Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Prywatne przedszkole rzeszów »

  Witam serdecznie. Chciałabym zaprosić rodziców dzieci do nowego rzeszowskiego przedszkola. Dla naszych uroczych maluchów mamy w zanadrzu wspaniałą zabawę jak również mnogość zajęć rozwijających nasze pociechy. W naszej ofercie znaleźć można dwa języki obce - niemiecki i angielski, rytmikę, gimnastykę, zajęcia twórcze, a także opiekę medyczną. Możemy również zaproponować możliwość przewożenia maluchów autem marki Mercedes VITO. Istnieje także możliwość wynajęcia pomieszczenia na różne organizację uroczystości dla dzieci. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole warszawa »

  Witryna WWW niepublicznego przedszkola językowego, które ma siedzibę w stolicy Polski, Warszawie. W serwisie, który odnaleźć można pod adresem www.myvinci.edu.pl, jest zamieszczonych naprawdę wiadomości dotyczących tej warszawskiej placówki. Można być pewnym, iż jeżeli wejdziemy na tę witrynę internetową oraz przeczytamy wiadomości w niej zamieszczone, będziemy wiedzieć o więcej o takich placówkach, które nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce. Przedszkole językowe to prawdziwa nowość w naszym kraju, jednakże dzięki temu serwisowi internetowemu, tego typu rozwiązanie, nie będzie już dla nas czarną magią. Oferta ta kierowana jest zwłaszcza do ludzi, którym nie odpowiada zwykłe przedszkole w stolicy.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Poznań »

  Przedszkole prywatne zaprasza wszystkie maluszki do klubu malucha, wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalna opiekę nad dziećmi. Nasze domowe przedszkole to swobodna zabawa połączona z zajęciami edukacyjnymi zapewnią dzieciom bezpieczne zaspokajanie naturalnej ciekawości otaczającego je świata. Oferujemy elastyczny program zajęć umożliwiający zapracowanym rodzicom całodzienną opiekę oraz edukację wraz z wyżywieniem. Proponujemy również Państwu formę opieki godzinowej w formie karnetów.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe przedszkole Marki »

  Celem działalności Klubu Malucha Filemon jest organizowanie zajęć dla dzieci. Zapewniamy maluchom przyjazną, pełną ciepła i kameralną atmosferę. Przedszkole Marki sugeruje zabawy artystyczne, ruchowe, taneczne, manualne. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole piaseczno »

  Przedszkole Piaseczno, to siedziba, w którym praktykujemy autorski program dopasowany do umiejętności zarówno zainteresowań Twojego syna czy córki. Zapewniamy profesjonalną opiekę, również wyuczoną kadrę wychowawców i nauczycieli języka obcego. Oprócz tradycyjnych zadań, Twoje dziecko, w sposób naturalny i interesujący, pozna podstawy języka angielskiego, wyrobi sobie akcent i wymowę. Oprócz porozumiewania się w języku obcym, kształcimy również nieodkrytych muzyków. Stosujemy dobrany do poziomu i potrzeb, program artystyczny.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki również wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające rozwój dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała także orientacji przestrzennej: ?To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy??

  * rozróżnienie pojęć: wysoko ? nisko, przód ? tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż oraz powiedz (?)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi a także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka i bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różnorakie przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci »

  Jeżeli chcemy, aby nasze mające kilka lat dziecko pobierało naukę języka angielskiego już od wczesnego dzieciństwa, na pewno warto posłać je do prywatnego przedszkola językowego, w którym język angielski dla przedszkolaków jest niezmiernie ważną rzeczą. Dzięki nauce języków obcych w przedszkolu, można być pewnym, iż nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało sporą przewagę nad rówieśnikami i po prostu będzie znało dobrze język angielski.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy także zapominać o tym, iż człowiek najefektywniej przyswaja swoją wiedzę właśnie w wieku kilku lat, dzięki temu, angielski dla dzieci będzie z pewnością szybko wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Punkt Przedszkolny Klub Malucha "STOKROTKA" krosno »


  "Punkt Przedszkolny & Klub Malucha STOKROTKA w Krośnie - Zapewnia Waszym pociechom opiekę, bawimy i uczymy się w małej grupie (do 15 osób). Punkt Przedszkolny & Klub Malucha "STOKROTKA" w Krośnie - Zapraszamy."
  Macie w domu wyjątkowy
  i niepowtarzalny Skarb, Wasze dziecko.
  Pragniecie dla niego wszystkiego,
  co najlepsze, więc wybór
  odpowiedniego przedszkola to dla Was
  ważne i odpowiedzialne zadanie.
  w Punkcie Przedszkolnym oraz
  Klubie Malucha ?Stokrotka?
  znajdziecie wszystko, czego potrzebuje Wasz Maluch:
  - miłość, oddanie i zaangażowanie ze strony wykwalifikowanej,
  młodej kadry pedagogicznej;
  - poczucie bezpieczeństwa i przynależności do grupy;
  - harmonijny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, emocjonalnej,
  społecznej i fizycznej
  - a także spokój, ciepło i domową atmosferę.

  Droga Mamo! Drogi Tato!
  Twoja pociecha nie dostała się do przedszkola lub żłobka, gdyż
  zabrakło już miejsc?
  Zapraszamy do Nas! Przyjmujemy dzieci już od 2 roku życia.
  Wracasz niedługo do pracy po urlopie wychowawczym i
  martwisz się jak Twój maluszek zaadoptuje się w przedszkolu?
  Przyprowadź go już dziś do Klubu Malucha i spraw by
  stopniowo i bez stresu przygotował się do rozstania rodzicami.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek bródno »

  Wesołe minki to żłobek stworzony dla dzieci do lat 5. Jest to placówka pełna kolorów, zabawek i miłych wychowawców. Dzieci w żłobku spędzają czas na zabawie, ale także na nauce podczas, jakiej zagłębiają swoje instynkty językowe z zakresu dwóch języków obcych. Jesteśmy zdania, że im dziecko szybciej zacznie naukę języków obcych tym łatwiej będzie mu się z nimi oswoić. Znajdujemy się na zaciszu w malowniczej i cichej okolicy. W ofercie mamy zarówno płatność miesięczną, jak i karnety na określoną ilość godzin. Czy warto zapisać swoje dziecko do naszego żłobka? Tak - pracują u nas wykwalifikowani pedagodzy, którzy bez najmniejszego problemu radzą sobie z dziećmi, mają z nimi doskonały kontakt i wiedzą jak kształtować charakter młodego człowieka.Jeśli chcesz by twoje dziecko się porządnie rozwijała to wesole minki będą doskonałym wyborem.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kraków »

  Przedszkole Rainbow to wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka w którym odkryje uroki nauki poprzez zabawę. Przedszkole Rainbow, jest przedszkolem prywatnym, co sprawia, że maluch ma zapewnioną opiekę na najwyższym możliwym poziomie! Oprócz zwykych lekcji które powiększą wiedzę malucha, istnieje również możliwość zapisania dziecka na zajęcia z języka angielskigo albo inne interesujące zajęcia. Nasze przedszkole organizuje lekcje języka angielskiego już ponad 10 lat. Przedszkole Rainbow posiada 21 lat doświadczenia w zakresie kształcenia przedszkolaków! Nasze przedszkole znajdziesz w Krakowskich Bronowicach pod adresem: ul. Gabrieli Zapolskiej 10c 30-126 Kraków. Kontakt telefoniczny z naszym przedszkolem dostępny jest pod numerem telefonu (12) 638 65 00. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świetne przedszkole »

  Przez niniejszą witrynę internetową swoje usługi promuje przedszkole Happy Centre. Przygotowujemy oryginalne przyjęcia urodzinowe dostosowywane pod dziecko i rodziców. Wykorzystujemy najnowsze metody wychowania oraz kształcenia przedszkolnego. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na naszej witrynie www.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawa »

  Ciuchcia Puch Puch to zespół czterech przedszkoli znajdujących się w Warszawie na Bielanach, Zaciszu I, Zaciszu II i w Wawrze. To zarazem kontynuacja Ciuchci założonej w 1995 roku przez Agatę Wawer. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, lektorzy, metodycy, psycholodzy, logopedzi, instruktorzy, personel medyczny. Wspólnie realizujemy program dbający o prawidłowy i bogaty rozwój naszych podopiecznych. Wszechstronnie rozwijamy nasze maluchy zapewniając im edukację językową, matematyczną, przyrodniczą, społeczną, artystyczną oraz wiele innych. Od 2009 roku realizujemy Choo Choo Train, nasz autorski program nauki języka angielskiego. W Ciuchci Puch Puch nie brakuje dodatkowych zajęć dla najmłodszych. Są to m.in. rytmika, warsztaty teatralne, ceramika, klub sportowy, liczne turnieje i warsztaty integracyjne. Również w wakacje nie próżnujemy oferując program "Wakacyjna skrzynia skarbów" dla dzieci od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkola Wrocław »

  Malytworca.pl.Nasza placówka jest ośrodkiem nauczania przeznaczonym dla najmłodszych adeptów nauki. W tej placówce maluch mają zapewniony spokój i czystość. Korzystne ceny sprawiają, że na to przedszkole stać dosłownie tych mało zamożnych rodziców. Jeżeli przedszkola, które odwiedziłaś były niezwykle drogie to oglądnij do naszego ośrodka już teraz. Ze stuprocentową pewnością będziesz usatysfakcjonowany z warunków, jaki gwarantujemy Waszym dzieciom. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to strefa, gdzie przecież notorycznie na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego szkraba. Z tego powodu jego właściwy wybór jest niezwykle znaczący. Musimy znaleźć miejsce, gdzie pociecha będzie bezpieczne i zapewniona mu zostanie całościowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli bez nerwów powrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc przystoi. Opiekunowie stawiają szczególny akcent na organizację dziecku czasu tak, żeby nie wyczuwało niedostatku rodziców, a jego wszelkie potrzeby zostały spełnione. Oprócz tego organizowane tu zabawy pomyślnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i należycie przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Akademia Przedszkolaka ? SMYK? to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo ? pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 5 lat. Proponujemy SMYKOM twórcze spędzanie czasu ( dodatkowo płatne). Do dyspozycji Państwa pociech oddajemy budynek wolnostojący o pow. 300 m, położony w przepięknej i cichej okolicy domków jednorodzinnych wraz placem zabaw.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zlobek Gdańsk »

  Klub Wesołego Smyka to żłobek mieszczący się w Gdańsku. zapraszamy dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem, naukę poprzez zabawę, moc zajęć dodatkowych (muzycznych, plastycznych i ruchowych)
  Każde dziecko, aby mogło się wszechstronnie rozwijać i odkrywać swoje talenty, powinno otrzymywać dużo różnorodnych bodźców, które będą stymulować różne obszary jego umysłu.

  Właśnie dlatego w naszym żłobku (Klubie Wesołego Smyka) staramy się wprowadzać bardzo zróżnicowane zabawy i zajęcia, np. ćwiczenia edukacyjne, prace manualne, słuchanie bajek, wspólne śpiewanie czy spacery ( staramy się dokumentować poczynania naszych Dzieci dlatego zapraszamy do odwiedzania galerii ze zdjęciami i do oglądania filmów na których są uwieczniane Nasze Pociechy).

  Z zajęć dodatkowych wypada wyróżnić:

  * Efekt Mozarta
  * Rusz głową
  * zajęcia plastyczne

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: