Bydgoszcz Podkategoria: Bydgoszcz

 • Deweloperzy Bydgoszcz »

  Pośrednictwo Nieruchomości Bydgoszcz. Oddziały w Centrum oraz Fordonie. Oferty ze zdjęciami oraz aktualne ogłoszenia nieruchomości mieszkaniowych i inwestycyjnych w Bydgoszczy. Oferujemy: biura, działki, domy, lokale handlowe i użytkowe, kamienice, mieszkania w cegle, nowym budownictwie, budownictwie wielorodzinnym, hale i magazyny. Oferujemy także kredyty mieszkaniowe i hipoteczne, doradztwo na rynku nieruchomości, wycenę nieruchomości oraz zarządzanie nieruchomościami. Nasza oferta to także: mieszkania Fordon, magazyny w Bydgoszczy, hale w Bydgoszczy oraz magazyny i hale na wynajem oraz na sprzedaż w Kujawsko-Pomorskim.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem nieruchomości Bydgoszcz »

  Pośrednictwo Nieruchomości Wiwar w Bydgoszczy. Oferty ze zdjęciami oraz aktualne ogłoszenia nieruchomości mieszkaniowych i inwestycyjnych w Bydgoszczy. Oferujemy: biura, działki, domy, lokale handlowe i użytkowe, kamienice, mieszkania w cegle, nowym budownictwie, budownictwie wielorodzinnym, hale i magazyny. Wiwar Nieruchomości Bydgoszcz ? Zapraszamy.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Agencja Nieruchomości Mertis jest nowoczesną firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze sprzedażowej na rynku nieruchomości w zakresie mieszkań deweloperskich, nieruchomości mieszkaniowych z rynku wtórnego, działek inwestycyjnych i budowlanych oraz lokali komercyjnych w Bydgoszczy. Podstawą naszych działań jest profesjonalizacja, gruntowna wiedza i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Dzięki temu świadczymy wysokiej jakości, skuteczne usługi sprzedażowe mieszkań, domów oraz lokali komercyjnych. Zajmujemy się również sprzedażą działek mieszkaniowych oraz przeznaczonych pod inwestycje komercyjne.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kobiet »

  Akademia Przemawiania GOLDEN SPEECH to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która powstała na początku 2009 roku w Bydgoszczy. W ciągu kilku miesięcy zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe pod nazwą: "Akademia Stylu i Wizerunku dla Kobiet". Obecnie nadal z powodzeniem realizujemy te szkolenia w Bydgoszczy i Szczecinie. Poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia dla Mężczyzn oraz o szkolenia z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, asertywności, wystąpień publicznych, kreatywności. Uruchomiliśmy również szkolenia dla osób w wieku przedprodukcyjnym (16 - 19 lat). Uczymy i wyposażamy młodych ludzi w umiejętności niezbędne do obracania się w świecie biznesu. Od początku 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty usługi skierowane do klientów korporacyjnych. Obsługujemy mikro i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa świadcząc dla ich właścicieli i pracowników usługi szkoleniowe głównie z zakresu umiejętności sprzedażowych, negocjacji, asertywności oraz budowania pewności siebie i wiary we własne umiejętności. Zajmujemy się również doradztwem i consultingiem z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Pomagamy naszym klientom tworzyć nowe strategie zarządzania oparte o własność intelektualną i ludzie pracujących w przedsiębiorstwie. Tworzymy kompleksowe strategie, które pomagają zwiększyć przewagę konkurencyjną naszych klientów na rynku. Naszym najważniejszym celem jest dać Państwu (naszym klientom) pełnię satysfakcji z naszych usług oraz przekazać wiedzę i umiejętność jej wykorzystania w życiu codziennym i zawodowym.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Bydgoszcz »

  Fotograf Bydgoszcz to przedewszystkim nowoczesne podejście do tematyki zdjęć. Możesz być pewien, że Cie nie zawiodę i wykonam profesjonalne zdjęcia dla Ciebie. W studio możemy wykonać dla Ciebie profesjonalną sesję twoich produktów. Chcesz zobaczyć zdjęcia, które wykonywaliśmy, odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z galeria. Nasze usługi wybierały już firmy z najróżniejszych branż, wszystkie były zadowolone. Zdjęcia wykonamy w odpowiednim umówionym czasie. Jesteśmy dostępni pod telefonem, dlatego jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taborety »

  Krzesła obrotowe to obok siedzisk standardowa gałąź produkcji Firmy BAKUN. Stanowią one np.standardowe wyposażenie pokoi, odznaczając się elegancją i perfekcją wykonania. Jako nowoczesny producent dokładamy wszelkich starań, by nasze krzesła spełniały wymagania klientów. Do dyspozycji Państwa oddajemy krzesła i fotele biurowe najwyższej jakości, z oparciami i siedziskami wykonanymi ze skóry, skaju, skóry eco lub specjalnej, trwałej tkaniny - nasz asortyment charakteryzuje się trwałością i niecodzienną ergonomią. Szczególnie oferujemy krzesła stacjonarne. Duża liczba ludzi w pozycji siedzącej spędza czasem nawet kilkanaście godzin dziennie. Pracując przy komputerze,w biurze, na siedząco spędzamy zdecydowaną większość naszej pracy, a po powrocie do mieszkania także najczęściej siedzimy kolejne kilka godzin. To wszystko powoduje, że nasz kręgosłup bywa sporo przeciążony, a najlepszym sposobem, żeby go odciążyć, jest kupienie dobrze dobranego krzesła. A trzeba pamiętać, że krzesła barowe to nasza chluba. Przepisy BHP dokładnie określają, jak powinny być dobrane krzesła biurowe, aby gwarantowały właściwą postawę w czasie siedzenia. Najbardziej powszechne obecnie, i chyba bardzo dobrze się sprawdzające, są krzesła obrotowe.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Bydgoszcz »

  Restauracja Bydgoszcz zajmuje się również cateringiem oraz jedzeniem na wynos. W trakcie wakacji zapraszamy do naszego ogródka. Znajdziesz nas na portalu społecznościowym Oto Sushi. Podczas pobytu w restauracji możesz skorzystać z dostępu do internetu. Swoim klienetom oferujemy wszystkie najpopularniejsze dania kuchni japońskiej. Przy zamówienie powyżej 70zł dowieziemy jedzenie do twojego domu. Niskie ceny spowodują, że będziesz często odwiedzał Oto Sushi. Restauracja oferuje lunche w przystepnych cenach. Bogate menu, doświadczeni Sushi Masterzy oraz przyjemna atmosfera spowodują, że będziesz częstym gościem Oto Sushi.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bydgoszcz

Bydgoszcz - nowa strona:

Adres: