauczą Was należytego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną rozmowę! Do tego poznacie kulturę Wielkiej Brytanii, nowinki, pułapki językowe. Nasze korepetycje sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w obcym języku! Korepetycje online to doskonały wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na błyskawiczną naukę angielskiego! Ekorki to doskonały sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest najważniejsza – wybierzcie ekorki! Szlifuj swój angielski. Przyspieszony kurs angielskiego dzięki ekorepetycjom.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja czasu pracy »

  Na rekomendowanej stronie internetowej przedstawiono przedsiębiorstwo DC PERFECT CARD. W bogatej propozycji odnajdziemy takie programy jak ewidencja czasu pracy. Firma we własnym asortymencie posiada czytniki kodów, zamki kontroli dostępu. Ważne miejsce w ofercie zajmuje system STRAŻNIK kontrolujący pracę ochroniarzy. Sporą sławą wśród klientów cieszą się legitymacje nauczycielskie. Wszystkie usługi dokładnie omówiono na łamach portalu www.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »