Język Angielski Podkategoria: Język Angielski

 • English Blog »

  English Blog to serwis dla korepetytorów i wielbicieli języka angielskiego. U nas znajdziesz wypowiedzi ekspertów oraz porady dotyczące nauki jęyka angielskiego. Na serwisie znajdują sie również rankingi szkół językowych, korepetytorów jak również najwyżej cenionych materiałów do nauki. Na serwisie odnajdziesz również najciekawsze videokursy znajdujące się w internecie jak również stworzone przez korepetytorów i ekspertów języka angielskiego. Nasz blog ekspercki należy do jednych z nielicznych tworzący społeczność wielbicieli tego wyjątkowego i pięknego języka. Wszystkie osoby zakochane w języku angielskim zapraszamy do wypowiedzi i dyskusji na forum bloga. Darmowe testy z angielskiego, egzamin FCE, CAE, CPE, gramatyka angielska, ćwiczenia, artykuły, lekcje, nauka słówek angielskich, idiomy, slang. To szystko znajdziesz właśnie na English Blog.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez Skype »

  Na opisywanej witrynie www promuje się Akademia Lentz Professionals. Specjalizacją szkoły są szkolenia zawierające wyłącznie angielski Katowice. W swojej pracy lektorzy wykorzystują brytyjską metodę komunikacyjną. Klientami ośrodka są przede wszystkim przedsiębiorstwa, ale też organizacje i osoby prywatne. Wśród usług firmy można odnaleźć angielski przez Skype oraz w domu klienta. Firma organizuje fachowe szkolenia, np. angielski dla firm w Polsce i Niemczech. Na stronie www można przeczytać dużo o założeniach powyższego ośrodka.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • TOPOLANG Internetowy kurs języka angielskiego »

  Strona firmowa Topolang Multimedia Language School przedstawia szkołę internetową oferującą kursy językowe w postaci e-learningowej. Klienci mają możliwość zakupu kursów języka angielskiego o różnym poziomie zaawansowania. Dla ułatwienia wyboru kursu dostępny jest pre-test; po wypełnieniu klient uzyskuje krótki opis uzyskanego wyniku. Ciekawa grafika z wykresem poziomów ułatwia ocenę znajomości języka. Każda lekcja kończy się raportem o umiejętnościach uczestnika.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Matura z angielskiego jest niezwykle ważka. Chodzi o to że wiedza angielskiego jest nie tylko żądana na akademii, ale także jeżeli pragniemy iść do roboty. Co stwierdzisz swojemu chlebodawcy? Iż nie umiesz języka angielskiego? Nieco siara, nieprawdaż? Osobiście twierdzę, iż angielski jest po prostu potrzebny w istnieniu. Jeżeli pragniemy jeździć na wolne obczyznę, w którym języku da się się porozumieć? Nie ulega wątpliwości po angielsku. W którym języku są filmy, pieśni, wytyczne czy aplikacje? Przeważnie po angielsku. Tak więc nie ma co odkładać, lecz powinno się się brać do nauki angielskiego.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efektywne kursy językowe Poznań »

  Na Prezentowanej stronce widnieje propozycja dla osób zaciekawionych własnym rozwojem. Organizujemy interesujące spotkania biznesowe z zakresu skutecznego komunikowania się. Nasza akademia adresuje swoją ofertę do osób indywidualnych oraz do firm. Posiadamy grono doświadczonych oraz rzetelnych trenerów. W ofercie naszej firmy znajdują się kursy językowe Poznań dla wszelkich grup. Szkoła językowa Poznań gwarantuje wysoki poziom kształcenia w bezstresowej atmosferze. Wybierz naszą ofertę edukacyjną i dowiedz się, jak zadowalające są nasze szkolenia.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe we Wrocławiu »

  Firma Germanica jest wrocławską firmą prowadzącą działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie m.in. tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe, uwierzytelnianie tłumaczeń, tłumaczenia ustne konferencyjne. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lingpedia - nauka języka angielskiego »

  Nauka języka angielskiego jest co raz bardziej popularna, a przedstawiane przez najróżnorodniejszych nauczycieli metody są od siebie bardzo różne. My postawiliśmy na standardowe, klasyczne rozwiązanie polegające na przedstawieniu materiałów do nauki gramatyki angielskiej, czasów czy odmiany czasowników. Dlaczego? Nie można nic osiągnąć bez pracy. Nauka języka angielskiego to praca i nie ma drogi na skróty.

  Jeśli jednak jesteś zdeterminowany do nauki, polecamy odwiedzić naszą stronę, którą można opisać krótko:

  maksymalnie uproszczona nauka gramatyki angielskiej, gdzie do każdej definicji znajdują się przykłady.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego »

  Najwyższy poziom uczenia w szkołach językowych Bell oparty jest na wszechstronnym programie nauczania. Składają się na niego tzw. curriculum, programy przedsięwzięć, plany zajęć oraz konspekty poszczególnych lekcji. Curriculum stanowi wyznacznik zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces kształcenia w szkołach językowych Bell. Curriculum określa reguły dotyczące kierunku oraz sposobu nauczania. Pogramy działań opracowywane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego jednostkowo. Podobnie odbywa się ustalanie celów nauki. Z koleii plany zajęć dopasowywane są do oczekiwań oraz czasowych dyspozycji słuchaczy. Efektem symbiozy wszystkich tych elementów jest wysoka skuteczność edukowania. Przyczyniają się do niej również zaawansowane metody uczenia oraz zasobne zaplecze dydaktyczne. Wszystko to razem ma ogromny wpływ na wzrost renomy szkół językowych Bell.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Katowice »

  DISCOVER - szkolenia języka angielskiego indywidualne oraz dla firm z dojazdem do klienta.
  Dostosowujemy sposób nauczania do potrzeb klienta.
  Uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się tylko w języku angielskim.
  Wiadomości i doświadczenie naszych lektorów gwarantują profesjonalizm.
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w zakresie biznesu.

  Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na skuteczne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Oferujemy szkolenia tematyczne - np. dla osób wyjężdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
  Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Korepetycje »

  Serwis Angielski Korepetycje to baza darmowych ogłoszeń korepetycji z angielskiego, dodawanych zarówno przez korepetytorów, jak i szkoły prywatne.
  Serwisie podzielony jest na kategorie geograficznie co umożliwia łatwe odnalezienie korepetycji blisko miejsca zamieszkania. Kolejność korepetytorów w poszczególnych kategoriach nie jest przypadkowa, lecz uporzadkowana zgodnie z ocenami internautów, co powinno pomóc Wam w wyborze tej najodpowiedziejszej osoby. Nauka języka angielskiego na prywatnych lekcjach i w szkołach językowych, przygotowania do matury z angielskiego oraz egzaminów oxfordzkich. Ogłoszenia korepetycji w ogólnopolskiej bazie Angielski Korepetycje.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  W teraźniejszych czasach wymaga się od ludzi znajomości języka obcego. Jeżeli do tej pory nie przykładałeś się do poznawania języka to w tej chwili posiadasz szansę aby to zmienić. Zapewniamy Ci lekcje w przyjaznej atmosferze. Jeżeli marzysz o tym aby działali z tobą solidni lektorzy to dobrze trafiłeś. Współpracujemy tylko z wykształconymi fachowcami, którzy znają problemy jakie dotyczą kursantów. Trzeba pamiętać, że bez znajomości angielskiego nie mamy szans na dobrą pracę. Nasza oferta specjalna to ? angielski przez skype. Masz wątpliwości ? odpowiemy na wszystkie zapytania.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Umiejętność posługiwania się językiem obcym bardzo ułatwia percepcję świata. Najbardziej rozpowszechnionym językiem jest jak wiadomo angielski, choć od pewnego czasu rośnie znaczenie i wartość języków lokalnych, zwłaszcza w biznesie, gdzie znajomość języka danego kraju, z którego pochodzi partner biznesowy, bardzo plusuje w relacjach. Dzięki znajomości angielskiego można bez przeszkód podróżować po świecie, gdyż jest on używany w każdym kraju. Przydaje się także w przypadku, gdy chcemy robić karierę w firmie międzynarodowej. Nauka języków obcych rozwija, poszerza horyzonty i pozwala na bezpośredni dostęp do dóbr kulturowych, np. można czytać książki lub oglądać filmy w oryginale. Warto się uczyć niezależnie od wieku.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Język Angielski

Język Angielski - nowa strona:

Adres: