Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

 • Ostatnio dodane - Ogłoszenia: Korepetycje, Pisanie prac magisterskich i licencjackich, Kursy i Szkolenia »

  Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki »

  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką. Metody numeryczne, Identyfikacja procesów, automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania w języku polskim lub angielskim.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje fortepian Kraków »

  Lekcje fortepianu na terenie Krakowa wywierają niemało kontrowersji jeżeli chodzi o stan kształcenia. Toteż mamy opcję dla wszelkich tych, jacy nie są zadowoleni z aktualnych profesorów. Profesor Elżbieta Stefańska to uznana polska klawesynistka, która udostępniła na rok szkolny 2010/2011 swój dom jako miejsce edukacji młodych wychowanków. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz - zajęcia zaczynają się 1 września.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyczna Placówka Pozaszkolna »

  Matematyczna Placówka Pozaszkolna prowadzi blog, na którym prezentuje się rozwiązane zadania maturalne z matematyki 2010 i z lat ubiegłych. Program naukowy bloga uwzględnia tzw. plan wynikowy matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym w zakresie podanym przez CKE. Zadania na blogu są pogrupowane wg tematyki: geometria, stereometria, trygonometria, algebra, trygonometria, procenty, funkcje, równania etc.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski »

  Otworzenie granic do państw Unii Europejskiej zachęca coraz większą ilość Polaków do szukania poza granicami dobrze płatnego zatrudnienia. Wymogiem uzyskania wymarzonej profesji są nie tylko żądane oceny zawodowe ale również wiedza na poprawnie wielkim poziomie języków obcych, jaka pomaga porozumiewać się ze wspólnikami. Wyłącznie korepetycje z języków obcych, których konkurencyjną propozycją znaleźć można na stronach naszego serwisu internetowego zdołają zagwarantować poprawny ich poziom.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Superior Professional Education »

  Egzamin dojrzałości to jeden z ważniejszych testów Waszych umiejętności. Od jego wyniku zależy Wasz dalszy rozwój. Aby dostać się na wymarzoną uczelnię wyższą warto zainwestować w swoją przyszłość.

  SUPERIOR wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów oraz rodziców, jeżeli chodzi o wysoki poziomu kształcenia, oferuje następujące rodzaje przygotowań do egzaminu maturalnego:


  JĘZYK POLSKI - FILOZOFIA - WOS - HISTORIA - HISTORIA SZTUKI
  (poziom podstawowy i/lub rozszerzony)

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencję »

  Bezpłatny IQ Test - brzmi dziwnie? Mylisz się! W naszym serwisie oferujemy internautom w 100% darmowy IQ Test. Profesjonalizm Test IQ dowodzą tysiące usatysfakcjonowanych internautów. Dzięki niezliczonej ilości przetestowanych użytkowników, iq test dopracowaliśmy do perfekcji. Zapewniamy, że rezultat jaki dostaniesz będzie realistycznie przedstawiał twoje realne IQ. Przyjaciele pochwalili Ci się ich IQ? Nie masz zamiaru być gorszy, jednak nie zamierzasz wybrać się na test Mensy albo wydawać 32 złotych za wiadomość sms? Tego oto IQ testu szukałeś! Nie ściągamy należności za zrobienie testu, jednakże nie oznacza to, że test IQ ustępuje profesjonalizmem konkurencji. Wręcz na odwrót! Obsługa witryny jest bardzo łatwa, wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby rozpocząć rozwiązywać iq test. Rezultat który otrzymasz, będzie jak z iq testu Mensy, dzięki bardzo rozbudowanym skryptom dobierania IQ. Nie czekaj niepotrzebnie, wejdź na naszą witrynę i zbadaj swój iloraz inteligencji bezpłatnie natychmiast!

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Pomoc w nauce w dzisiejszych czasach jest czymś zupełnie normalnym, co tak naprawdę wpisało się na stałe już w sposób podejmowania decyzji w naszym społeczeństwie, gdy czegoś nie wiemy. Wiadomo, że jeśli ktoś czegoś nie rozumie, a w szkole nie ma czasu by to wyjaśnić, to powinien skorzystać z dodatkowej pomocy. Dlaczego korepetycje są w ostatnim czasie tak popularne? Przede wszystkim chodzi o to, ze jest to forma dodatkowej pomocy dla tych, którzy je potrzebują. Nie są one poza tym nawet tak bardzo drogie, co może dodatkowo nam pomóc jeszcze w rozwoju i zwiększeniu swojej wiedzy. Ogłoszenia o korepetycjach są wystawiane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w innych tego typu miejscach, ale także w Internecie.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław »

  Nauka Francuskiego Wrocław. Chciałbyś znaleźć nauczyciela, który nauczyłby Ciebie skutecznie i dobrze języka francuskiego? W takim razie powinieneś sprawdzić moją ofertę lekcji z języka francuskiego. Jestem, bowiem skutecznym i cenionym specjalistom, który na wysokim poziomie nauczy Ciebie języka francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, przyjazne nastawienie oraz duże doświadczenie, które zdobyłam podczas
  siedmio letniego pobytu w Francji . Wykonuję również tłumaczenia z języka francuskiego na polski oraz w drugą stronę w niezwykle szybkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Postaw na najlepszych.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - szybka nauka angielskiego »

  Drodzy studenci, jeśli angielski sprawia Wam problemy, porady online przeprowadzą Was przez zawiłości tego języka! Zapraszamy do wędrówki po różnych przestrzeniach kulturowych i językowych, do szlifowania umiejętności gramatycznych i zgłębiania wiedzy o literaturze. Tylko ekorepetycje pomogą Wam opanować skomplikowane zagadnienia! Korepetycje online to najlepsi eksperci i rozległy zakres materiału! W krótkim czasie i skutecznie uzupełnicie braki i zabłyśniecie wiedzą! Nasze ekorki pomogą Wam zdobyć umiejętność samodzielnego dostrzegania wartości w dziełach literackich i wyciągania wniosków. Podzielimy się z Wami wiedzą, nauczymy jak pisać, aby odnieść powodzenie na testach! W wiedzę trzeba zainwestować! Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Zapewniamy i rzetelną powtórkę! Korepetycje online to wykwalifikowani korepetytorzy, szeroki zakres materiału i jakość sama w sobie! Dzięki naszej pomocy opanujecie i polubicie angielski! Zainwestujcie w ekorki, zainwestujcie w swój rozwój.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Łódź »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - przyspieszony kurs angielskiego »

  Angielski jest językiem oficjalnym w wielu krajach. Jeśli macie problem z nauką angielskiego, nie pojmujecie gramatyki, ciężko Wam zapamiętać nowe słowa, mamy dla Was ekorepetycje! Nasi najlepsi nauczyciele wprowadzą Was w tajniki angielskiego! Ekorepetycje nauczą Was należytego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną rozmowę! Do tego poznacie kulturę Wielkiej Brytanii, nowinki, pułapki językowe. Nasze korepetycje sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w obcym języku! Korepetycje online to doskonały wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na błyskawiczną naukę angielskiego! Ekorki to doskonały sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest najważniejsza – wybierzcie ekorki! Szlifuj swój angielski. Przyspieszony kurs angielskiego dzięki ekorepetycjom.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Jak wiadomo zdanie matury z języka polskiego szczególnie ustnej jest trudną sprawą. Najtrudniej ma ten maturzysta, który nie posiada zdolności twórczych i językowych, by taką pracę stworzyć. Zbudowanie pubudzającej ciekawość merytorycznie prezentacji maturalnej to nie lada wysiłek, któremu nie każdy maturzysta jest w stanie podołać. Prezentacja maturalna powinna zawierać nie tylko ciekawie opisany temat z licznymi przykładami opartymi przykładowo na literaturze. Ale także indywidualne uwagi dotyczące wybranego tematu. Dlatego też maturzysta, który nie czuje się na siłach, aby stworzyć taką prezentację maturalną może korzystać z pomocy mojej firmy specjalizującej się w fachowym pisaniu prac|. Nasza firma zatrudnia fachowców z dziedziny humanistyki, znających się na swojej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystujących. Wystarczy, żeby maturzysta skontaktował się z naszą firmą, podał wybrany przez siebie zagadnienie, a specjaliści z mojej spółki w sprawny i szybki sposób taką pracę napiszą. Oczywiście właściwie każdy maturzysta będzie zadowolony ze własnej pracy napisanej przez moją firmę tylko dla niego.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  EduPortal to wortal edu, oferujący darmowe ogłoszenia o korepetycje oraz ośrodki edukacyjne. Zapraszam wszystkich uczniów zainteresowanych korepetycjami do sprawdzenia edukacyjnej rozbudowanej bazy ogłoszeń. Na naszej stronie są tylko i wyłącznie aktualne ogłoszenia, jako iż po czterdziestu dniach są przez redakcję przez system usuwane. Zapraszam również szkoły lingwistyczne oraz nauczycieli do sugerowania swoich anonsów. Najpopularniejszy dział na stronie to biologia. Dostęp do ogłoszeń na stronie jest bezpłatne.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: