Strony związane z hasłem 'Gotowe projekty domów':

 • Projekty domów »

  Zapraszamy do zakupu gotowego projektu domku jednorodzinnego. W znaczącej liczbie sytuacji razem z projektami domów zakupujemy także projekty garaży, ponieważ posiadając działkę chcemy ją wykorzystać od początku jak najlepiej. Trudne do osiągnięcia jest zaspokojenie oczekiwań wszystkich i z tego powodu prawie każdy z tych projektów da się indywidualnie modyfikować, aby w razie, czego można było zmienić projekt według wymogów każdego człowieka. Bardzo wiele osób wykupuje projekty garaży, które mają spełniać rolę nie tylko osłony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale także mogą one być pomieszczeniem gospodarczym, co pozwala na zwiększenie kubatury.Zapraszamy do naszego katalogu.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Extradom Gotowe Projekty Domów »

  Extradom jest profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na stronie domowej działalności gospodarczej można znaleźć liczne projekty domów. Wachlarz możliwości jest spory w każdej kategorii budynków. W ofercie znajdują się liczne projekty domów szkieletowych, energooszczędnych, letniskowych, wielorodzinnych czy drewnianych.

  Wybór jest naprawdę trudny, gdyż budynek jest wykorzystywany przez lata. Trzeba podjąć jak najlepszą decyzję. Extradom oferuje także projekty budynków o innym przeznaczeniu. Chodzi o pomieszczenia usługowe, gospodarcze, a także garaże. Każdy klient z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie. Szeroka oferta jest wynikiem różnorodności rodzin i prowadzonych działalności gospodarczych. Trzeba idealnie dopasować projekt do swoich potrzeb.

  Nie można spieszyć się z podjęciem decyzji, lepiej dłużej się dowiadywać, porównywać i oceniać. Warto skorzystać z rad profesjonalistów, ekspertów w tej dziedzinie, a także znajomych czy rodziny. Każda opinia jest istotna, gdyż informacja to podstawa wszelkich działań.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Zapraszamy do zakupu gotowego planu domku jednorodzinnego. W większości wypadków razem z projektami domów zakupujemy również projekty garaży, gdyż mając działkę możemy ją wykorzystać od razu jak najlepiej. Skomplikowane do osiągnięcia jest zaspokojenie oczekiwań wszystkich i z tej przyczyny właściwie każdy z tych projektów da się osobiście edytować, by w razie, czego można było przekształcić projekt według zaleceń każdego człowieka. Bardzo wielu ludzi wykupuje projekty garaży, które posiadają spełniać rolę nie tylko osłony przed róznymi warunkami atmosferycznymi, niemniej jednak też mogą one być pomieszczeniem gospodarczym, co pozwala na zwiększenie kubatury.Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAŁY DOMEK, znajdź swój wymarzony projekt domu. Mamy ponad 10 tys. gotowych projektów. »

  Jesteśmy młodym ambitnym zespołem, a naszym mottem jest ?PRACA DO OSTATNIEGO ZADOWOLONEGO KLIENTA?. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i sprzedaży gotowych projektów, pomoc w przygotowaniu dokumentacji budowlanej, ale nie obce jest nam również projektowanie indywidualne. Naszym priorytetem jest działanie na jasnych zasadach współpracy na linii Inwestor ? Pracownia Projektowa-Urząd, tak by pomóc Państwu przebrnąć przez proces zakupu projektu, uzyskiwania pozwolenia i realizacji inwestycji. Zawsze można tu znaleźć świeże pomysły, kompetentność, ambicje, miłą atmosferę, gwarantujemy rzetelność i wiele innych cech które pomagają przy współpracy. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Inwestora, doradzamy, podążamy drogą kompromisu, w celu osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest satysfakcja Klienta i naszej Pracowni w urzeczywistnianiu Państwa marzeń.
  Szczegółowy zakres naszej działalności:
  Sprzedaż gotowych projektów


  Współpracujemy ze wszystkimi pracowniami projektowymi. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości przy wyszukiwaniu projektów. Posiadamy bazy które zawierają ponad 10tys. projektów, dysponujemy ogromną ilością katalogów do dyspozycji Inwestora. Pomagamy w wyszukiwaniu wymarzonego projektu, który jednocześnie spełnia wymogi planu zagospodarowania przestrzennego wraz z możliwościami działki.
  Projektowanie indywidualne


  Sporządzamy projekty indywidualne w zakresie od opracowania koncepcji architektonicznych po przygotowanie szczegółowych projektów budowlanych i wykonawczych wraz z wizualizacjami. Specjalizujemy się w budynkach mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, usługowych, gospodarczych, letniskowych i innych.
  Adaptacja projektu gotowego


  Pomagamy w przygotowaniu kompleksowej dokumentacji wraz z wykonaniem poprawek w projekcie, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Na naszej stronie znajdziesz projekt domu Twoich marzeń. Mamy w ofercie wiele planów domów - największy wybór w Polsce. Koszt i obrazki z budowy. Zobacz, wybierz i buduj z Megaprojekty.PL. Sprzedajemy wyspecjalizowane schematy domów po niewygórowanych cenach.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Firma Mój-Dom proponuje gotowe projekty domów jednorodzinnych, letniskowych, parterowych i innych. Oferta tyczy się domów o tradycyjnej, szkieletowej budowli. Wszystkie projekty są fachowo zrealizowane oraz posiadają innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Pracownia projektowa oferuje również domy z drewna projekty, w szczególności nowoczesne domy drewniane całoroczne również domy z bali. Szczegółowe informacje tyczące się oferty zamieszczone są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów »

  Profesjonalny sklep internetowy zajmuje się sprzedażą projektów architektonicznych. Specjalizujemy się zwłaszcza w domkach bliźniaczych i szeregowych. Nasze kompetentne gotowe projekty domów są najwyższej jakości. Wszystkie powstałe koncepcje są zgodne z przepisami Prawa budowlanego. Każdy projekt obejmuje całkowitą dokumentację w 4 egzemplarzach. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów drewnianych »

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ciekawą ofertą projektów gotowych z najlepszych biur projektowych. Nasz serwis powstał z myślą o Państwa potrzebach. U Nas znajdziecie projekty gotowych domów, garaży, budynków gospodarczych, pensjonatów a także obiektów małej architektury. Ponadto Nasze długoletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam zaoferować Państwu pełen zakres usług związanych z procesem inwestycyjnym, począwszy od adaptacji projektu gotowego, poprzez obsługę formalno-prawną i techniczną oraz wykonawstwo obiektu „pod klucz”. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo u Nas swój wymarzony projekt. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty gotowe »

  Gotowe projekty domów to oferta godna uwagi dla kogoś nastawionego na szybkie spełnienie marzeń. Wszystkie nasze domy projekty mają gwarancję nowoczesności, funkcjonalności i energooszczędności rozwiązań dodatkowo najwyższej estetyki i przyjaznej realizacji. Znajdziecie tu Państwo wiele propozycji zaspokajających przeróżne gusty, potrzeby a także potencjał finansowy. Szeroka oferta projektowa zawiera opracowania gotowych projektów: projekty domów jednorodzinnych, domów letniskowych Na stronach prezentujemy również projekty garaży oraz budynków gospodarczych. Oferta DOMERII zaprzecza skojarzeniu - projekt gotowy czyli kiepski, jako że pokazane na jej stronach projekty gotowe domów cechuje nieszablonowość rozwiązań. Chcemy zaoferować projekty gotowe, projekty domów jednorodzinnych w promocyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia. Na stronie DOMERII odnajdą Państwo domy projekty dla wymagających klientów. Wystarczy wstąpić na nasza stronę

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »