Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Auto szkoła Gocław »

  Ośrodek szkolenia kierowców JAR w Warszawie serdecznie zaprasza ludzi zainteresowanych kursem na prawo jazdy na samochód i motocykl. W naszej szkole prawa jazdy poznasz wyłącznie najlepszych instruktorów, którzy z powodzeniem zrobią z Ciebie prawdziwego kierowcę. Punkty szkoły nauki jazdy JAR położone są na Ursynowie i Kabatach. Dzięki naszym instruktorom nauczysz się sprawnie jeździć, a sam dokument prawa jazdy zdobędziesz bez kłopotów.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • .: Szkolenia Opole »

  Na portalu edukacyjnym Opolskie Edumix można znaleźć informacje z sześciu kategorii tematycznych. Pierwsza kategoria to szkolenia i kursy organizowane na terenie województwa opolskiego. Druga kategoria to studia oraz studium, które są przeprowadzane m.in. przez opolskie szkoły i uczelnie. Sekcja trzecia to katalog firm szkoleniowych, uczelni wyższych oraz szkół policealnych i pomaturalnych z takich miast jak: Opole, Nysa, Brzeg czy Kędzierzyn Koźle. Sekcja czwarta zawiera bazę przedszkoli i żłobków, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Opolszczyzny. Sekcja piąta to kategoria poświęcona ośrodkom szkoleniowym z województwa opolskiego. W tej kategorii zawarte są informacje o opolskich hotelach, pensjonatach, ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych oraz innego tego typu obiektach pomocnych przy organizacji szkoleń, kursów oraz konferencji. Sekcja ostatnia, to dział ogłoszeń drobnych z zakresu korepetycji, książek oraz innych tego typu pomocy naukowych oferowanych na Opolszczyźnie.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa kosmetyka »

  W dzisiejszych czasach w momencie skończenia szkoły średniej nie kończy się edukacji. Każdego dnia powinno się podwyższać własne umiejętności. Właśnie dlatego zostały utworzone szkoły dla dorosłych, gdzie można nawet za darmo uczyć się w weekendy, dzięki czemu można również pracować. Trzeba jednak wybrać najlepszą szkołę, która faktycznie czegoś Cię nauczy. Jedną z najlepszych szkół jest Centrum Edukacji Siódemka, w której murach możesz rozpocząć naukę już teraz. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie internetowej Siódemki.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arkusze maturalne »

  Przygotowujesz się do matury i przeraża cię ogrom informacji i wiedzy, jakie musisz przyswoić? Nie panikuj. Wystarczy, że będziesz regularnie zaglądał na Maturalne.net. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy portal, w którym znajdziesz wszystkie arkusze maturalne z matematyki, arkusze maturalne z polskiego, arkusze maturalne z niemieckiego i ze wszystkich innych przedmiotów zdawanych na maturze wraz z odpowiedziami do zadań. W serwisie znajdziesz także mnóstwo ciekawych artykułów zawierających porady, jak należy przygotować się do egzaminu, co robić, aby czas ten był przyjemny, a nie stresujący.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Kielce »

  W dzisiejszym świecie bez doświadczenia nie mamy co marzyć o zdobyciu pracy. Jeżeli chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje to zachęcamy do poznania którejś z naszych placówek. Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych specjalistów, którzy przekażą Ci użyteczną wiedzę. Na naszej stronie znajdziesz indeks placówek, przeanalizuj naszą ofertę i znajdź coś dla siebie. Ofiarujemy Ci niepowtarzalną szansę na zmienienie swojego życia! Tworzymy również różnego typu kursy, na których możesz zdobyć pomocne zdolności. Jeżeli masz jakakolwiek pytania to nie czekaj tylko przyjdź do nas. Taka sposobność może się już nie zdarzyć! Więcej szczegółów znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Adres internetowy poświęcony rozwikływaniu zadań z matematyki to supermatma.pl . W swej ofercie mamy wszystkie stopnie wiedzy, prawdopodobnie najliczniejszy internetowy zbiór przykładów z matematyki z pełnymi rozwiązaniami. Zachęcamy do odwiedzin !!!

  Nie czekaj więc więcej, tylko odwiedź nasze łamy on-line i zaznajom się z szeroką strefą zasobów nauki na temat matematyki.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Warszawa - PEDAGOGIUM WSNS »

  Głównym założeniem Uczelni jest profesjonalne uczenie specjalistów w dziedzinie pracy profilaktycznej, resocjalizacyjnej, przedszkolnej, socjalnej a także w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Propagujemy wdrażanie w życie naukowe i społeczne idei twórczej resocjalizacji. W tym celu stosujemy specjalistyczne kształcenie i wdrażanie w życie społeczne Uczelni konkretnych projektów metodycznych w celu umożliwienia rozwoju studentom. Pragniemy poszerzać nie tylko wiedzę i umiejętności zawodowe, ale również potencjał twórczy i talent. Z tego względu realizujemy w toku kształcenia szereg zajęć warsztatowych (teatralnych, darmowych, muzycznych, plastycznych, sportowych) by rozpoznawać i rozwijać potencjały zagnieżdżone w naszych studentach. Mamy do zaproponowania studia na takich kierunkach: pedagogika i praca socjalna. Zachęcamy do zaznajomienia się z oferowanymi przez nas specjalizacjami, są to m. in.: Edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne, Praca z dzieckiem i rodziną, Pedagogika sądowo-penitencjarna, Logopedia z elementami resocjalizacji, Wychowanie przedszkolne. Proponujemy szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Szczecin »

  Jeżeli myślisz o godziwej robocie albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to powinieneś umieć język obcy. W aktualnym świecie jest to bezwarunkowo wymagane – angielski należy znać. Jeśli sądzisz, że jesteś marny z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie abyś to zmienił. Nasza szkoła oferuje naukę na wszelkim poziomie. Zatrudniamy tylko doświadczonych nauczycieli – w ten sposób możesz być pewien, że skutecznie spożytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby przystępujące do różnego rodzaju egzaminów takich jak choćby FCE. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – możesz napisać tam test i sprawdzić na którym poziomie się znajdujesz!

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura i kierunki studiów - Maturzysci.com.pl »

  Egzamin maturalny to nadzwyczaj wzniosłe zdarzenie w życiu licealisty. Maturzyści. com. pl to serwis dla maturzystów zawierający aktualne informacje z dziedziny szkolnictwa średniego. Matura to ważny epizod w życiu młodego człowieka, więc bądź na bieżąco! Zapoznaj się z ofertą uczelni. Wybierz właściwe studia, zweryfikuj jak zmieniła się matura. Dodatkowo przedstawiamy tematy a także arkusze maturalne. Przedstawiamy mnóstwo materiałów do matury, wyniki, praktyczne porady a nawet przecieki maturalne. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Śląsk »

  Progreso to centrum językowe zapewniające Państwu kursy na bardzo dobrym poziomie. Nasza szkoła językowa jest w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Przedstawiamy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Chcesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to obietnica szybkiej i efektywnej nauki! W naszej ofercie można odnaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Oferujemy kursy na różnych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i opłacalne rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Za Granicą »

  Języki obce to w dniu dzisiejszym priorytet. Dają możliwość nie tylko komunikowanie się w trakcie wyjazdów z obywatelami obcych Państw ale także ich znajomość umożliwia pracę w zagranicznych korporacjach. W związku z tym masa ludzi wybiera się do szkół językowych na naukę języka dokładnie po to aby polepszyć własne umiejętności komunikacyjne. Co poniektórzy ambitni sięgają jeszcze intensywniej i wybierają kursy językowe za granicą. Dla takich osób została założona nasza strona, która prezentuje znaczny zakres szkoleń zarówno krajowych jak i zagranicznych, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrać konkretną ofertę specjalnie dla siebie.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: