Strony związane z hasłem 'aparaty USG':

 • Aparaty medyczne Varia Poznań »

  Nowoczesne urządzenia ratujące życie aparaty KTG, kardiografy, defibrylatory, ultrasonografy, holtery wszystkie ze zgodnością i jakością potwierdzoną w Unii Europejskiej. Renomowanych i sprawdzonych producentów. Te i inne najlepsze w swojej klasie aparaty posiada w swojej ofercie firma Varia z Poznania.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • USG Tarczycy »

  Prywatna Lecznica Lekarska Warszawa Chętka ul.Białobrzeska 28 istnieje od chwili grudnia 1990, najsampierw jak Gabinet USG i Endoskopii. Przy użyciu te lata powiększyliśmy karczma, zmodernizowaliśmy nasze gabinety, odnowiliśmy przychodnię. W tym czasie zmieniliśmy również kilkukrotnie nasze aparaty USG, zaczynaliśmy pracować na aparacie polskiej firmy Teson, chwilowo pracujemy na aparacie firmy GE Logiq 3 spośród opcją kardiologiczną.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty rentgenowskie, tomograf komputerowy - Mar-Med »

  Nasza firma to więcej niż dystrybutor aparatury medycznej: to także godny zaufania doradca dla Klientów, którzy wybrali nasz sprzęt. Proponujemy nowoczesną aparaturę medyczną najlepszych producentów. W naszym asortymencie mamy m. in. używane USG z najszybszym 3D/4D, aparaty rentgenowskie, wideokolposkopy, mammograf cyfrowy o dawce promieniowania zredukowanej aż o 60%, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, detektor tętna płodu, telekomando i wiele innych wiodących technologii medycznych. Zaopatrzyliśmy już ponad 1600 pracowni USG. Zapewniamy najwyższej klasy technikę diagnostyki. Współpracujemy zarówno z gabinetami prywatnymi, jak też szpitalami – każdy odbiorca jest dla nas znaczący! Wiemy jak ważna w branży medycznej jest innowacyjność, dlatego nasza aparatura medyczna to tylko sprawdzone produkty.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »