Strony związane z hasłem 'aranżacje wnętrz':

 • Farby »

  Wnętrza Polaków ulegają zmianie. Brzydkie farby są zajmowane przez niecodzienne kompozycje. Tikkurila bezbłędnie odnajduje się w takiej sytuacji. Tikkurila proponuje swoim klientom efekty dekoracyjne, pozwalające na odcięcie się od szarzyzny. Oferta tej firmy dobrana jest oczywiście również do osób z alergią. Na stronie internetowej udostępniany jest specjalny program pozwalający na przetestowanie rozmaitych rodzajów kolorystyki. Tikkurila Polska S.A. znajduje się na ulicy Ignacego Mościckiego 23 w Dębicy.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby do ścian - Farba Barwy Natury »

  Producent farb do ścian Śnieżka S.A. poleca nowe farby: Barwy natury których oferowane kolory zbliżone są do barw jakie nas otaczają. Umiejętnie dobrane kolory farb do ścian mogą optycznie powiększyć lub zmniejszyć powierzchnię, obniżyć sufit, skrócić lub wydłużyc pomieszczenie itp.
  Obecnie możliwości wybierania kolorów farb do ścian są ogromne - możemy wybierać nie tylko spośród kolorów, ale także spośród odcieni, dysponując szeroką paletą kolorów farb pastelowych, jasnych barw oraz mocnymi, wyrazistymi kolorami. Znając zasady kształtowania poprzez kolor możemy w bardzo prosty sposób dokonywać aranżacji wnętrz i oddziaływać za pomocą farb na odbiór przestrzeni.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi szklane, okucia do szkła »

  Firma, której działalność skupia się na projektowaniu i montowaniu szklanej zabudowy, drzwi przesuwnych, szklanych ścian i balustrad itp. Wszystko zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiających. Wszystko bardzo wysokiej jakości.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria elewacyjna »

  Dodatki do wnętrz, jakie sprzedajemy uczynią, że wnętrze twojego domu lub mieszkania nabierze klasy i szyku. Każdy, kto będzie w wnętrzu domu, którego ozdabia sztukateria, na pewno pomyśli, że jego mieszkaniec ma wyczucie smaku i chce, by wnętrze jego domu było kreatywne i niepowtarzalne. Taki rezultat zdołasz uzyskać instalując takie elementy jak: listwy przypodłogowe, łuki biblioteczne, kolumny, rozety, kopuły i wiele innych artykułów, które są osiągalne w naszym sklepie. Przed zamówieniem, możesz poprosić i darmową sztukę artykułu, by być pewnym, że jest on najwyższej jakości. Oferujemy wysyłkę na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowania wnetrz »

  : Keen Property Partners jest liderem w Polsce w wykonczeniu i projektowaniu od 2005 roku. Zobacz przyklady naszej pracy tutaj!
  Każdy z naszych klientów ma inną wizję swojego mieszkania, dlatego KEEN PROPERTY PARTNERS
  pomaga dopasować projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi projektanci, podążając za nowymi
  trendami, przedstawiają najlepsze rozwiązania, które łączą wymagania klienta z jak najlepszym
  wykorzystaniem powierzchni.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3d »

  Biuro projektowe warmVIZ zajmuje się realizacją wizualizacji architektonicznych. W skład propozycji wchodzą: wizualizacje wnętrz oraz wizualizacje produktów i wiele innych. Za pomocą nowatorskich rozwiązań komputerowych realizujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, rzuty w perspektywie, wizualizacje zabudowy jednorodzinnej, osiedli oraz fotorealistyczne wizualizacje typu PACKSHOT. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Zapewniamy bardzo wysoki poziom obsługi.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »