Biotechnologia

Biotechnologia
Bio-Top zawiera najważniejsze i szczegółowo opracowane teksty opowiadające o biotechnologii.
Biotechnologia opiera się na użyciu różnych technik laboratoryjnych używanych też w odrębnych naukach biologicznych (w obszarach: genetyka,hodowla komórkowa, biologia molekularna) i metod z odrębnych domen wiedzy. Firmy o specjalności biotechnologicznej ze względu na budowanie nowatorskich rozwiązań w tej właśnie dziedzinie nauki poza komercyjnym sukcesem wpłynęły także dodatnio na umiejętność wyleczenia dziesiątek chorób zagrażających życiu ludzi.

Szczegóły strony bio-top.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę bio-top.pl:

Biotechnologia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 181

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyższa Szkoła Administracji Publicznej »

  Wyzsza Szkola Administracji Publicznej w Kielcach (WSAP) kontynuuje 10-letnia tradycje Pomaturalnej Szkoly Samorzadu i Administracji, ktorej absolwenci odbywali praktyki zawodowe w krajach Unii Europejskiej

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • TESTY DO POLICJI 2011 ZGODNIE Z PRAWEM - O NAS - MULTISELECT »

  Z tymi materiałami zdasz Egzamin Policyjny. Nie będzie Ci jużstraszne odpowiadanie na pytania testowe. Z tymi pomocami przygotujesz się do egzaminu na 100%. Jako jedyni na rynku oferujemy tak dobre materiały do nauki przed testami policyjnymi. Z nami masz pewność, że materiały pomocnicze przygotowywały osoby kompetentne. Cały czas masz dostęp do pomocy i porad online. Testy są sprawdzone i pewne na 100%. Odwiedź nas i przekonaj się sam !

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Katowice »

  DISCOVER - szkolenia języka angielskiego indywidualne oraz dla firm z dojazdem do klienta.
  Dostosowujemy sposób nauczania do potrzeb klienta.
  Uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się tylko w języku angielskim.
  Wiadomości i doświadczenie naszych lektorów gwarantują profesjonalizm.
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w zakresie biznesu.

  Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na skuteczne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Oferujemy szkolenia tematyczne - np. dla osób wyjężdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
  Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń technicznych Poznań »

  Biuro tłumaczeń Poznań – naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne. W obszarze tłumaczeń technicznych pracujemy od 2000 roku. Biuro tłumaczeń Poznań – proponuje przekłady profesjonalne w trybie zwykłym i ekspresowym. Terminy realizacji zleceń dostosowane do oczekiwań klienta. Trzymamy się ustalonych terminów, dlatego uzyskaliśmy zaufanie wielu przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Poprawne stylistycznie i merytorycznie z wielu języków europejskich tłumaczenia techniczne.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strategia sprzedaży »

  Usługi konsultingowe dla firm odnośnie sprzedaży. Analizą struktury każdej firmy i opracowaniem strategii sprzedaży zajmują się osoby pracujące codziennie jako menedżerowie. Potrafią oni dobrać metodę pracy do możliwości firmy. Konsultanci prowadzą też szkolenia na temat sprzedaży, z których mogą skorzystać pracownicy działu sprzedaży oraz osoby zarządzające.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Szkoły tańca nowoczesnego w ostatnim czasie stały się bardzo modne w kręgu młodych osób. W TV jest sporo różnego rodzaju show, gdzie uczestnicy współzawodniczą wzajemnie poprzez występy taneczne. W tej szkole tańca macie możliwość poznania rozmaitych stylów tańca. W zespole mamy wielu bardzo dobrych instruktorów, którzy uczą już od wielu sezonów. Jednym z najważniejszych powodów dla jakich polecam zapisać się do naszej szkoły jest wyjątkowa atmosfera mająca miejsce podczas nauki tańca. Na lekcje można się zapisywać przez cały miesiąc, wystarczy się ze mną skontaktować telefonicznie.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Portal niewątpliwie zaciekawi każdego, kto pragnie mieć prawo jazdy Krakow. Nauka jazdy Kraków przeprowadzana jest przy pomocy fachowych pracowników. Klienci zdecydowani na prawo jazdy Krakow korzystają z praktycznych ćwiczeń dodatkowych. Gorąco zapraszamy osoby, które chcą zdobyć prawo jazdy Krakow.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kielce »

  Przedstawiany serwis internetowy należy do kieleckiej Szkoły Jazdy Joker. Cena kursu zawiera treści szkoleniowe,zajęcia komputerowe i badanie. Osoby, które ciekawią prawo jazdy Kielce z pewnością odnajdą tutaj ofertę dla siebie. Wszelkie auta należące do szkoły jazdy Kielce są w idealnym stanie technicznym. Oferowana jest tu głównie nauka jazdy Kielce na doskonałym poziomie. Zapraszamy wszystkich zaintrygowanych takimi ofertami jak prawo jazdy Kielce.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Adres internetowy poświęcony rozwikływaniu zadań z matematyki to supermatma.pl . W swej ofercie mamy wszystkie stopnie wiedzy, prawdopodobnie najliczniejszy internetowy zbiór przykładów z matematyki z pełnymi rozwiązaniami. Zachęcamy do odwiedzin !!!

  Nie czekaj więc więcej, tylko odwiedź nasze łamy on-line i zaznajom się z szeroką strefą zasobów nauki na temat matematyki.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław. Ośrodek Szkolenia Kierowców Atut rozpoczął swą działalność w 2003 roku. Szkoła nauki jazdy Atut została stworzona przez grupę osób, które bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragnęły szkoleniu nadać nową jakość. Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła nauki jazdy nie była wyłącznie jedną z wielu. Wciąż się rozwijamy, wciąż realizujemy nowe pomysły, by szkolenie stało się doskonalsze. W swej pracy skutecznie łączymy doświadczenie i nowoczesność, dzięki czemu nadaliśmy szkoleniu zupełnie nowy wymiar.
  Naszą specjalnością stały się kursy prawa jazdy kategorii B. To właśnie w szkoleniu osób, które po raz pierwszy mają kontakt z pojazdami silnikowymi, odnosimy najlepsze wyniki. Naszym kursantom gwarantujemy skuteczne szkolenie, profesjonalną obsługę i niepowtarzalny klimat

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »