Rzeszów Podkategoria: Rzeszów

 • Developres »

  Spółka Developres z Rzeszowa od paru już lat działa na rynku nieruchomości. Obecnie zajmuje się budową nowoczesnego kompleksu budynków wielorodzinnych, występującego pod nazwą osiedle Zawiszy. Znajdą się tutaj budynki o wysokości od czterech do piętnastu pięter, wyposażone w bezpieczne windy. Osiedle cechuje się świetną lokalizacją, gdyż dysponuje dogodnymi powiązaniami komunikacyjnymi z centrum miasta. Na miejscu dostępna jest też niezbędna infrastruktura, z której korzystać będą przyszli mieszkańcy.
  Mieszkania budowane są na podstawie funkcjonalnych projektów, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości wykończenia lokali. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano przestronne parkingi podziemne. Mieszkania występują w wielu najczęściej poszukiwanych metrażach, dzięki temu każdy będzie mógł wybrać lokal odpowiedni do swoich potrzeb.
  Deweloper udostępnia również możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą wprowadzić się jak najszybciej. Klienci, którzy skorzystają z wykończenia pod klucz, mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru materiałów wykończeniowych i nadzór inspektorów budowlanych. Przewidziane zostały również udogodnienia w zakresie finansowania zakupu poprzez udostępnienie programu rządowego Rodzina na swoim oraz zapewnienie możliwości wymiany starego mieszkania na nowe.
  Nasze inwestycje mieszkaniowe to miejsca przyjazne i bezpieczne. Dbamy o dobre wkomponowanie ścieżek pieszych i rowerowych w architekturę osiedla, jak również pamiętamy o budowie placów zabaw dla dzieci. Wszystkie osoby, które interesuje sprzedaż mieszkań zapraszamy do naszej siedziby.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis z ogłoszeniami »

  Chciałbyś szybko sprzedać lub kupić lokal? Nasz serwis pomoże Ci w tym. Znajdziesz tu masę ofert sprzedaży, wynajmu i kupna nieruchomości z terenu Podkarpacia. Ogłoszenia można zamieszczać całkowicie bezpłatnie, jest także opcja wyróżnionych ogłoszeń. Dla firm przygotowana jest specjalna oferta. Nie musisz się rejestrować aby dodać ogłoszenie, dzięki czemu już po kilku minutach będzie ono widoczne w internecie.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Rzeszów »

  Jeśli poszukujesz firmy, która zapewni Państwu najlepszą jakość usług reklamowych w niskiej cenie to odwiedź opisywaną tutaj witrynę i przekonaj się jak bardzo tanie i opłacalne może okazać się pozycjonowanie własnej strony. Nasza propozycja skupie się głównie na pozycjonowaniu i reklamie Adwords. Odwiedź opisywaną tu stronę już dzisiaj i sprawdź ofertę, którą zrealizowaliśmy specjalnie dla Was. Gorąco Cię zapraszamy.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeszów

Rzeszów - nowa strona:

Adres: