Religia Podkategoria: Religia

 • Społeczność »

  Deon.pl - to portal katolicki nie tylko dla ludzi wierzących. Bóg, religia i kościół to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony obiektywnym portalem informacyjnym prezentującym aktualne wiadomości z Polski. Z drugiej zaś strony jest portalem web 2.0 łączącym ludzi dla których ważna jest wiara, duchowość i życie wewnętrzne. Deon.pl wiele uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W portalu podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła 2 oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzym oraz czytelnia prezentujący czasopisma religijne. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Start - EMAUS »

  strona domowa wspólnoty ewangelizacyjnej EMAUS z Rybnika. Kim dziś jest dla ciebie Jezus Chrystus? Dzielimy się naszą wiarą abyś i ty mógł żyć szczęśliwy w pokoju z Bogiem. Dobra Nowina jest także dla ciebie.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Weselne Radom »

  Nasz Dom Weselny w Radomiu jest idealnym miejscem na niezapomniane wspomnienia i imprezy, które pozostaną w twojej pamięci do końca życia.
  Oferujemy optymalne zaplecze i piękne pomieszczenia pod bankiety, chrzty, imprezy imieninowe jak również śluby i obiady oraz spotkania biznesowe.
  Nasze sale są w stanie zmieścić 400 osób, w wygodny sposób.
  Zapraszamy wszystkich do kontaktu i odwiedzenia naszego domu Wiktoria.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres: