Strony związane z hasłem 'antykwariat internetowy':

 • Antykwariat »

  na początek troszkę historii: czym jest antykwariat? w naszym rozumieniu to firma zajmująca się handlem starymi przedmiotami, lub też mającymi wartość historyczną, estetyczną, materialną. Osoba prowadząca antykwariat to antykwariusz - jego główne zajęcia to skup, wycena i sprzedaż antyków. Szczególną odmianą antykwariusza jest bukinista (z fr. bouquiniste) - uliczny antykwariusz, mający w ofercie stare i używane książki. Nazwa początkowo odnosiła się głównie do paryskich antykwariuszy handlujących w stoiskach nad Sekwaną. oferujemy książki dla dzieci i dla dorosłych, fantastykę i pozycje opisujące historię, horrory i komedie, książki o miłości i poezje, opowiadania i powieści. znajdzie się tu książka przyrodnicza i przygodowa, baśnie i komiksy. Znajdziecie tu również wiele opisów i recencji książek. zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą:
  książki, nuty a już niedługo stare mapy, pocztówki i komiksy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do skorzystania z wbudowanej wyszukiwarki - ułatwia to znacznie odnalezienie szukanego tytułu.
  Staramy się aby dobre i tanie książki znalazły szybko i sprawnie nowych właścicieli


  antykwariat dysponuje bazą około 7-8 tysięcy tytułów - trochę potrwa wprowadzenie do bazy takiej ilości książek, dlatego jeśli czegoś szukasz po prostu napisz do nas

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgarnia »

  Na stronie założony został sklep Czytadło, oferujący przede wszystkim książki. Oferowane książki dotyczą różnych dziedzin, np. literatury pięknej czy geografii. Czytadło to jednocześnie tania księgarnia i antykwariat internetowy. Klienci mają dodatkowo do dyspozycji rozmaite gazety oraz pomoce szkolne. Ważne miejsce w ofercie zajmują e-booki, np. fantastyczne. Za pośrednictwem sklepu można kupić unikatowe wydania różnych dzieł. W serwisie znajdziemy możliwość rejestracji i zapoznania się z regulaminem sklepu.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »