Szkoły Wyższe Podkategoria: Szkoły Wyższe

 • WSZP - Witamy w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem »

  Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem to studia interdyscyplinarne, czyli przyjazne studia w których sam decydujesz gdzie studiujesz. Proponujemy takie kierunki jak socjologia, zarządzanie czy bezpieczeństwo narodowe. U nas jedne studia-dwa zawody i wiedza i umiejętność to podstawa. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Gdańsk »

  Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku proponuje (szeroką|bogatą} ofertę nauczania. Planujemy stworzyć uczelnię, która satysfakcjonuje naszych klientów i pracowników. Umożliwiamy studia licencjackie i inżynierskie stacjonarne oraz niestacjonarne. Nasza szkoła wyższa jest zorientowana na potrzeby rynku. Rekomendowane studia podyplomowe Gdańsk podnoszą poziom jakości Szkół Wyższych. Osoby planujące podjąć studia zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Warszawa »

  Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (dawna Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. Na początku kształcenie odbywało się tylko i wyłącznie w Warszawie, a jedynym prowadzonym kierunkiem było zarządzanie i marketing. Na przestrzeni 15 lat funkcjonowania Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego otwarte zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Uczelnia poza edukacją samą w sobie realizuje dodatkowo program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. aktualnie Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego kształci ponad osiem tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych szkół wyższych w kraju. Studia licencjackie prowadzone są na sześciu kierunkach (zarządzanie, politologia, socjologia, pedagogika, gospodarka przestrzenna i filozofia). Studia magisterskie prowadzone są na kierunku Zarządzanie. Szkoła zdobyła pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich przebadanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą także ze stypendiów, naukowych oraz socjalnych.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe architektura krajobrazu »

  Halo, Zajmujemy sie prowadzeniem kursów spośród arhitekróry krajobrazu. U nas możesz uczyć się na takich kierunkach na kształt projektowanie ogrodu spośród domem rodzinnym lub studia podyplomowe wzornictwo ogrodowe. Posiadamy doświadczoną kadrę dydaktyczną z nami sie nauczysz jak projektować tereny zielone. Zapisując się do naszej uczelni możesz być pewny iż zdobędziesz niezbędne doświaczenie również wiedzę do projektowania ogrodów. Zkontaktuj się z nami, a na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filologia Poznań »

  Kadry dla Europy to renomowana wyższa szkoła zawodowa z siedzibą w Poznaniu. Jednym z atutów KDE jest wysoko wykwalifikowana kadra naukowa. Specjalność uczelni to kierunki związane z szeroko rozumianą polityką, np. ekonomia. Oferta szkoły zatytułowana Filologia Poznań obejmuje naukę np. na germanistyce. W dodatku ta oferta edukacyjna obejmuje także rozmaite kursy.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia międzynarodowe »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich bądź abiturientów studiów na poziomie licencjackim tudzież magisterskim do do podjęcia nauki na studiach we Wrocławiu w Wyższej Szkole Handlowej. Wyższa Szkoła Handlowa przedstawia ofertę studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz detale na temat kierunków widnieją w obrębie internetowego serwisu uczelni dostępnego jako Handlowa.eu.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - Uniwersytet Przyrodniczy »

  Już od października na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu rusza nowy kierunek studiów ? zarządzanie i inżynieria produkcji. Absolwent kierunku, specjalista zarządzania i inżynierii produkcji, będzie osobą, której kwalifikacje zdobyte podczas studiów pozwolą na objęcie menedżerskich stanowisk w szeroko pojętym sektorze gospodarki żywnościowej. W programie kształcenia znajdują się zajęcia z zakresu projektowania procesów technologicznych, komputerowego wspomagania prac inżynierskich, ekonomii, marketingu, zarządzania jakością, zarządzania projektami europejskimi, zarządzania zasobami ludzkimi, ekologii i zarządzania środowiskowego.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia dzienne i zaoczne »

  W serwisie zaprezentowany został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. Instytut umożliwia zdobycie wykształcenia np. w kierunku zarządzania firmą. Dostępne są tam również studia zaoczne, a nawet studia wieczorowe. W Instytucie zatrudniona jest profesjonalna kadra naukowa z dużym doświadczeniem. Studia magisterskie można powziąć np. na kierunku handel i marketing. Informacje dotyczące rekrutacji udostępnione zostały w serwisie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły Wyższe

Szkoły Wyższe - nowa strona:

Adres: