Strony związane z hasłem 'adhd':

 • Autyzm dziecięcy »

  Autyzm wczesnodziecięcy to bardzo poważne schorzenie rozwojowe, które wpływa na dalsze życie naszej pociechy. Zespół Kannera polega na kłopocie z funkcjonowaniem mózgu dziecka. Do najważniejszych kłopotów związanych z Zespołem Kannera zaliczamy kłopoty ze związkami społecznymi lub komunikacją uczyć. Bardzo ciężko oszacować częstotliwość występowania tego zaburzenia u małych dzieci. Jest zależne w głównej mierze od położenia geograficznego czy wieku dzieci. Musimy zaznaczyć, że Zespół Kannera jest leczony farmakologicznie czy behawioralnie, ale nie jest uleczalny. Ponieważ na autyzm wpływają cechy, które są determinowane na bardzo wczesnym etapie rozwoju pociechy. Przyczyn autyzmu jest wiele. O to niektóre z nich: wiek ojca powyżej 40 lat, porażenie mózgowe, alergie, lub urazy okołoporodowe. Tym razem do zauważalnych objawów zespołu Kannera wliczymy miedzy innymi: rutyna, ciągłe powtarzanie tych samych gestów, brak inwencji podczas zabawy, izolacja lub brak mowy. Autyzm jest bardzo poważnym schorzeniem, które, nie leczone oraz badane poważnie utrudni życie małemu dziecku. Właśnie dlatego musimy jak najszybciej skontaktować się z odpowiednim lekarzem. Aby tego dokonać trzeba wstukać w google poniższe wyrażenia: dziecko z autyzmem, autyzm diagnoza, autyzm u dziecka, autyzm dieta, objawy autyzmu lub autyzm dziecięcy.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nadpobudliwość »

  ADHD owo choróbsko, odnośnie do którego musisz mieć pojęcie naprawdę dość dużo. Procent ludzi dotknięty tą chorobą jest znaczny - w bardzo wielu sytuacjach dosłownie nie zdajemy sovbie sprawy ze skali problemu. Całkiem możliwe, że także Twój znany, bądź nawet koligat choruje na tę chorobę? W naszym serwisie znajdziesz informacje o tym jakże zdekonspirować choróbsko, kiedy sobie spośród zanim sugerować, podczas gdy leczyć. Owo kompedium wiedzy, które przydatne będzie zarówno dla laika w tym temacie, jak i chłopcy i dziewczęta w wyższym stopniu doświadczonej.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Zawiślak »

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog który nieustannie się rozwija, niesie pomoc pacjentom w Grodzisku oraz w Warszawie na Ursynowie. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i nauk o rodzinie. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ”Mimo Wszystko” w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, nieustanie, podnosi swoje kwalifikację, partycypując w sympozjach na temat ”Diagnozy i Terapii ADHD” i „Seksuologia – zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie”. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: zaburzenia erekcji, dyspareunia, dewiacji, transwestytyzmem o typie podwójnej roli oraz fetyszystycznym. Pani doktor, głównie, czerpie inspiracje z nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuje pod stałą opieką superwizyjną. W celu nawiązania kontaktu proszę o wpisanie w google następujące frazy: seksuolog warszawa ursynów, psycholog ursynów, seksuolog grodzisk lub psycholog grodzisk. I umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność, psychoterapeuta Warszawa - Medico-Brain »

  Naszą pierwszorzędną dziedziną jest leczenie nerwic. W naszej klinice neuropsychoterapeuci wykonują treningi EEG pod opieką medyczną ekspertów elektroencefalografii. Personel Medico-Brain to wykwalifikowani lekarze oraz rewolucyjny sprzęt diagnostyczny. Jeżeli męczy Cię nerwica, zmęczenie, bezsenność, zaburzenia odżywiania, ADHD to u nas znajdziesz kompetentną pomoc. Wszechstronna terapia łącząca różne techniki wzajemnie się uzupełniające przynosi najszybsze efekty leczenia. Jako nieliczni w Polsce wykonujemy badania rejestrujące funkcje bioelektryczne mózgu. Klinika Zdrowia Osobistego Medico-Brain specjalizuje się w świadczeniu wysokiej klasy usług w zakresie: badań, terapii zaburzeń psychiatrycznych jak też rozwoju potencjału mózgu. Nasze programy medyczne dobrane są zawsze do jednostkowych wymagań każdego Pacjenta. Satysfakcja naszych Pacjentów z uzyskanych wyników terapii jest najlepszą rekomendacją naszej Kliniki.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »