Strony związane z hasłem 'iphone':

 • Telefony ogłoszenia »

  Proste ogłoszenia telekomunikacyjne Ototele.pl to dobra metoda na skuteczne i bezproblemowe wystawienie swojego aparatu telefonicznego na sprzedaż lub kupno wymarzonego modelu telefonu bez pośredników. Zobacz jak ekspresowo możesz wystawić ogłoszenia, wgrać zdjęcia i ustawić lokalizację oraz bezpośredni kontakt do siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu ogłoszeniowego.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum telefony komórkowe »

  Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne poświęcone tematyce GSM. Pisz, czytaj i dodawaj swoje opinie. Pomożemy rozwiązać Ci każdy problem. Znajdziesz u nas porady dotyczące popularnych telefonów i smartphone'ów ale również wiadomości ze świata telekomunikacji. Czytaj o systemie Android, telefonach Nokia i wszystkim innym co związane z tematyką gsm.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe, telefony dotykowe »

  Telefony komórkowe, dotykowe: szukasz testu interesującego telefonu Zajrzyj na Testy-GSM.pl! Na stronach naszego serwisu znajdziesz opisy telefonów gsm Nokia, telefonów LG, telefonów Sony Ericsson, HTC, iPhone, Samsung, BlackBerry. Przetestowaliśmy już wiele modeli telefonów. Sprawdź nas!

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Broken Rules - tworzenie aplikacji mobilnych i gier »

  "Broken Rules" zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i gier oraz zarządzaniem profilami społecznościowymi.

  Gry - Sprawimy, że Twoje produkty ożyją w świecie gier, które tworzymy. Przyciągnij klientów dzięki multimedialnej rozrywce.

  Facebook - Pozwól użytkownikom swoich aplikacji dzielić się wynikami ze znajomymi oraz zapraszać do wspólnej zabawy kolejne osoby.

  Aplikacje mobilne - Zaprojektujemy przydatne aplikacje, które bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni.

  www.brokenrules.pl

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »