Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

 • Tłumaczenia na niemiecki »

  Biuro tłumaczeń Futura Centrum Językowe codziennie dokłada wszelkich starań, aby ich przekłady tekstowe były coraz doskonalsze. Wszystkie projekty są opracowywane indywidualnie, a tłumacze Futura Centrum Językowego dbają o własny rozwój zawodowy. Pracownicy Centrum od lat współpracują z klientami z terenu całej Unii Europejskiej. Otrzymywane przez biuro międzynarodowe certyfikaty, potwierdzają ich wysokie umiejętności w dziedzinie przekładów. 

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z węgierskiego »

  Centrum przekładów Futura Centrum Językowe, odbierając sukcesywnie kolejne certyfikaty, udowadnia najlepszą jakość oferowanych przez siebie tłumaczeń. Nie udało by się to, bez stałego polepszania swoich umiejętności przez zatrudnionych tłumaczy specjalistycznych.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Izabela Śnigurska »

  Tłumaczenia profesjonalne (przysięgłe i nieuwierzytelnione) polsko-angielskie oraz angielsko-polskie. Gwarantuję terminowość, staranność oraz poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną wykonywanych tłumaczeń. Zlecenia przyjmowane są faksem, pocztą zwykłą i elektroniczną lub też osobiście. Tłumaczka z angielskiego wpisana jest na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1852/06.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  Sigma to FIRMA tłumaczy z 27 języków świata z wieloletnim obryciem w temacie. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość tłumaczeń przysięgłych i zwyczajnych jak również wysoko profesjonalnych. W naszym gronie posiadamy doświadczonych tłumaczy, sprawdzonych przy wielu zakończonych sukcesem projektach. To właśnie kadrze świetnych specjalistów współpracujących z nami zawdzięczamy naszą obecną pozycję.

  Kupiłeś samochód z poza granic? Jeżeli już cenisz swój czas, chętnie załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z rejestracją pojazdu: Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji to już nie Twoje zmartwienie - u nas odbierzesz polskie tablice rejestracyjne i dokumenty. A wszystko to w centrum Wrocławia i 50 metrów od Urzędu Celnego. Jeśli jesteś spoza Wrocławia? Nie chcesz się ruszać z mieszkania lub firmy? Żaden problem! Wyślij nam dokumenty do tłumaczenia e-mailem a my odeślemy je do Ciebie kurierem, lub na terenie Wrocławia dostarczymy pod wskazany adres!

  Trudnimy się wszystkim co sięga tematem tłumaczenia. Nie trać czasu na mało profesionalne przekaz materiału, zleć tą sprawę nam.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Biuro tłumaczeń GLOB zajmuje się w pełni biegłymi tłumaczeniami. Jedną z naszych ofert są przekłady pisemne. Przekłady pisemne specjalistyczne to właściwie główny obszar naszego działania. Przeprowadzamy tłumaczenia strzegąc pełną zgodność tekstów z słynnymi edytorami tekstowymi występującymi na rynku. Stosujemy najświeższe sposoby informatyczne umożliwiające na wysokiej jakości obróbkę graficzną wskutek czemu tłumaczenie oddaje jak najprawdziwiej tekst oryginalny. Zapewniamy każdorazowo adaptację naszej propozycji do Państwa wymogów, ustalając terminy realizacji, wydatki tłumaczenia oraz formę płatności i doniesienia tłumaczeń. Udzielamy gwarancji na przeprowadzoną pracę. Nad nieprzysięgłymi tekstami branżowymi pracują dla nas tłumacze, jacy poza znajomością języka źródłowego i docelowego mają także merytoryczną wiedzę o dziedzinie, jakiej tekst dotyczy.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń technicznych Poznań »

  Biuro tłumaczeń Poznań – naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne. W obszarze tłumaczeń technicznych pracujemy od 2000 roku. Biuro tłumaczeń Poznań – proponuje przekłady profesjonalne w trybie zwykłym i ekspresowym. Terminy realizacji zleceń dostosowane do oczekiwań klienta. Trzymamy się ustalonych terminów, dlatego uzyskaliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Poprawne stylistycznie i merytorycznie z wielu języków europejskich tłumaczenia techniczne.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego poznań »

  Jesteś z Poznania? Przed Tobą przygotowania do egzaminu lub testu z języka niemieckiego? Nie wiesz jak sobie poradzisz? Zgłoś się na lekcję niemieckiego do absolwentki filologii germańskiej, która udzieli Tobie fachowych i stojących na wysokim poziomie lekcji języka niemieckiego. W ofercie również tłumaczenia tekstów z niemieckiego na polski i odwrotnie. Jeśli chcesz przygotować prezentację na podstawie polskiego tekstu i masz problem z jego przetłumaczeniem, zgłoś się do mnie. Udzielam także specjalistycznych tłumaczeń tekstów prawniczych, mam doświadczenie w kancelarii prawniczej w Berlinie. Oferuję także tłumaczenia ekonomiczne, bankowe i finansowe. Sprawdź moją ofertę i skontaktuj się w przypadku pytań.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: