Salon Podkategoria: Salon

 • Skup aut Śląskie »

  Witamy na stronie internetowej którą uruchomiliśmy w celu przeniesienia handlu samochodami ze zwykłej giełdy czy bazaru do Internetu.

  Normalnie aby sprzedać auto potrzeba przebrnąć przez wiele, czynności które nie zawsze mogą się okazać udane.

  Tymi krokami mogą być: oferty w prasie, oferty na portalach motoryzacyjnych, jest to niestety, po pierwsze: czasochłonne, po drugie kosztowne. Można również nakleić na samochodzie ogłoszenie "SPRZEDAM" i jeździć z tą kartką do momentu aż auto straci na wartości.

  Na szczęście wyciągamy pomocną dłoń do właścicieli pojazdów, którzy chcą sprzedać swoje auto. Aby sprzedać nam samochód trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie

  Nasz rzeczoznawca wyceni samochód za darmo i odpisze do Państwa pod wskazany adres.

  Kupujemy auta:

  * nowe
  * używane
  * uszkodzone
  * powypadkowe

  Nie skupujemy tylko samochodów które były solidnie uszkodzone i prowizorycznie naprawiane, oraz nie kupujemy samochodów sprowadzanych z Anglii.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ford »

  Ruch z jednego miejsca w drugie stało się ogromnie istotne w naszym codziennym życiu toteż branża motoryzacyjna nieustająco świętuje swoje duże sukcesy proponując nam non stop trafniejsze rozwiązania, jakie dopomagają nam w codziennych podróżach. Jak żadna inna instytucja Ford dzierży duży wkład w przyspieszenie motoryzacji do stanu, w którym w tej chwili się znajduje wielokrotnie rewolucjonizując rynek. Ford to firma, która wywołuje podziw, w związku z tym salon samochodowy Ursyncar będący jego upoważnionym dealerem zachęca do zapoznania się z najnowszą kolekcją tych idealnych czterokołowców.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lancia »

  Firma Holda trudni się branżą motoryzacyjną już 20 lat. Przez ten czas stawiamy sobie za zadania spełnienie potrzeb klientów dostarczając Państwu samochody sprawdzonych marek.
  Od 2011 roku jako autoryzowany dealer mamy możliwość przedstawić Państwu auta włoskiej marki, docenianej w wielu krajach – Lancii.
  Wiele pozytywnych opinii, duży komfort oraz jakość wykonania, jak też ciekawa linia nadwozia, która w szczególności spodoba się Paniom, czyni z Lancii doskonałe auto do miasta i w trasę.
  W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór modeli, które możemy konfigurować do własnych oczekiwań. Specjaliści naszego punktu serwisowego dokonają dla Państwa wszystkich potrzebnych badań lub też napraw, doradzą w jaki sposób używać pojazd, bądź wyjaśnią wszystkie Państwa niepewności.
  Nasz salon znajduje się w dobrze skomunikowanym miejscu Szczecina – na ul. Gdańskiej, przez co bez kłopotu Państwo do nas trafią.
  Zapraszamy serdecznie!
  Zespół Holda

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Salon

Salon - nowa strona:

Adres: