Fora dyskusyjne Podkategoria: Fora dyskusyjne

 • Forum wielotematyczne »

  Wielotematyczne forum dyskusyjne dla młodzieży. Forum młodzieżowe dla ludzi młodych - kontrowersyjne kwestie, fascynujące historie, poznaj setki ziomków i ziomalki. Szkoła, miłość, muzyka - ogarnij swoich rówieśników. Odnajdziecie tu masę przestróg dotyczących życia codziennego i problemów nastolatek. Gorąco zachęcamy nastolatki, młodzież i studentki.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Androida »

  Android to system operacyjny dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, tablety, tablety PC i netbooki. Android został oparty na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na licencji GNU. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. (kupioną później przez Google), następnie przeszedł pod skrzydła Open Handset Alliance.

  Android zrzesza przy sobie dużą społeczność deweloperów piszących aplikacje, które poszerzają funkcjonalność urządzeń. W lutym 2012 było dla tego systemu dostępnych ponad 450 tys. aplikacji w Google Play (wcześniej Android Market). Nasze forum androida jest prowadzone przez specjalistów którzy piszą aplikację jak i nie tylko. Prowadzone forum należy do profesjonalnych for o tym systemie. Na forum znaleźć można dział download gdzie znajdują się aplikacje na system android, ponad to na forum rozmawiamy na różne tematy oraz świetnie się bawimy, gdyż to czym się zajmujemy jest dla nas przyjemnością.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Szukasz bezpłatnej porady prawnej? Obowiązkowo odwiedź nasze forum prawne, na którym znajdziesz porady profesjonalnych prawników. Wiele tematów, setki udzielonych porad i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje sposobność uzyskania bezpłatnej porady prawnej w kilka minut. Zapytaj prawnika, rozwiąż trapiące Ciebie problemy. Zobacz nasze forum prawne już w tej chwili i zobacz jak łatwo możesz dziś uzyskać bezpłatną poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kobieta ciąża »

  Prawdziwe forum dla przyszłych rodziców w którym znajdziesz mnóstwo rozmów dotyczących planowania dziecka, ciąży oraz dorastania dzieci od niemowlęcia aż po wiek szkolny. Spora społeczność rodziców wymieniająca się doświadczeniami i opiniami a także zdjęcia dzieci, przydatne miejsca i opinie na temat sklepów, produktów. Już teraz dołącz do naszego forum o dzieciach. Jeśli nie masz pojęcia jak odzwyczaić dziecko od pampersów lub nie wiesz jaką przygotować wyprawkę dla noworodka zajrzyj na forum a na pewno otrzymasz to czego poszukujesz. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej możesz zadać pytanie a już po kilku chwilach otrzymasz kilkadziesiąt dobrych rad od doświadczonych rodziców.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora dyskusyjne

Fora dyskusyjne - nowa strona:

Adres: