Strony związane z hasłem 'aplikacja':

 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i równocześnie jest jednym z bardziej prężnie rozwijających się firm komputerowych w Gliwicach. Firma istnieje już kilka lat na rynku, oferując wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL a także CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest kompleksowym, zintegrowanym programem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Składa się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych newralgicznych działów przedsiębiorstwa.
  Z kolei Comarch Optima to aplikacja dla firm, klasy ERP przeznaczona dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej konstrukcji jest niedrogie jak również łatwe w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia firmy.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Programydarmowe.net jest zbiorem najlepszych aplikacji, które Twój komputer powinien mieć zainstalowane. W naszej bazie dobrych programów znajdziesz najpotrzebniejsze programy, które zabezpieczą Twoją maszynę przed wirusami, robakami i innymi złośliwymi aplikacjami. Dodatkowo programy podzielone są na kilka kategorii tematycznych, które mają za zadanie ułatwić Ci poszukiwanie niezbednych aplikacji. Wszystkie programy są oczywiście bezpłatne, nie musisz nic płacic żeby je pobrać na dysk swojego komputera.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Vortal zawiera wszystko, co związane z plikami, oprogramowaniem i wszelkiego stylu komputerowymi aktualnościami. Naszym zadaniem jest udostępnienie użytkownikom sieci internet szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych programów z wszystkich najważniejszych dziedzin, a oprócz tego treści z nimi związanymi. Startujemy z aplikacjami dla najpopularniejszego systemu operacyjnego - Windows, ale w planach są kolejne. Prawie każdy płatny program ma swój darmowy zamiennik. Dlaczego za coś płacić, jeżeli już można to posiadać za darmo? Nie potrzebujesz wurzucać kasy na antywira? Nie powinniśmy! Najnowsze darmowe antywirusy całkowicie służą do zastosowań prywatnych. Dzięki tej metodzie zatroszczysz się o Twojego peceta i o swój portfe.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Livehelp »

  Jeśli chcą Państwo podnieść wiarygodność swojej strony internetowej, bądź sklepu internetowego warto rozejrzeć się za sprawdzonym oprogramowaniem, które poprawi wizerunek Waszego biznesu. Instalacja oprogramowania livechat firmy Pffchat na pewno przyniesie pozytywny skutek. Da waszym klientom możliwość sprawnej komunikacji z Państwa firmą. Pozwoli na rozmowę konsultantów z gośćmi na stronie. Pozytywnie przełoży się na obroty w waszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Broken Rules - tworzenie aplikacji mobilnych i gier »

  "Broken Rules" zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i gier oraz zarządzaniem profilami społecznościowymi.

  Gry - Sprawimy, że Twoje produkty ożyją w świecie gier, które tworzymy. Przyciągnij klientów dzięki multimedialnej rozrywce.

  Facebook - Pozwól użytkownikom swoich aplikacji dzielić się wynikami ze znajomymi oraz zapraszać do wspólnej zabawy kolejne osoby.

  Aplikacje mobilne - Zaprojektujemy przydatne aplikacje, które bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni.

  www.brokenrules.pl

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypasione przepisy na ciasta »

  Czy istnieje elektroniczna książka kucharska oferująca przepisy na najlepsze ciasta i torty pod słońcem. Pewnie, że naturalnie i nie jest to żadna płatna aplikacja. Wszystko czego szukasz wypatrzysz na portalu internetowym www.mojeciasto.pl; jest to kategorycznie najpopularniejszy portal w swojej branży, gdzie wypatrzysz atrakcyjne pomysły na domowe wypieki oraz zaznajomisz nowych przyjaciół i podzielisz się z nimi swoimi pomysłami.
  Czy funkcjouje gdześ elektroniczna książka kucharska oferująca przepisy na najsmaczniejsze ciasta i torty na Ziemi. Oczywiście, że naturalnie i nie jest to wcale płatna aplikacja. Wszystko ci potrzebne wyszukasz na stronie internetowej www.mojeciasto.pl; jest to jednomyślnie najpopularniejszy portal w swojej branży, gdzie znajdziesz atrakcyjne pomysły na domowe wypieki oraz poznasz nowych ludzi i wymienisz się z nimi swoimi doświadczeniami.
  Czy istnieje łatwo dostępna książka kucharska oferująca przepisy na najciekawsze wypieki pod słońcem. Pewnie, że tak i nie jest to wcale płatna aplikacja. Wszystko co potrzebujesz wypatrzysz na stronie www www.mojeciasto.pl; jest to bezwarunkowo najpopularniejszy portal w swojej branży, gdzie znajdziesz intrygujące pomysły na domowe wypieki oraz poznasz nowych ludzi i wymienisz się z nimi swoimi doświadczeniami.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • AIMP »

  Świetny darmowy program służący do odtwarzania mp3 i innych. Aplikacja poza samą funkcją ustawiania list i odtwarzania muzyki posiada również zestaw narzędzi zapewniających na edycję słów, konwertowanie audio pomiędzy innymi formatami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszystkie te narzędzia mają zastosowanie w wersji rozszerzonej programów której nie jest wbudowana w skład podstawowego odtwarzacza. Dodatkowym plusem AIMP to dostępność wtyczek i skinów mających wpływ na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do osobistych zachcianek.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bbinet - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy »

  Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi to fundament sukcesu firmy. Optymalne wykorzystanie wydajności pracowników przekłada się na płynność współpracy, efektywność działań i tym samym większe osiągi. Nieocenioną pomocą w optymalizacji wydajności są nowoczesne technologie i systemy pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału pracowników i kontrolę działań podejmowanych w poszczególnych sektorach. Podstawowym sposobem kontrolowania wydajności pracowników jest ewidencja czasu pracy wykazywana przez odpowiednie systemy. Oferujemy wiele nowinek technologicznych. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami projektującymi systemy realizujące takie zadania jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i ewidencja czasu pracy. Często podejmujemy się współpracy z producentami oprogramowania, aby zwiększyć komfort pracy naszego systemu bibinet z innymi aplikacjami. Szeroka gama oferowanych czytników, elastyczne możliwości kontrolerów i szybkie interfejsy pozwalają spełniać wymagania wielu inwestorów.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Darmowy zaawansowany program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom może śmiało konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Zapewnia on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na prywatne zalety doskonale nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a też dla fotografa, niemniej jednak także niedoświadczonej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z grafiką lub woli mieć program do: zmiany barw grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP może pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością oraz dodatkowo szybkim działaniem.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »