Taniec Podkategoria: Taniec

 • Agencja Artystyczna Strefa Tańca we Wrocławiu - Pokazy Tańca »

  Agencja Artystyczna Strefa Tańca we Wrocławiu organizuje pokazy grup tanecznych i solistoacute;w, zajmuje się oprawą artystyczną imprez. Organizuje bale okolicznościowe we Wrocławiu o roacute;żnorodnej tematyce. Przygotowuje przyjęcia dla dzieci i młodzieży. Promuje i patronuje wiele wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.
  Agencja Artystyczna Strefa Tańca we Wrocławiu

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tango Querido - lekcje tanga »

  Tango Querido to strona warszawskich nauczycieli tanga argentyńskiego - Moniki i Przemka. Tańczą tango argentino od 2006. roku i w tym czasie intensywnie studiowali u wielu polskich i zagranicznych nauczycieli tego tańca, m.in. kilka razy uczyli się w stolicy Argentyny - Buenos Aires pracując z najbardziej znanymi nauczycielami.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu »

  Szkoła Tańca Al-Mara we Wrocławiu. Kursy tańca dla pań i par, nauka pierwszego tańca dla przyszłych par młodych, lekcje indywidualne, zajęcia grupowe. W ofercie szkoły między innymi: taniec brzucha, taniec towarzyski, salsa, taniec użytkowy, bollywood, taniec dla dzieci i młodzieży, tribal, pokazy tańca, fitness.
  Szkoła Tańca Al-Mara Wrocław

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Decoupage Łódź »

  Niniejsza witryna napisana została z myślą o damach. Namawiamy do naszego klubu wszystkie dziewczyny, które pragną spędzić ciepło czas. Z nami potańczysz, zgubisz zbędne kilogramy i zyskasz więcej energii życiowej. Gorąco zapraszamy do skorzystania z tej oferty. Odwiedź naszą witrynę już teraz a odnajdziesz nas pisząc w google "decoupage łódź" lub "salsa łódź". Zobacz, że można spędzać czas lepiej niż przed odbiornikiem tv. Satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: