Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa

Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa
Przedstawiamy kancelarię adwokacką prowadzoną przez doświadczonego prawnika. Kancelaria gwarantuje pełną pomoc prawną, a także doradztwo w postaci pisemnej. Koszt za usługi ustalany jest w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Dokładny opis usług znajdą Państwo na łamach serwisu hecman.pl.

Szczegóły strony www.hecman.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.hecman.pl:

Doświadczona kancelaria adwokacka Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 140

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Votum SA W.Wisnik »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.

  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

  Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej! link text

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa - FHF Kancelaria Prawna »

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 22-823-73-15
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego, handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Ślicznie polecam Państwu moją stronę internetową na której znajdziesz atrakcyjne porady prawnicze na wiele ciekawych tematów. Opisywana przeze mnie witryna jest napisana w formie bloga, staram się opisywać w nim sytuacje z którymi mam styczność na każdego dnia. Jeśli interesujesz się prawem a słowo prawnik nie jest Ci obce to namawiam do środka. Publikacje przedstawiają przykłady z życia zaczerpnięte np rozwód a alimenty czy porady prawne w internecie. Wszystko to znajdziesz na moim blogu na którego aktualnie ślicznie cię zapraszam. Przekonaj się, że prawo może być oczywiste.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Wydaj Ci się, że porady prawnicze to skomplikowana sprawa? A może pragniesz znaleźć rozwiązanie indywidualnych prawnych kłopotów na własną rękę? Gorąco Cię zapraszamy Cię dzisiaj do zapoznania się z opisywaną tutaj ofertą, która umożliwi Wszystkim nauczyć się wielu rzeczy. Nasza witryna prowadzona jest w formie bloga i zawiera kilka interesujących informacji z zakresu prawa. Odwiedź naszą stronę już teraz i sprawdź, że porady prawnicze wcale nie są tak skomplikowane na jakie wyglądają.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Jest to strona firmowa Kancelarii Adwokackiej Borcz i Partnerzy, która znajduje się w Rzeszowie, świadczy ona usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. Oferujemy obsługę klientów w sprawach dotyczących obrotu gospodarczego obrotu papierami wartościowymi, spółek prawa handlowego oraz w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych i opiekuńczych.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka KRS »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym znajdziesz wiele interesujących informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze bieżące dane na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także dane na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz wyszukać dokładne dane na temat tych podmiotów koniecznie sprawdź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa stabilnie, szybko i w prosty sposób umożliwia dotarcie to poszukiwanych danych. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać pomocne wielokrotnie w Twoim życiu. Część z nas niejednokrotnie trafi na kłopoty prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie samodzielnie poradzić. W takich chwilach dobrze jest skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym serwisie prawa. Prawnicy specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwiążą każdy Twój kłopot. Nie czekaj ani chwili dłużej, zaznajomj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Zostałeś w jakiś sposób oszukany? Nie wiesz jak skutecznie walczyć o swoje prawa? Musisz koniecznie odwiedzić nasz portal internetowy, który skupia osoby, którzy zostali w jakiś sposób oszukani. U nas będziecie mogli razem współpracować oraz złożyć pozew zbiorowy przeciwko na przykład nie uczciwemu sprzedawcy czy pracodawcy. Wiadomo, że dochodzenie swoich roszczeń w grupie jest dużo łatwiejsze i szybciej można osiągnąć zamierzony cel.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Hanna Poćwiardowska Marcin Poćwiardowski S.C. ul. Pocztowa 8/2, 70-360 Szczecin »

  Kancelaria Notarialna Hanna Poćwiardowska Marcin Poćwiardowski S. C. w Szczecinie, dąży do połączenia bogatej tradycji z nowoczesnym podejściem do potrzeb Klienta. Nabyte doświadczenie wykorzystujemy świadcząc usługi notarialne profesjonalnie i szybko, przekazując Państwu impresje bezpieczeństwa i zadowolenia z dokonywanych czynności. Nasza kancelaria notarialna ze Szczecina pamięta o jednostkowym podejściu do każdego naszego Klienta. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i wychodzimy im naprzeciw. W naszej kancelarii notarialnej każdy zatrudniony notariusz ze Szczecina, czy też nie, działa w zakresie uprawnień jako osoba zaufania publicznego.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie dlugow »

  Windykacja długów, które były u nas pozaciągane, jest bardzo niezręcznym działaniem. Szczególnie, gdy sprawa miała miejsce w kraju innym niż nasza ojczyzna. Występują wówczas nieznane dotąd problemy. Zdarza się, że nie posiadamy umiejętności językowych na wysokim poziomie czy szczerze nie stać nas na prawnika. Nasza strona powstała z myślą o ludziach, do których odnoszą się opisane komplikacje. Vademecum przystępnie i przejrzyście wyjaśnia jak odzyskać nasze pieniądze. Zawiera informację, jak skonstruować tzw. „przedsądowe wezwanie do zapłaty”, które często w całej rozciągłości wystarcza, aby odzyskać nasze pieniądze. Vademecum zawiera porady jak napisać roszczenie do sądu i wypełnić odpowiednie formularze. Zawiera także informację odnoszące się do tego, jak zmusić dłużnika do spłaty należności, jeśli mimo orzeczenia sądu się od tego wykręca. By nawiązać kontakt, trzeba wpisać w google poniższe frazy: sciaganie dlugow, jak odzyskac dlug i odbieranie dlugow. Namawiamy do zapoznania się z naszym vademecum.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »