Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Artystyczne malowanie pokoi dla dzieci »

  Zajmuję się artystycznym oraz dekoracyjnym malowaniem ściennym.
  Swoje usługi świadczę zarówno osobom prywatnym, firmom, jak również placówkom państwowym (Szkoły, Przedszkola, żłobki).
  Malarstwo ścienne staje się w Polsce coraz popularniejsze.
  Największym zainteresowaniem cieszą się malunki z motywami bajkowymi w pokoikach dla dzieci, gdyż są nasycone żywymi kolorami.
  Dzieci w ten sposób rozwijają swoją wyobraźnię.Zapraszam serdecznie do obejrzenia dotychczasowo wykonanych realizacji do galerii GALERIA.

  Zakres usług obejmuje:
  1. artystyczne malowanie wnętrz:
  sal balowych, świetlic i pomieszczeń szkolnych oraz przedszkolnych,
  lokali restauracyjnych i kawiarni, domów wypoczynkowych i pensjonatów, poczekalni lekarskich, klatek schodowych,
  2. mieszkań prywatnych – pokojów gościnnych, sypialni, kuchni,
  pokoików dziecięcych, pokojów młodzieżowych, poddaszy,
  wnęk, kominów i kominków
  3. malowanie całych pomieszczeń jednolitym kolorem oraz fakturą
  4. projektowanie ogrodów

  Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do zakładki kontakt.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grafika warsztatowa »

  Obrazuję nietuzinkowe internetowe stoisko handlowe gdzie tematem nadrzędnym jest sztuka. Być może nie spotykałeś się jeszcze ze sklepem o pokrewnej tematyce. Wobec tego wychodzimy na przeciw wszystkim, którzy mają poczucie smaku i estetyki. Bez wychodzenia z domu zdołacie zakupić obrazy olejne, rysunki czy grafikę warsztatową. Każdy przedmiot jest rękodzielnictwem, co pozwala na wyśmienity rezultat ozdobny w Twoim mieszkaniu. Skorzystaj już dzisiaj z naszej oferty!

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo »

  Witryna przedstawia obrazy, proponowane przez pracownię artystyczną KRUKART. Prace te mają różny styl, mogą to być pejzaże lub obrazy art deco. Obrazy tworzone są przez Małgorzatę Kruk, której malarstwo jest największą pasją. Istnieje możliwość oprawienia zamówionego dzieła w drewnianą ramę. Specjalnością tej galerii stały się liczne prace z motywami kwiatowymi. Ponadto w galerii powstają też obrazy na zamówienie klientów.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup antyków w największych polskich miastach »

  Prowadzimy skup wszelkiego rodzaju wartościowych przedmiotów o znacznym wieku i wartości na rynku sztuki. Oferujemy również wycenę obrazów i innych antyków, zapewniamy całkowity profesjonalizm i rzetelność, więcej informacji, ze względu na fakt, że do każdego podchodzimy indywidualnie udzielmy drogą mailową. Zapraszamy wszystkich ludzi poszukujących informacji na temat posiadanych w swoim otoczeniu przedmiotów takich jak rzeźby lub obrazy czy meble. Skupujemy za gotówkę

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Galeria Arte. Obrazy autorskie oraz kopie. Autentyczność, siła wyrazu, precyzja wykonania. Galeria Arte ma na celu promocję sztuki współczesnej, polskich i europejskich artystów. Wystawiamy obrazy artystów tworzących w różnych stylach malarskich. Malujemy także obrazy olejne na zamówienie. Zapraszamy do galerii!

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Prezentujemy szeroki wachlarz produktów takich jak obrazy na płótnie, także naciągnięte na krosno. Ogromny wybór obrazów, które przeistoczą charakter Twojej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy na własną stronę zawierającą obrazy. Opisywane obrazy wytworzone są na wysokiej jakości płótnie artystycznym, dlatego możliwe będzie niezwykle precyzyjne odzwierciedlenie i intensywne kolory. Do namalowania obrazów wykorzystywane są tylko firmowe i nieszkodliwe tusze produkcji EPSON. Używane są farby wytrzymałe na promieniowanie słoneczne oraz promieniowanie ultra fioletowe. Faktura przedstawianych obrazów jest zdumiewająco podobna do powierzchni obrazu olejnego, jaki stosuje duża liczba malarzy.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: