Gdańsk Podkategoria: Gdańsk

 • Fotograf gdynia »

  Polecamy ci najnowszą stronkę poświęconą fotografowaniu, na której znajdziesz prace pary fotografów będących specjalistami w aktach artystycznych. Zobacz wspaniałe portfolio (np sesje w ciąży), przeczytaj porady z zakresu pozowania do sesji zdjęciowych oraz różnego rodzaju ciekawostki na temat fotografii. Możliwe, że zainspiruje cię to do poszerzania swoich zainteresowań lub zamarzy ci się pozować do zdjęć. Właściciele witryny zapraszają wszystkie panie chętne do wzięcia udziału w sesjach. Nie ma znaczenia jak wyglądasz - na fotografiach wykonanych przez naszych fotografów z pewnością będziesz wyglądać uroczo. Zdjęcia mogą uwieczniać najpiękniejsze momenty twojego życia. Dobrze jest posiadać tego rodzaju pamiątki. Wejdź na stronę i zobacz, że robienie zdjęć może być sztuką z prawdziwego zdażenia. Zgłoś się do nas, a wykonamy ci profesjonalne zdjęcia, z których z pewnością będziesz dumna.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Podróż w krainę wyobraźni.

  Stałym punktem dnia w Akademii jest kontakt dzieci z literaturą dla najmłodszych. Czytamy na głos ulubione bajki, wiersze, rymowanki również wyliczanki. Dzieci bardzo chętnie słuchają opowiadań obrazkowych, wierszyków.

  Zabawy wspomagające rozwój dziecka.

  Metody wspomagające rozwój umysłowy dzieci:

  * zabawy utrwalające pojęcia dotyczące schematu ciała także orientacji przestrzennej: ?To jestem ja, to moja buzia, brzuch, plecy. Pytania kierowane do dzieci: Gdzie jest brzuch, gdzie są plecy??

  * rozróżnienie pojęć: wysoko ? nisko, przód ? tył. Dzieci odpowiadały na pytania: gdzie jest podłoga? Wysoko, czy nisko? Gdzie jest sufit? Wysoko czy nisko? Pokaż oraz powiedz (?)

  Zabawy z wykorzystaniem metody naśladownictwa, na przykład.:

  * gimnastyka buzi a także języka
  * cmokanie wargami
  * dmuchanie na piórka i bańki mydlane

  Zabawy słuchowe:

  Polegają na słuchaniu dźwięków, jakie wydają różnorakie przedmioty i instrumenty.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zlobek Gdańsk »

  Klub Wesołego Smyka to żłobek mieszczący się w Gdańsku. zapraszamy dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem, naukę poprzez zabawę, moc zajęć dodatkowych (muzycznych, plastycznych i ruchowych)
  Każde dziecko, aby mogło się wszechstronnie rozwijać i odkrywać swoje talenty, powinno otrzymywać dużo różnorodnych bodźców, które będą stymulować różne obszary jego umysłu.

  Właśnie dlatego w naszym żłobku (Klubie Wesołego Smyka) staramy się wprowadzać bardzo zróżnicowane zabawy i zajęcia, np. ćwiczenia edukacyjne, prace manualne, słuchanie bajek, wspólne śpiewanie czy spacery ( staramy się dokumentować poczynania naszych Dzieci dlatego zapraszamy do odwiedzania galerii ze zdjęciami i do oglądania filmów na których są uwieczniane Nasze Pociechy).

  Z zajęć dodatkowych wypada wyróżnić:

  * Efekt Mozarta
  * Rusz głową
  * zajęcia plastyczne

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstepna kierowcy »

  Samochodowy transport jest bardzo powszechny, przez co potrzeba coraz więcej kierowców zawodowych.Zaczyna się od zrobienia prawa jazdy kategorii C lub D. Jeżeli będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to czeka na nas jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców, dopiero po zaliczeniu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać prawie 300 godzin, w czasie których kierowcy uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Podobnie jest w przypadku kierowców samochodów ciężarowych, chcących zacząć karierę w charakterze kierowcy. Żeby mogli oni wykonywać swój zawód, to przed tym konieczne do zaliczenia jest szkolenie: kursy przewoźników.Podczas 280 godzin, podzielonych na część teoretyczną i praktyczną, kierowca nabędzie wiedzę, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkiem, pozna zasady oszczędnej jazdy i będzie to wszystko ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowcy kończy się egzaminem, po zdaniu którego kierowca dopiero może zacząć jeździć. Wprowadzenie tych regulacji wywołało dużo kontrowersji. Duża ilość godzin kursu, a w konsekwencji wysoka cena powodują, że zmniejsza się ilość chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gdańsk

Gdańsk - nowa strona:

Adres: