Poezja Podkategoria: Poezja

 • Życzenia świąteczne »

  Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze miłosne »

  Wierszyki miłosne to bodaj najprostszy sposób ukazywania bliskiej osobie, że coś do niej czujemy. Przecież jako szkraby wysyłamy do kolegów ze szkoły czułe słówka, jednak z biegiem czasu niestety nam ten zwyczaj umyka. A szkoda, skoro wierszyki miłosne bezspornie sprawiają przyjemność adresatom, dlatego należałoby je pisać częściej. Zwłaszcza że obecnie jest dla Internautów doskonały serwis w Internecie, w którym znajduje się szeroki wybór najróżniejszych podobnych wierszyków.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wielkanoc »

  Wielkanoc to wspaniałe święto i jak zawsze chcemy swą wielką radość podzielić z innymi. Lecz za każdym razem stajemy przed tym samym problemem. Problemem tym za każdym razem jest brak czasu na własnoręczne zredagowanie osobistych życzeń wielkanocnych dla każdej osoby oddzielnie. Z takich też powodów od dawna pomagamy sobie, korzystając z dobrego internetowego portalu, gdzie bez problemów możemy znaleźć odpowiedni na tę okazję zestaw życzeń i wierszy.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poezja

Poezja - nowa strona:

Adres: