Szkolenia Coaching Bydgoszcz

Szkolenia Coaching Bydgoszcz
Oferta Saleshunter to profesjonalne szkolenia sprzedażowe dla handlowców. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia handlowe, coaching operacyjny dla handlowców w terenie. Pomagamy firmom i biznesowi lokalnemu w rozwoju kompetencji sił sprzedaży. Oznacza to, że po cyklu naszych szkoleń wasze kadry stanowić będą mocną siłę w walce konkurencyjnej.www.pozycjonowanie-msystem.pl

Szczegóły strony www.saleshunter.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.saleshunter.pl:

Szkolenia Coaching Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 223

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczymy Polskiego jako obcego POLA Learn Polish »

  Learn Polish language - intensive Polish classes for you. Pola - Szkoła polskiego. Stosujemy nowoczesną metodykę. Korzystamy tylko z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Szkoła założona przez ex - lektorów IKO. We offer intensive Polish classes. If you look for group, intensive or individual classes - visit us. We normally use modern method. In our school we use modern learning tools. Well prepared former IKO language instructors.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki »

  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką. Metody numeryczne, Identyfikacja procesów, automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania w języku polskim lub angielskim.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • TESTY DO POLICJI 2011 ZGODNIE Z PRAWEM - O NAS - MULTISELECT »

  Z tymi materiałami zdasz Egzamin Policyjny. Nie będzie Ci jużstraszne odpowiadanie na pytania testowe. Z tymi pomocami przygotujesz się do egzaminu na 100%. Jako jedyni na rynku oferujemy tak dobre materiały do nauki przed testami policyjnymi. Z nami masz pewność, że materiały pomocnicze przygotowywały osoby kompetentne. Cały czas masz dostęp do pomocy i porad online. Testy są sprawdzone i pewne na 100%. Odwiedź nas i przekonaj się sam !

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • TESTY DO POLICJI - EGZAMINY 2011 - AKTUALNE »

  Z tymi materiałami zdasz Egzamin Policyjny. Nie będzie Ci jużstraszne odpowiadanie na pytania testowe. Z tymi pomocami przygotujesz się do egzaminu na 100%. Jako jedyni na rynku oferujemy tak dobre materiały do nauki przed testami policyjnymi. Z nami masz pewność, że materiały pomocnicze przygotowywały osoby kompetentne. Cały czas masz dostęp do pomocy i porad online. Testy są sprawdzone i pewne na 100%. Odwiedź nas i przekonaj się sam !

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kobiet »

  Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która powstała na początku 2009 roku w Bydgoszczy. W ciągu kilku miesięcy zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe pod nazwą: "Akademia Stylu i Wizerunku dla Kobiet". Obecnie nadal z powodzeniem realizujemy te szkolenia w Bydgoszczy i Szczecinie. Poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia dla Mężczyzn oraz o szkolenia z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, asertywności, wystąpień publicznych, kreatywności. Uruchomiliśmy również szkolenia dla osób w wieku przedprodukcyjnym (16 - 19 lat). Uczymy i wyposażamy młodych ludzi w umiejętności niezbędne do obracania się w świecie biznesu. Od początku 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty usługi skierowane do klientów korporacyjnych. Obsługujemy mikro i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa świadcząc dla ich właścicieli i pracowników usługi szkoleniowe głównie z zakresu umiejętności sprzedażowych, negocjacji, asertywności oraz budowania pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Zajmujemy się również doradztwem i consultingiem z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Pomagamy naszym klientom tworzyć nowe strategie zarządzania oparte o własność intelektualną i ludzie pracujących w przedsiębiorstwie. Tworzymy kompleksowe strategie, które pomagają zwiększyć przewagę konkurencyjną naszych klientów na rynku. Naszym najważniejszym celem jest dać Państwu (naszym klientom) pełnię satysfakcji z naszych usług oraz przekazać wiedzę i umiejętność jej wykorzystania w życiu codziennym i zawodowym.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Strona www w całości poświęcony zagadnieniu firm treningowych. Wiadomości zawarte w naszym serwisie będą szczególnie przydatne osobom planującym w najbliższym okresie zorganizować szkolenie. Staraliśmy się tak sporządzić budowę serwisu aby w jasny i przejrzysty sposób dowolna osoba zainteresowana była w stanie odnaleźć interesujące ją dane. Strona zawiera między innymi: rejestr hoteli z całej Polski z podziałem na województwa, indeks jednostek szkoleniowych z rozdziałem na specjalizacje oraz obszar działania. Oczywiście jesteśmy też otwarci na propozycje zmian w naszym katalogu, oczekujemy na każde opinie i prosimy o ich przesyłanie za pomocą formularza kontaktowego.
  Zapraszamy także do dodawania swoich instytucyj do bazy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje chemia Poznań »

  Kursy z chemii, Poznań. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów na studia i egzaminów na studiach. Stałe, cotygodniowe lekcje z korepetytorami. Powtarzanie informacji, przyswajanie i egzaminowanie swojej wiedzy i wprawy w formie testów, utrwalanie posiadanych informacji. W szczególnych przypadkach także korepetycje w trybie intensywnym – kilka godzin na tydzień przez co najmniej 2 miesiące. Zajęcia u ucznia lub korepetytora.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zakresu zarządzanie ryzykiem »

  Firma Plansys istniejąca na rynku od 2004 na witrynie internetowej prezentuje swoją ofertę. Specjalizacją firmy jest organizacja szkoleń z zarządzania ryzykiem gospodarczym. Odnosząc sukcesy pomagamy firmom stosującym odnawialne źródła energii. Propozycję adresujemy do różnych przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego. Świadome zarządzanie ryzykiem w firmie może znacznie poprawić jej funkcjonowanie. Polecamy również fachowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Zapraszamy do zaznajomienia się z treścią naszej strony internetowej.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne szkolenia z zakresu bhp »

  Na stronie zaprezentowana została oferta usług bhp firmy BHP Partner. W ofercie firmy znajdują się również profesjonalne szkolenia ppoż. Firma organizuje rozmaite szkolenia bhp, zarówno wstępne, jak i specjalistyczne. Ważne miejsce w omawianej ofercie zajmuje stały nadzór bhp. Firma gwarantuje bezpłatny dojazd do klienta oraz posiada własną salę wykładową. Z referencjami centrum szkoleniowego BHP Partner zapoznamy się na stronie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencję »

  Bezpłatny IQ Test - brzmi dziwnie? Mylisz się! W naszym serwisie oferujemy internautom w 100% darmowy IQ Test. Profesjonalizm Test IQ dowodzą tysiące usatysfakcjonowanych internautów. Dzięki niezliczonej ilości przetestowanych użytkowników, iq test dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że rezultat jaki dostaniesz będzie realistycznie przedstawiał twoje realne IQ. Przyjaciele pochwalili Ci się ich IQ? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na test Mensy albo wydawać 32 złotych za wiadomość sms? Tego oto IQ testu szukałeś! Nie ściągamy należności za zrobienie testu, jednakże nie oznacza to, że test IQ ustępuje profesjonalizmem konkurencji. Wręcz na odwrót! Obsługa witryny jest bardzo łatwa, wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby rozpocząć rozwiązywać iq test. Rezultat który otrzymasz, będzie jak z iq testu Mensy, dzięki bardzo rozbudowanym skryptom dobierania IQ. Nie czekaj niepotrzebnie, wejdź na naszą witrynę i zbadaj swój iloraz inteligencji bezpłatnie natychmiast!

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »