Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc
Grupa Ratmed z Dolnego Śląska organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, cała Polska.
Wychodząc naprzeciw oklepanym standardom monotonnych wykładów czerpiemy doświadczenia i dobre wzorce z wielu systemów szkoleniowych, staramy się zoptymalizować zakres wiedzy i metody nauczania tak, aby przekazywane podczas zajęć treści były aktualne, a forma interesująca i przystępna dla słuchaczy.

Szczegóły strony www.gruparatmed.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.gruparatmed.pl:

Pierwsza pomoc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 203

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczymy Polskiego jako obcego POLA Learn Polish »

  Learn Polish language - intensive Polish classes for you. Pola - Szkoła polskiego. Stosujemy nowoczesną metodykę. Korzystamy tylko z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Szkoła założona przez ex - lektorów IKO. We offer intensive Polish classes. If you look for group, intensive or individual classes - visit us. We normally use modern method. In our school we use modern learning tools. Well prepared former IKO language instructors.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tipsy kursy »

  Serwis internetowy ecks.pl adresowany jest do osób zainteresowanych zapisaniem się na kursy manicure oraz kursy fryzjerskie. Niezwykle atrakcyjną ofertę przedstawiła tu również szkoła fryzjerska. Być może użytkowniczki serwisu skuszą się również na inne kursy np. tipsy

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Coaching Bydgoszcz »

  Oferta Saleshunter to profesjonalne szkolenia sprzedażowe dla handlowców. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia handlowe, coaching operacyjny dla handlowców w terenie. Pomagamy firmom i biznesowi lokalnemu w rozwoju kompetencji sił sprzedaży. Oznacza to, że po cyklu naszych szkoleń wasze kadry stanowić będą mocną siłę w walce konkurencyjnej.www.pozycjonowanie-msystem.pl

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Superior Professional Education »

  Egzamin dojrzałości to jeden z ważniejszych testów Waszych umiejętności. Od jego wyniku zależy Wasz dalszy rozwój. Aby dostać się na wymarzoną uczelnię wyższą warto zainwestować w swoją przyszłość.

  SUPERIOR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów oraz rodziców, jeżeli chodzi o wysoki poziomu kształcenia, oferuje następujące rodzaje przygotowań do egzaminu maturalnego:


  JĘZYK POLSKI - FILOZOFIA - WOS - HISTORIA - HISTORIA SZTUKI
  (poziom podstawowy i/lub rozszerzony)

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe »

  Instytucja szkoleniowa. Organizujemy szkolenia biznesowe dla przedsiębiorstw. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w szkoleniach menedżerskich oraz handlowych.
  Kształtują one kompetencje interpersonalne. W naszych kursach zwracamy szczególną uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego blisko dziewięćdziesiąt % każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych szkoleń są głównie pracownicy struktur handlowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).
  przykładowe tematy: szkolenia dla sprzedawców: profesjonalna obsługa klienta, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarządzanie przz cele MBO, skuteczny coaching.
  Prowadzimi również eventy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: quady, zjazdy na linach, paintball i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia unijne »

  Spółka firm MTD tworząca MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa działa od 1999 roku. Zajmujemy się szkoleniami, doradztwem oraz coachingiem. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, szkolenia unijne, szkolenia EFS, szkolenia out-door oraz najczęściej szkolenia w formie zamkniętej. Nasze warsztaty realizujemy według zaplanowanej przez nas formuły, nazwaną przez as MeToDa?, która efektywnie pozwoli rozwinąć twojej kadrze umiejętności zawodowe i osobiste.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dofinansowane »

  Obszary naszego działania to kursy, szkolenia, consulting.

  W naszej ofercie znajdują się kursy i szkolenia otwarte oraz zamknięte.

  Nasze szkolenia skierowane są do firm, organizacji,ludzi pragnących powiększyć swoje kwalifikacje.

  Szkolenia dla firm realizujemy również w czasie wyjazdów integracyjnych.

  Jesteśmy w stanie stworzyć każde szkolenie "szyte na miarę" potrzeb Państwa firmy / instytucji.

  Nasza kadra to zespół doświadczonych ekspertów, doradców biznesowych, trenerów oraz wykładowców wyższych uczelni.

  Szkolenia dofinansowane przeprowadzamy w następujących grupach tematycznych:
  - Biznes i finanse
  - Zasoby ludzkie
  - Umiejętności osobiste
  - Sprzedaż
  - Negocjacje
  - Obsługa klienta
  - Zawód i kariera
  - Informatyka

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź, co zaoferuje Ci Treco »

  Branża szkoleniowa rozwija się w bardzo szybkim tempie. Szkoleniowcy, trenerzy, coache, menedżerowie szkolący potrzebują świeżych informacji ze świata biznesu i rynku szkoleniowego. Chcieliby pogłębiać swoją wiedzę poprzez lekturę branżowych artykułów i porad doświadczonych praktyków. Potrzebują również dostępu do materiałów edukacyjnych, przeznaczonych na prowadzone przez nich zajęcia, potrzebują gier strategicznych i scenariuszy zajęć. Z drugiej strony firmy sygnalizują spore zapotrzebowanie na szkolenia. Przydatne dla nich może być więc miejsce posiadające unikalną i rozbudowaną bazę szkoleniowców, coachów i trenerów. Takim miejscem jest niewątpliwe platforma Treco, Na portalu dostępne są liczne udogodnienia oraz technologiczne ciekawostki m.in wizytówki w technologii AR. Treco poleca i recenzuje książki branżowe, doradza i stale monitoruje rynek szkoleniowy. Na portalu można również znaleźć rozbudowaną bazę sal konferencyjnych, szkoleniowych oraz konferencyjno-szkoleniowych. Treco to kompendium każdego szkoleniowca!

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencję »

  Bezpłatny IQ Test - brzmi dziwnie? Mylisz się! W naszym serwisie oferujemy internautom w 100% darmowy IQ Test. Profesjonalizm Test IQ dowodzą tysiące usatysfakcjonowanych internautów. Dzięki niezliczonej ilości przetestowanych użytkowników, iq test dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że rezultat jaki dostaniesz będzie realistycznie przedstawiał twoje realne IQ. Przyjaciele pochwalili Ci się ich IQ? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na test Mensy albo wydawać 32 złotych za wiadomość sms? Tego oto IQ testu szukałeś! Nie ściągamy należności za zrobienie testu, jednakże nie oznacza to, że test IQ ustępuje profesjonalizmem konkurencji. Wręcz na odwrót! Obsługa witryny jest bardzo łatwa, wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby rozpocząć rozwiązywać iq test. Rezultat który otrzymasz, będzie jak z iq testu Mensy, dzięki bardzo rozbudowanym skryptom dobierania IQ. Nie czekaj niepotrzebnie, wejdź na naszą witrynę i zbadaj swój iloraz inteligencji bezpłatnie natychmiast!

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Zapraszamy gorąco wszystkich Państwa do naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie możecie zwiększyć swoją wiedzę odnośnie rysunku. Dzięki kursom artystycznym prowadzonym w naszej firmie, poznasz zupełnie nowe interesujące techniki rysunku oraz poznasz innych fanów sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła artystyczna kierowana jest przede wszystkim dla ludi, którzy pragną dostać się na uczelnię ASP. Nasza firma znajduje się pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego kursu
  rysowania, dzięki czemu zaczniesz profesjonalnie operować pędzlem oraz ołówkiem. Nauczymy Cię rysować akty, martwą naturę oraz jak operować światłem i cieniem. Do zobaczenia!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »