Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc
Grupa Ratmed z Dolnego Śląska organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, cała Polska.
Wychodząc naprzeciw oklepanym standardom monotonnych wykładów czerpiemy doświadczenia i dobre wzorce z wielu systemów szkoleniowych, staramy się zoptymalizować zakres wiedzy i metody nauczania tak, aby przekazywane podczas zajęć treści były aktualne, a forma interesująca i przystępna dla słuchaczy.

Szczegóły strony www.gruparatmed.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.gruparatmed.pl:

Pierwsza pomoc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 201

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Norma PRO programy kosztorysowe »

  Oferujemy najpopularniejsze na polskim rynku programy kosztorysowe. Norma Pro to program kosztorysujący umożliwiający szybkie i łatwe tworzenie kosztorysu. Z tego rozwiązania codziennie korzysta 20 tysięcy użytkowników pracujących w branży budowlanej i pokrewnych. Dla kosztorysantów organizujemy specjalistyczne szkolenia, na których doskonalą swoje umiejętności w pracy z programem Norma PRO.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Coaching Bydgoszcz »

  Oferta Saleshunter to profesjonalne szkolenia sprzedażowe dla handlowców. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia handlowe, coaching operacyjny dla handlowców w terenie. Pomagamy firmom i biznesowi lokalnemu w rozwoju kompetencji sił sprzedaży. Oznacza to, że po cyklu naszych szkoleń wasze kadry stanowić będą mocną siłę w walce konkurencyjnej.www.pozycjonowanie-msystem.pl

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Poznań »

  Działająca w zakresie BHP, ADR, P.POŻ firma sprosta każdemu zadaniu. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra prowadzi szkolenia, ocenia ryzyko zawodowe, konstruuje instrukcje stanowiskowe, sporządza dokumentacje, plany ochrony i raporty powypadkowe. Mobilność na terenie Poznania i okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, działa także na zasadzie outsourcingu. Profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sal Sala konferencyjna Sala szkoleniowa Sala komputerowa Wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
  Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ostatnio dodane - Ogłoszenia: Korepetycje, Pisanie prac magisterskich i licencjackich, Kursy i Szkolenia »

  Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiń skrzydła - mierz wysoko »

  Pomysł „Rozwiń skrzydła – mierz wysoko. Kampania promocyjno – informacyjna na rzecz idei podnoszenia zdolności zawodowych” skierowany jest do mieszkańców miasta Rybnika i powiatu rybnickiego w wieku 25-34 lat, a jego postanowieniem jest promocja koncepcji podnoszenia zdolności zawodowych i popularyzowanie kształcenia się przez całe życie.

  Dołącz do nas i weź udział w którymś z następujących kursów:
  Bezpłatne szkolenie - Kierowca operator wózków jezdniowych
  Bezpłatne szkolenie - Przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kategorii B
  Bezpłatne szkolenie - Obsługa kas fiskalnych i komputera
  Bezpłatne szkolenie - Szkolenie Klubu Pracy

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - szybka nauka angielskiego »

  Drodzy studenci, jeśli angielski sprawia Wam problemy, porady online przeprowadzą Was przez zawiłości tego języka! Zapraszamy do wędrówki po różnych przestrzeniach kulturowych i językowych, do szlifowania umiejętności gramatycznych i zgłębiania wiedzy o literaturze. Tylko ekorepetycje pomogą Wam opanować skomplikowane zagadnienia! Korepetycje online to najlepsi eksperci i rozległy zakres materiału! W krótkim czasie i skutecznie uzupełnicie braki i zabłyśniecie wiedzą! Nasze ekorki pomogą Wam zdobyć umiejętność samodzielnego dostrzegania wartości w dziełach literackich i wyciągania wniosków. Podzielimy się z Wami wiedzą, nauczymy jak pisać, aby odnieść powodzenie na testach! W wiedzę trzeba zainwestować! Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Zapewniamy i rzetelną powtórkę! Korepetycje online to wykwalifikowani korepetytorzy, szeroki zakres materiału i jakość sama w sobie! Dzięki naszej pomocy opanujecie i polubicie angielski! Zainwestujcie w ekorki, zainwestujcie w swój rozwój.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje chemia Poznań »

  Kursy z chemii, Poznań. Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, matury, egzaminów na studia i egzaminów na studiach. Stałe, cotygodniowe lekcje z korepetytorami. Powtarzanie informacji, przyswajanie i egzaminowanie swojej wiedzy i wprawy w formie testów, utrwalanie posiadanych informacji. W szczególnych przypadkach także korepetycje w trybie intensywnym – kilka godzin na tydzień przez co najmniej 2 miesiące. Zajęcia u ucznia lub korepetytora.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne szkolenia z zakresu bhp »

  Na stronie zaprezentowana została oferta usług bhp firmy BHP Partner. W ofercie firmy znajdują się również profesjonalne szkolenia ppoż. Firma organizuje rozmaite szkolenia bhp, zarówno wstępne, jak i specjalistyczne. Ważne miejsce w omawianej ofercie zajmuje stały nadzór bhp. Firma gwarantuje bezpłatny dojazd do klienta oraz posiada własną salę wykładową. Z referencjami centrum szkoleniowego BHP Partner zapoznamy się na stronie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs IT »

  Spółka IT School oferuje usługi wdrożeniowe i edukacyjne z zakresu informatyki. Nasze szkolenia cechuje pełen profesjonalizm i atrakcyjna cena. Przeprowadzane kursy zorientowane są na praktyczne ćwiczenia i aktywne zdobywanie wiedzy. Najpopularniejsze tematy kursów wyjaśniają zagadnienia dotyczące pakietu Microsoft Office: Excel, Word, Access, projektowania stron www, obsługę baz danych i zarządzania projektami. Terminy najbliższych szkoleń otwartych umieszczone są na stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »