Strony związane z hasłem 'menopauza':

  • Objawy menopauzy »

    Kobiety, które mają menopauzę bardzo często nie potrafią zaakceptować tego co dzieje się z ich ciałem i psychiką. W organizmie dzieją się wtedy różne zmiany hormonalne, gaśnie aktywność jajników, od tego momentu właściwie nie możliwe jest już zajście w ciążę. Nie można w żadnym wypadku uważać tego etapu jako zło konieczne. Ten czas można poświęcić na zwiększanie aktywności fizycznej i zawodowej które będą z pewnością pomagać kobiecie lepiej przejść przez ten okres. Znaczna większość pań w tym okresie jest jeszcze w pełni sił fizycznych.

    Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • Calivita, Calivita Paraprotex, CaliVita International, Polinesian Noni CaliVita, Suplementy CaliVita, Sok Noni CaliVita, »

    Przejrzysty i bogaty w obszerną gamę naturalnych suplementów CaliVita sklep internetowy. Oferuje całkowicie naturalne produkty pozbawione udziału sztucznych konserwantów i barwników, które doskonale uzupełnią niedobory witamin i składników mineralnych spowodowane obecnym stylem życia. W bardzo bogatym asortymencie znajdują się produkty ziołowe, mineralne i witaminowe dla całej rodziny. Szczególnie polecamy Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin, Polinesian Noni.

    Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »