Strony związane z hasłem 'ciąża':

 • Test ciążowy on-line »

  Proponujemy Państwu zupełną nowina w polskiej przestrzeni internetowej jest nią wortal o nazwie Zrob-test.pl. Jeśli pragniesz mieć dziecko i chcesz się dowiedzieć jakie ono będzie w przyszłości proponujemy skorzystać z profesjonalnie przygotowanego testu online. Sprawdzian został przygotowany dzięki pracy czołowych specjalistów z medycyny genetycznej, dietetyków oraz astrologów. Do tej pory w żadnym wypadku aż do teraz tak różne zgromadzenie specjalistów nie pracowało przy tworzeniu podobnego testu. Przy udziale zespołu polskich ginekologów został opracowany również niekonwencjonalny internetowy test ciążowy, to nie jest dowcip, wyniki tego testu mają dość wielki poziom prawdopodobieństwa nie spotykany do tego czasu w podobnych testach. Planowanie rodziny to niezmiernie odpowiedzialna część naszego życia z naszą pomocą możecie Państwo dokonać to szybciej i skuteczniej. Na początek wystarczy wysłać SMS o cenie podstawowego SMS-a u operatora przed korzystaniem z naszego serwisu radzimy przeczytać regulamin jak również odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą tylko w takim wypadku można liczyć na wiarygodne wyniki naszych testów. Zaufało nam już wiele osób, wielu rodzinom pomogliśmy. Zaufaj legalnie działającej firmie, która gwarantuje nie przekazywanie danych osobowych oraz nr telefonu osobom trzecim. W naszej ofercie możecie Państwo odkryć test ciążowy on-line, test ile test ile dzieci, test -Jaka pleć?czy będziesz miała chłopca, czy dziewczynkę! Zachęcamy do korzystania z usług portalu Zrob-test.pl - z nami przybliżasz swoją przyszłość

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Klinika leczenia bezpłodności INVICTA oferuje prawie że wszelkie usługi związane z leczeniem bezpłodności zarówno damskiej, jak i męskiej. Oddziały naszej firmy można znaleźć w Warszawie, a dodatkowo w Gdańsku. Oferta klinik jest zrobiona tak aby leczenie niepłodności przynosiło jak najlepsze efekty. Znajdują się w niej między innymi takie metody jak zapłodnienie in vitro, w tym jej nowa unikalna odmiana IVF czyli „in vitro do skutku”. Jest to metoda niebywale skuteczna, co potwierdziły liczne badania i efekty jakie udało nam się zaobserwować. W dodatku w naszej klinice można przeprowadzić badania dotyczące diagnostyki z zakresu płodności, w wypadku mężczyzn jest to na przykład badanie nasienia, natomiast pośród kobiet szereg badań płodności. Nasi pracownicy mają wieloletnie wiedzę praktyczną i są jednymi z najlepszych profesjonalistów w państwie. Z nami niepłodność przestanie być kłopotem. Przyjdź do nas już dzisiaj i pozwól sobie pomóc w walce z niepłodnością!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta odchudzająca dla każdego »

  Dieta odchudzająca- co kryje się pod tą nazwą? Zagadka jest wyjątkowo łatwa, otóż dieta odchudzająca to taki rodzaj diety, który pozwoli nam odżywiać się w zdrowy i w nisko tłuszczowy sposób co będzie powodować ubytek niepotrzebnych kilogramów. Dieta odchudzająca to także taka dieta, dzięki której wypędzimy z naszego organizmu toksyn oraz niestrawione resztki pokarmów zalegających w naszym ustroju obciążając go, przez co nasze samopoczucie psuje się coraz bardziej każdego dnia. Jest mnogo tego rodzaju diet, dieta tysiąca kalorii, dieta proteinowa, dieta warzywno-owocowa, dieta kapuściana i wiele innych. Na jaką się zdecydować ? kwestia indywidualna, zależy to od ludzkiego organizmu oraz tego co chcielibyśmy osiągnąć .Prawie na pewno dla każdej z nas różne diety okażą się odpowiednie . Trzeba pamiętać o umiarze i zdrowym rozsądku . Bardzo istotna jest również aktywność, która jest nieodłącznym elementem w każdej diecie odchudzającej oraz zdrowym stylu życia.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kobieta »

  Narzekasz, że w polskiej sieci, nie ma zbyt wiele kobiecych portali, czy serwisów. Mile Cię zaskoczymy, bowiem prezentujemy Wam, portal w stu procentach poświęcony właśnie sprawom kobiet i wszystkim co z nimi związane. Portal jest przejrzysty, podzielony na kategorie, takie, jak: makijaż, odchudzanie, paznokcie, ciąża i dziecko. Jeśli chcesz porozmawiać z kobietami, które łączy podobna pasja i zainteresowania, co Twoje to przygotowaliśmy dla Ciebie forum. Na forum, można zadawać sobie pytania, zakładać posty oraz tematy.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna »

  Wortal zdrowotny zajmujący się tematami takimi jak różne choroby czy medykamenty. Przeczytasz tu dokładny opis organizmu człowieka, narządów wewnętrznych oraz informacje odnośnie dzieci i młodzieży. Na dodatek w serwisie czeka kilkadziesiąt charakterystyk zazwyczaj występujących chorób wraz z radami na temat tego jak się z nich leczyć. Wortal jest często aktualizowany dzięki czemu każdego dnia przeczytasz świeże teksty. Wszystkie teksty są pogrupowane w kategorie i tagi a wskutek tego nawigacja po witrynie i odszukanie poszukiwanych informacji okazuje się być proste i przyjemne.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kobieta ciąża »

  Prawdziwe forum dla przyszłych rodziców w którym znajdziesz mnóstwo rozmów dotyczących planowania dziecka, ciąży oraz dorastania dzieci od niemowlęcia aż po wiek szkolny. Spora społeczność rodziców wymieniająca się doświadczeniami i opiniami a także zdjęcia dzieci, przydatne miejsca i opinie na temat sklepów, produktów. Już teraz dołącz do naszego forum o dzieciach. Jeśli nie masz pojęcia jak odzwyczaić dziecko od pampersów lub nie wiesz jaką przygotować wyprawkę dla noworodka zajrzyj na forum a na pewno otrzymasz to czego poszukujesz. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej możesz zadać pytanie a już po kilku chwilach otrzymasz kilkadziesiąt dobrych rad od doświadczonych rodziców.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemowlę, karmienie piersią, rozwój dziecka »

  Jesteś w ciąży lub planujesz ciążę? Portal eMaluszki jest idealny dla Ciebie. Znajdziesz tu wiele praktycznych rad na temat dolegliwosci i chorób w ciąży, niezbędnych badań, rozwoju dziecka, zdrowiu oraz wychowaniu dzieci. Ponadto comiesięczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla mam i dzieci oraz bazę placówek medycznych, szkół rodzenia, żłobków i przedszkoli. Polecamy!

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża ból głowy »

  Ponadto teoria akupresury jest oparta na teorii, że ścisk punktów akupunkturowych powstrzymuje rozprowadzanie sygnałów odpowiedzialnych za doznanie boleści systemie nerwowym co pozwala zahamować bóle głowy i wiele innych typów bólu. Badania dowodzą, że u kobiet stres częściej objawia się bólem głowy różnego rodzaju. Osoby mające bóle migrenowe są o wiele bardziej narażone na zawał serca i zwykle mają podwyższone ryzyko udaru mózgu. Całościowe osłabienie organizmu, ospałość, bóle i zawroty głowy, stany gorączkowe czy też podgorączkowe, bóle w mięśniach także stawach oraz zbytnia potliwość ? to najpopularniejsze objawy wielu poważnych chorób, w tym także toksoplazmozy. Jeżeli przed ciążą ból głowy nie pojawiał się, wspomnij o tym lekarzowi, ponieważ może to być pierwsza oznaka nadciśnienia albo cukrzycy I typu.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko »

  Największym skarbem jakiego oczekują rodzice jest dziecko. W wortalu tym znajdziesz mnóstwo porad i artykułów dotyczących wychowania dziecka oraz informacji dotyczących przystosowania domu na pojawienie się dziecka. Bardzo pożyteczną rzeczą jest także wszechstronny katalog z produktami przeznaczonymi dla dzieci i rodziców. Już dzisiaj możesz przyłączyć się do ogromnej społeczności rodziców, spotkać nowych przyjaciół i wymieniać się doświadczeniami z pozostałymi rodzicami. Wskazówki tworzone są przez doświadczonych rodziców wspaniałych dzieci. Portal ten zawiera także wszystkie potrzebne i niezbędne porady dotyczące ciąży i porodu.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Kobieta spodziewająca się dziecka zawsze ma jakieś pytania związane z tym stanem. Wejdź na naszą stronę ciaza.pila.pl my ci pomożemy w rozwiązaniu pytań lub wątpliwości. Na stronie znajdują się informacje związane z przebiegiem 9 miesięcy ciąży, porodu. Każda matka spodziewająca się dziecka chce się dobrze przygotować do porodu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i na pewno znajdziesz odpowiedz na twoją niepewność.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznańska szkoła rodzenia »

  Familijka to poznańska szkoła rodzenia dla przyszłych rodziców na ulicy Górna Wilda. Familijka została stworzona jakieś trzy lata temu. Dzięki dotychczasowym rozmowom z rodzicami uświadomiliśmy sobie co jest najpotrzebniejsze dla naszych maluchów. Rodzice, przychodzący do Familijki zadają nam pytania na przykład jak pielęgnować dziecko, jak je nosić czy jak się z nim bawić a my odpowiadamy na nie już dużo wcześniej, oferując coś więcej niż przeciętną szkołę rodzenia.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża tydzień po tygodniu »

  Serwis ten chce przybliżyć kobiecie, która spodziewa się dziecka informacji w temacie przebiegu ciąży tydzień po tygodniu od momentu poczęcia do urodzenia zdrowego dziecka. Wskazówki matek, zdjęcia, wyjaśnienia - wszystko to tutaj znajdziecie. Stopniowo i nieprzerwanie będą umieszczane dodatkowe materiały na temat przebiegu samej ciąży. Będą to wskazówki przede wszystkim od matek. Wyczekujesz na dzidziusia? Nie wiesz czego możesz spodziewać się w okresie ciąży? Nie szkodzi - wejdź, a wszystko zrozumiesz.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża tydzień po tygodniu »

  Nie długo zostaniesz mamą dlatego czytasz wszystko co dotyczy ciąży i dziecka. Cieszysz się z nowego stanu w jakim jesteś. Prezentowana strona ciaza-objawy.pl omawia poszczególne etapy ciąży. Opisuje objawy ciąży jakie towarzyszą przez 9 miesięcy. Strona pozwala kobietom lepiej przygotować się do porodu i do późniejszego macierzyństwa. Zachęcamy więc do zajrzenia na prezentowaną stronę bo trzeba się odpowiednio przygotować do tak ważnego dnia jakim jest poród, a później macierzyństwo. Czekamy na wszystkie przyszłe mamy.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież ciążowa producent »

  W okresie ciąży sylwetka kobiet bardzo się zmienia. Już w trzecim miesiącu ciąży pojawia się brzuszek, który przeważnie dość sporo urasta. Dlatego też kobiety w okresie ciąży potrzebują zupełnie innych ubrań. Dobrze zaprojektowana odzież ciążowa może służyć kobietom w zasadzie do samych narodzin dziecka, gdyż jej rozmiar rośnie razem z rosnącym brzuszkiem. Spodnie, tuniki czy spódnice mają regulowane paski, które można regulować w zależności od sylwetki. Dzięki temu nie ma potrzeby kupowania kilku zestawów na początek, środek i zakończenie ciąży, odzież nabyta na początku ciąży przeważnie może być bez problemów noszona do samego jej końca. Szczególnie, że obecna odzież ciążowa zupełnie nie przypomina tego, co kobiety musiały nosić jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie za projektowanie i szycie ubrań ciążowych zabrali się najlepsi projektanci, a każda szanująca się firma odzieżowa ma w swojej kolekcji ubrania dla przyszłych mam. Oczywiście odzież ciążowa jest zgodna z najnowszymi trendami mody, dzięki czemu kobiety w okresie ciąży mogą się czuć nie tylko wygodnie, ale i elegancko. Dzięki temu mają lepsze samopoczucie i łatwiej znoszą te trudne kilka miesięcy.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża »

  Internet obecnie to najpotężniejsze źródło informacji faktycznie na każdy temat. Nieokiełznany rozwój tej ogólnoświatowej sieci uczynił, że nawet najwybitniej fachowa wiedza dostępna jest za jej pośrednictwem dla przeciętnych ludzi. Jedynym problemem może być ewentualnie znalezienie tych treści. W szczególności może sie to przydarzyć nieobeznanym z internetem użytkownikom. Przykładem niech będzie bardzo charakterystyczny temat ciąży. Oprócz informacji encyklopedycznej, dużo bardziej poważna w życiu jest ta oparta o doświadczenia innych. Dokładnie takowe informacje dostępne są na naszym portalu.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ciążowa Kielce »

  Na pewnym etapie życia każdej osoby są momenty, które bezspornie powinniśmy uwiecznić. Do takich etapów, nie ulega wątpliwości, zalicza się ciąża. Ekscytacje, jakie nam w tamtym czasie towarzyszą i wspomnienia z rzeczonego zachwycającego czasu pożądamy pozostawić ze sobą do końca życia. Perfektfoto.pl specjalizuje się w oryginalnej fotografii ciążowej. Pracujemy na przetestowanym sprzęcie co gwarantuje nam czystość i ostrość każdego ujęcia. Nasi fotograficy poza znacznym doświadczeniem lubią dzieci wobec tego sesja jest przyjemna. Uchwyć wspomnienia tego co dla Ciebie najważniejsze.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »