Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • WSZP - Witamy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem to studia interdyscyplinarne, czyli przyjazne studia w których sam decydujesz gdzie studiujesz. Proponujemy takie kierunki jak socjologia, zarządzanie czy bezpieczeństwo narodowe. U nas jedne studia-dwa zawody i wiedza i umiejętność to podstawa. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia inżynierskie Gdańsk »

  Wybranie kierunku kształcenia to jedna z przełomowych życiowych decyzji. By uprościć jej podjęcie wszystkim maturzystom, utworzyliśmy portal informacyjny dla maturzysty o nazwie uczelnie.info.pl. Oprócz bazy szkół wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, także mniejszych miastach w całym kraju, zamieszczamy szczegółowy opis każdego z kierunków. Lista obejmuje studia licencjackie i ekonomiczne w trybie stacjonarnym, wieczorowym i zaocznym. Zajmujemy się propagowaniem projektu „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja prywatnych szkół wyższych. Poddajemy szkoły wnikliwej weryfikacji i wyłaniamy z nich grupę szkół, które zapewniają odpowiednie standardy kształcenia, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Administracji Publicznej »

  Wyzsza Szkola Administracji Publicznej w Kielcach (WSAP) kontynuuje 10-letnia tradycje Pomaturalnej Szkoly Samorzadu i Administracji, ktorej absolwenci odbywali praktyki zawodowe w krajach Unii Europejskiej

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - Uniwersytet Przyrodniczy »

  Już od października na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu rusza nowy kierunek studiów ? zarządzanie i inżynieria produkcji. Absolwent kierunku, specjalista zarządzania i inżynierii produkcji, będzie osobą, której kwalifikacje zdobyte podczas studiów pozwolą na objęcie menedżerskich stanowisk w szeroko pojętym sektorze gospodarki żywnościowej. W programie kształcenia znajdują się zajęcia z zakresu projektowania procesów technologicznych, komputerowego wspomagania prac inżynierskich, ekonomii, marketingu, zarządzania jakością, zarządzania projektami europejskimi, zarządzania zasobami ludzkimi, ekologii i zarządzania środowiskowego.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: