Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • MISS | Czasopismo Kobiety z klasą| »

  Czasopismo MISS
  to ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe filmy online »

  Propozycja dostawców telewizorni satelitarnej jest nieprzerwanie rozszerzana. Wzbogacając listę kanałów o stopniowe pozycje, firmy pragną przyciągnąć nowiuteńkich klientów. Całokształt ślicznie wygląda w katalogach reklamowych, lecz kiedy już włączymy telewizję i dekoder, okazuje się że większość programów to powtórki sprzed kilku lat. W rezultacie wiążemy się kilkuletnią umową i z niecierpliwością czekamy do jej zakończenia. Można było uniknąć tego błędu, stawiając na filmy online. Net to wielka skarbnica, obejmująca obfitą ilość filmów ze wszelkich gatunków kina. Od klasycznych produkcji, poprzez mniej znane dzieła, aż do nowości, jakie jeszcze kilka dni temu były dostępne w kinach. Darmowe filmy online to okazja oglądania tylko tego, co istotnie cię interesuje. Bez ponoszenia kosztów abonamentu, zapłat aktywacyjnych i odświeżania umowy. Włączasz i oglądaszgdy masz na to chętkę. Nie dokuczają ci reklamy, a co najlepsze, może oglądać zawsze i wszędzie. Wykorzystując przenośne urządzenia multimedialne z dostępem do internetu - np. tablet, darmowe filmy online bez limitów będziesz mógł obejrzeć w podróży, szkole, w czekaniu na przybycie dziewek. Twoim jedynym wydatkiem zostaje wydatek energii i dostępu do sieci.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczne malowanie pokoi dla dzieci »

  Zajmuję się artystycznym oraz dekoracyjnym malowaniem ściennym.
  Swoje usługi świadczę zarówno osobom prywatnym, firmom, jak również placówkom państwowym (Szkoły, Przedszkola, żłobki).
  Malarstwo ścienne staje się w Polsce coraz popularniejsze.
  Największym zainteresowaniem cieszą się malunki z motywami bajkowymi w pokoikach dla dzieci, gdyż są nasycone żywymi kolorami.
  Dzieci w ten sposób rozwijają swoją wyobraźnię.Zapraszam serdecznie do obejrzenia dotychczasowo wykonanych realizacji do galerii GALERIA.

  Zakres usług obejmuje:
  1. artystyczne malowanie wnętrz:
  sal balowych, świetlic i pomieszczeń szkolnych oraz przedszkolnych,
  lokali restauracyjnych i kawiarni, domów wypoczynkowych i pensjonatów, poczekalni lekarskich, klatek schodowych,
  2. mieszkań prywatnych – pokojów gościnnych, sypialni, kuchni,
  pokoików dziecięcych, pokojów młodzieżowych, poddaszy,
  wnęk, kominów i kominków
  3. malowanie całych pomieszczeń jednolitym kolorem oraz fakturą
  4. projektowanie ogrodów

  Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do zakładki kontakt.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedie »

  Chcesz kupić książkę, lecz masz niezbyt duże fundusze? W takim razie definitywnie musisz wziąć pod uwagę księgarnie sprzedające w Internecie. Z jakiego powodu? Najzwyczajniej encyklopedie, książki kucharskie albo lektury oraz podręczniki szkolne możesz bez najmniejszego kłopotu zakupić w Sieci o wiele taniej, aniżeli w tradycyjnej księgarni. Wystarczy tylko zobaczyć, ile kosztuje np. książka "Europa" Normana Daviesa w tradycyjnej księgarni, a ile w księgarni internetowej. I naturalnie warto skorzystać z porównywarek ofert, w końcu w Internecie działa dużo księgarni, a więc niewątpliwie możemy znaleźć atlasy lub słowniki do nauki fińskiego bądź interesującą powieść po niskich cenach.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Maria Rybczynska - artystka fotograf, plastyk, malarka. »

  Strona na temat twórczości polskiej artystki fotografika, plastyka, malarki. Dziedziny twórczości: fotografia kolorowa, czarno-biała, bezobiektywowa, malarstwo olejne, pastel, akwarela. Joanna Maria Rybczyńska to laureatka ponad 40. nagród przyznanych jej w Polsce oraz ponad 20. krajach Europy i USA. Wzięła udział w ponad 120. wystawach w Polsce i na świecie. Cechami jej twórczości najczęściej podawanymi przez recenzentów są: malarskość, oryginalność i szukanie nowych możliwości ekspresji. Na stronie internetowej można przeczytać jej szczegółową biografię, a także zobaczyć prace fotograficzne i malarskie z różnych okresów twórczości. Istnieje również możliwość zakupu prac.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna KRiSfoto K. R. Siekielski »

  KRISFOTO to doskonałe wyjście dla tych wszystkich, którzy poszukują w 100% prawdziwego fotografa, dla którego przykładowo fotografia ślubna to nie tylko szansa na zarobek, lecz także oczywiście pasja. Fotograf, którego całą ofertę znaleźć można w serwisie to osoba posiadająca długoletnie doświadczenie w fotografii, ale także ze swojej strony mogąca zagwarantować świeże podejście do każdego zlecenia. Wystarczy zobaczyć zdjęcia ze ślubów na których pracował - bez dwóch zdań można dostrzec duży talent. Zatem tych wszystkich, których interesuje galeria zdjęci ślubnych, lecz także inne rodzaje fotografii zapraszam do zapoznania się z ofertą. Ponieważ praca fotografa jest również moją pasją mogę swoim klientom zagwarantować, że zdjęcia, które przekażę będą niepowtarzalne. Jestem osobą, ktróra jest w stanie dostosować się do wysublimowanych potrzeb konsumentów w współdziałaniu jest bardzo elastyczny. Jako firma KRISFOTO oferuje usługi w zakresie: zdjęcia autorskie oraz zdjęcia dla firm oraz fotografia ślubna. W ramach moich usług klient otrzymuje setki fotografii z których wskazuje te które powinny się znaleźć w albumie. W pracy korzystam najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny wymieniany cyklicznie zgodnie z nowościami pojawiającymi się w branży. W otwartym kontakcie z Parą, staram się o stworzenie takiego klimatu, która pozwoli na swobodne relacje. Wierzę, że w taki sposób można uzyskać naprawdę niesamowite fotografie, pokazującej rzetelne emocje. Jestem opanowany, wsłuchuję się w potrzeby kupujących, którzy mi zaufały. Proponuję, ale nigdy nie narzucam swojego zdania. Podczas ceremonii w naturalny sposób towarzyszę wydarzeniom. Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie Warszawa – produkcja filmowa »

  Filmowanie Warszawa to lider w obszarze filmowania. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju usługi związane z filmowaniem, fotografią i DTP. W szczególności koncentrujemy się na wideofilmowaniu uroczystości, w szczególności: filmowanie imprez firmowych, filmowanie spotkań, fotografia reklamowa. W ofercie znajdą Państwo również produkcje filmów reklamowych, filmów dokumentalnych, filmów instruktażowych, teledysków i spotów. Zapraszamy na stronę firmową Filmowanie Warszawa www.filmowanie-warszawa.com.pl, gdzie będą mieli Pańśtwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zapraszamy

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent rzeźb i ozdób z bursztynu »

  Obrazek z życia dawnych Słowian na Pomorzu (istnieje jeszcze Cesarstwo Rzymskie). Mieszkańcy „siodła nad wodą” (osady położonej nad wielką wodą - ani wioska, ani morze nie posiadały jeszcze swojej nazwy, bo nigdy nie zawędrowali tu obcy, którzy mogliby ją nadać), tuż przed letnim przesileniem, po tym, jak gniewny bóg Poświst wysmagał i zmącił Bałtyk burzą i sztormem, a na niebie znów pojawiło się słońce (promienne oko Dadźboga), wyruszają na wybrzeże w poszukiwaniu jantarów - tytułowych bursztynów. Cenne, tajemnicze, „poświęcone bogom” grudki o magnetycznych właściwościach zbierane były niczym relikwie, tym cenniejsze, gdy w którejś z nich tkwiły nieruchomo zatopione owady (skrzydlate sługi pradawnych bożków). Część bursztynów palono na ofiarę bogom, inne, mniejsze - pozostawiano do wyrobu spinek, szpilek, naramienników i innych przedmiotów. Połowem cennego bursztynu zajmowały się także dzieci Golęcha - syn i dwie córki, którym nie spodobało się, że obcy - Ino, znalazł na „ich brzegu” wielki odłamek. Już doszłoby do kłótni, gdyby nie przyjazd tajemniczych gości z dalekiego i nieznanego słowiańskim rybakom kraju - Rzymu, którzy w zamian za przywiezione towary chcieli kupić Golęchowy jantar. Nasze rzeźby z bursztynu są przepiękne i unikatowe powiadali ludzie wskazując adres www.jantarstudio.pl . Inni zaś bardzo chwalili ozdoby tj. biżuteria bursztynowa Przeprowadzane „na migi” targi były bardzo owocne, jednak w pewnym momencie wzrok Rzymianina padł na jedną z córek starego rybaka. Ojciec sprzedał córkę za niezwykły, piękny materiał. Nieszczęsna Bożana miała opuścić na zawsze dom i stać się niewolnicą w dalekim kraju. W tym jednak momencie Ino wyciągnął znaleziony przez siebie odłamek i odkupił od ojca piękną dziewczynę, na żonę dla siebie.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Polski - polskie cenne książki »

  Antykwariat polskie Starodruki książki Wycena Zakup polskich cennych książek i dużych księgozbiorów Stare druki Antykwariaty warszawskie Warszawa Cenne Książki Polonica Polish Bookseller Polnisches Antiquariat Livros Polacos Libros Polacos Livres Polonaises Polskie Knigi Skupujemy Wartościowe Polskie Książki Specjalizacja Cenny Zbiór Handel wartościowymi książkami polskimi. Jeśli posiadasz stare polskie książki - skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@antykwariatpolski.pl. Może i ty masz w swoim posiadaniu pozycje książkowe znajdujące się na liście szczególnie przez nas poszukiwanych? We buy valuable and interesting polish books. Contact us!

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Kraków »

  Oprawa muzyczna imprez stanowi jeden z ważniejszych organizowanego spotkania! Jeśli zależy Państwu na wysokim poziomie oprawy muzycznej nasza oferta jest odpowiednia właśnie dla Państwa! Zespół muzyczny, którego twarzą jest Nina Wertz, oprócz standardowej oferty bankietowej proponuje takie występy jak Wieczór jazzowy, Wieczór piosenki Retro, Wieczór Piosenki Rosyjskiej, recital autorski w stylistyce pop-dance-rock pt. Zamieniam się. Zespół muzyczny Niny składa się z profesjonalnych muzyków z najwyższej półki. Mieli oni możliwość współpracować z takimi sławami jak Grzegorz Turnau, Maryla Rodowicz, Leszek Możdżer, Ryszard Rynkowski. Sama Nina w ramach trasy promocyjnej płyty Maryli pt 50 wystąpiła na Sopot-Trendy 2011 i na 48 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncertach Telehity w Teleexpresowym tempie oraz SuperJedynki. Zespół muzyczny Niny ozdobi każde spotkanie biznesowe lub towarzyskie, Państwa goście będą mieli okazję dobrze się bawić do dobrej muzyki! W swoim repertuarze zespół posiada utwory w języku polskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim o bogatym przekroju stylistycznym: piosenki filmowe, utwory w stylistyce pop, funk, rock, rock'n'roll, latino, disco (repertuar ustalany indywidualnie). Odpowiedni poziom oprawy muzycznej imprez firmowych oraz spotkań innego rodzaju jest gwarancją udanej zabawy! Zapraszamy do odwiedzenia strony i posłuchania wykonań Niny z zespołem!

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: