Strony związane z hasłem 'kasy fiskalne':

 • Kasy fiskalne »

  {Przenośne, bezprzewodowe oraz stacjonarne, wyjątkowo poręczne oraz łatwe w obsłudze. Dwuwymiarowe oraz dwukierunkowe, stanowią podstawowe urządzenie koordynujące w sieciach handlowych, jak również w jednostkach magazynowych. Czytnik kodów kreskowych, w sposób błyskawiczny zdefiniuje produkt (m.in. pod kątem cenowym, według nazwy oraz dostępności Praca w supermarkecie nie jest może zadowalająca dla mnóstwa ludzi, jednakże jest metodą, by zarobić w sytuacji, gdy studiujemy oraz uzyskać częściową samodzielność finansową. Niestety ludzie bez praktyki niejednokrotnie mają problemy ze znalezieniem takiej pracy. Walorem jednakże może stać się kurs obsługi na kasy fiskalne. W ten sposób, nawet jeśli nie posiadamy praktyki w zawodzie, to takie szkolenie stanie się atutem w porównaniu z pozostałymi osobami bez praktyki w zawodzie. Dodatkowo jeżeli osobiście nie chcemy finansować takiego szkolenia (jest to kwota kilkuset złotych), to mamy możliwość wykorzystać oferty urzędu pracy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne - Techkas Warszawa »

  Polecane przez nasz sklep kasy fiskalne optymalne rozwiązanie dla Państwa typu działalności. Mogą być są stosowane w podobny sposób w niewielkich punktach sprzedaży jak także w sklepach wielkopowierzchniowych. Znaczna część modeli jest przystosowana do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi jak na przykład: waga, czytnik, szuflada czy też drukarka fiskalna. Bez dwóch zdań kasy fiskalne przez nas oferowane sprostają oczekiwaniom każdego przyszłego ich użytkownika.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki Kodów Kreskowych »

  Na rynku działamy już od przeszło dekady, przez ten czas zdobywając olbrzymie doświadczenie w obszarze zapewniania przedsiębiorcom urządzeń oraz aplikacji upraszczających prowadzenie obiektu handlowego. Naszą działalność prowadzimy w wielkopolskich obiektach handlowych oraz poprzez witrynę www. Zamówienia można składać różnymi drogami, tak on-line, jak też w naszym sklepie stacjonarnym. Tolerujemy rozmaite formy uiszczenia zapłaty również przy odbiorze. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz świetnie wyedukowana załoga pracowników gwarantuje sprawną dostawę oraz pierwszorzędną jakość wyrobów.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne, drukarki fiskalne... »

  Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast liczy się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas kluczowa przy wyborze oferty, którą Państwu przedstawiamy. Prezentujemy tylko produkty, które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych, a co się z tym wiąże, tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji. Główny obszar naszego działania to: Śląsk i Zagłębie (miasta: Katowice, Sosnowiec, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice, Świętochłowice, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie) jak również Praszka, Wieluń, Olesno, Kluczbork, Kłobuck i okoliczne miejscowości. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • RTV Wieczorek - dystrybucja drukarek fiskalnych Ruda Śląska »

  Prowadzimy sprzedaż naszych produktów na polskim rynku od wielu lat, dlatego dostarczamy Państwu nasze bogate doświadczenie i elastyczną, zróżnicowaną ofertę. Dostarczamy wysokiej jakości drukarki i kasy fiskalne, które są współcześnie kluczowym wyposażeniem każdego przedsiębiorcy. Proponujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne najbardziej znanych światowych producentów w ogromnie niskich cenach. Świadczymy wszechstronne usługi serwisowe, obejmujące: programowanie, przeglądy okresowe, a także opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zajmujemy się dystrybucją kas fiskalnych i specjalistycznych urządzeń dla hurtowni i dużych przedsiębiorstw. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje funkcjonalność, wysoka jakość oraz innowacyjne rozwiązania, co zapewnia zadowalające i komfortowe stosowanie przez długi czas.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »